קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

אופירוש

רשומים
  • מספר תכנים

117
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

21 Excellent

קצת על אופירוש

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

823 צפו בפרופיל
  1. בהצלחה.לקחתי אותם בישיר ליתר בטחון
  2. אני הפוך ממך, מאמין שפוצ'וביץ' יכול לנצל את החולשה היחסית של מדבדב על חימר ולגנוב לו אפילו מערכה, מה שיקשה על מדבדב לעמוד במינוס.בהצלחה בכל מקרה.
  3. אני לא מרבה להגיב פה אבל חייב לשתף ולפרגן.בשבועיים האחרונים לקחתי סכומים גבוהים בווינר, והיום קמתי עם החלטה לשים 30 אלף על נהריה.לפני ששלחתי נכנסתי לפורום וראיתי את ההמלצה שלך, ובעקבותה שיניתי את דעתי ושלחתי על אילת.בזכותך יש לי כרגע 54 אלף יותר ממה שהיה לי אם הייתי שולח נהריה..תודה ומברוק
  4. תודה רבה אחי.הראשון נתפס.עכשיו למנה הבאה- קונטה.
  5. ברור מן הסתם שבטורנירים גדולים אחוז ההצלחות גבוה יותר, גם כי כשמשחקים שחקנים מהשורה הראשונה יש פחות הפתעות (בטח בטורנירים של 5 מערכות) וגם המבחר גדול, אבל למי יש סבלנות לחכות 😉
  6. מסכים שלא פשוט בכלל, מודע לסיכונים אבל אתה יודע, נעבור משחק משחק ואלוהים גדול אחי.מאמין בטופס.
  7. לגבי הכדורגל, מדובר בגביע בבלרוס.השניה בליגת המשנה מארחת את האחרונה בליגת העל.במקרים כאלה אני באופן מובהק הולך על הקבוצה מהליגה השניה, מ 2 סיבות.האחת היא שזאת קבוצה שבאה עם הרבה בטחון, ולפעמים גם לא פחות טובה מקבוצה שהיא אחרונה בליגת העל, והשניה היא שהרבה פעמים במקרים כאלה, הראש של האורחת היא בהשרדות ולא בגביע.בכל מקרה צריך תיקו ומעלה, נקווה לטוב.
  8. מכיר את העסק אחי, תודה.מאמין שג'וקו יפרק, ציטיפאס ילך קשה אבל ינצח, קונטה גם לא פשוט, והכדורגל זה רולטה, אבך בסופו של דבר, גם כשאתה משחק על סינגל ביחס 1.1 אתה יכול ליפול..נקווה לטוב.
  9. בדרך כלל מעדיף סינגלים, התפרעות חד פעמית על רביעייה .8 אלף (4 טפסים של 2000) נותן זכיה של 34 אלף.החזק ביותר זה ג'וקוביץ, אחריו ציטיפאס, קונטה ולבסוף הכדורגל.נקווה לטוב, משתף אתכם כדי לייצר עניין 😉 .שבת שלום.
  10. כשאתה ממליץ, יש אנשים שגם לוקחים את זה.אז למה להמליץ על משהו בלי להכיר את הנתונים? יבוא מישהו, יכנס לחפש המלצה, יראה את שלך, וישלח על משהו שאין לו בסיס.אתה לא צריך לכעוס? אני רק ממליץ גם לך באופן אישי לבדוק את הנתונים קצת יותר לפני שאתה שולח /ממליץ.
  11. אם אין לך מושג אחי אז למה להמליץ ?...דנבר בהרכב חסר מאוד.בהצלחה בכל אופן
  12. כל הכבוד לממבה שמסביר ומתנסח בצורה יפה מאוד.לא מתבייש להגיד שגם אני הייתי מהמר בסכומים אפילו יותר גבוהים, ב.מ.וו בחניה, מלך העולם.פחות מ 20 אלף למשחק לא היה מרגש אותי, אבל בסופו של יום גם אם הכיסים עמוקים, כולם מפסידים כולל כולם.הפסדתי את העסק, את הרכב, וחובות לכל העולם.הערכה שלי שהפסדתי 2 וחצי מיליון.היום אני עובד קשה כדי להרוויח כל החודש מה שהייתי שם על משחק זניח בליגה הפיליפינית בכדורסל ב 12 בצהריים.אני יודע שלמילים שלי כנרא. לא תהיה משמעות והדרך שלך למטה בלתי נמנעת.תבין שהדברים נאמרים מנסיון ומאיכפתיות.שאלוהים יעזור לך
  • צור חדש...