קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היחסים עונה 10 בפורמט חדש ומאתגר! נושא הרשמה (הטורניר מתחיל בראשון)

הרשמה לחץ כאן (יש מקום רק ל 40 משתתפים)

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Maor124578

רשומים
  • מספר תכנים

328
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

26 Excellent

9 עוקבים

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. רשמת מדהים אתה צודק בכל מילה!
  2. כל מילה בסלע! פעם בכמה חודשיים אני שובר דודא אני לא ילד אני בעל משפחה עם ראש על הכתפיים מבטיח לך שאתה כל כמה חודשים תראה אותי מעלה פה משו
  3. לאור החיסורים של שחטאר ולאור המצב של שתי הקבוצות , הימור פה הוא הימור עם הרגשה שלי חושב שהם ינצחו לא אפול מהכסא גם עם מעל גול. שכפלו לדעתי מנצח צום קל
  4. פורטוגל נגד צרפת טוב באמת לא מבין למה לחשוב ולשבור את הראש ולתת למועצה לבלבל לנו תמח , שנראה תסריט שפורטוגל תנצח או תוציא תיקו. אז לא זה שרונאלדו משחק ומגיע לן המון כבוד, צרפת יסתערו צרפת ברמת שחקנים ב10 רמות יותר טובה מפורטוגל ולפעמים לא צריך לחשוב יותר מידי. צרפת מנצחת מעל גול בהצלחה לכולם לא בשמיים בכלל!
  5. איזה שטויות רשמת. זה שהם יכולים לשתות בירה ביחד לא אומר שניבחרת פורטוגל תנצח בגלל שייש את רונדלו שמכיר את כולם. זאת לא אותה תקופה בוא ,, צרפת בכמה רמות מעליה ואם הם ישחקו כדורגל כמו שהם יודעים , אז יהיה מעל גול של צרפת. פורטוגל סתם ניבחרת. בלי רונדלו הם גם לא במפעל הזה
  6. לא מחפש לבוא להגיד לך שנפל, פשוט ראיתי תמשחק ולאור הנתונים שאני קורא לא מתחבר בכלל!
  7. צכיה נגד אנגליה אז שוב כמו אתמול אני חושב שהקבוצות יפתחו תמשחק יותר חזק מאשר במחצית השניה וילנו גולים יש שחקנים מוכשרים שמחצית השניה יוחלפו. נטו תחושבה והרגשה. תהמרו בשיקול ורק זכיות ייאאלה גוליםםםםם
  8. אוקראינה נגד אוסטריה טוב להגיד לכם את האמת , חושב שהמשחק מוקש ברור שתיקו פצצה לשתיהם. אבל שחקנים לא יבואו למסור אחד לשני בואו זה טורניר צריכים לשחק כדורגל ויהיו שעריים ולדעתי הם יהיו במחצית הראשונה . די הימור של מזל אבל אני חושב שאם הם יתנו את הפוש זה יהיה במחצית הראשונה. בשניה יורידו הילוך ( תלוי בתוצאה) למי שאוהב סטטיסטיקות אוקראינה כובשת יותר תמיד במחצית הראשונה אז אם אוסטריה תפנק בגול בנוסף אנחנו על הגל. בהצלחה !
  • צור חדש...