קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Maor124578

רשומים
  • מספר תכנים

310
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

24 Excellent

4 עוקבים

קצת על Maor124578

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. מנהלים למחוק את הנושא טעות שלי בהימור ,
  2. 2 סינגלים של תוצאה הלכתי נטו סטטיסיטיקה , אין לי מושג בליגה הזאת, אבל 4 משחקים ביינהם בבית לנצח 4:0 3:0 נותן תחושה מעניינת . אז שוב אין פה הבנה אבל הולך פה על הרבה מזל.
  3. אהלן חברים, מחזור קשה מלא קבוצות צריכות ניצחון אפילו חייבות ומלא קבוצות שיבואו לשחק רגוע, כל משחק יכול ללכת לכל כיוון בתקופה הזאת. הואסקה זה הימור פרוע שהם ינצחו באמת שאין פה עדיפות. ובנבנטו חייבת לנצח ומול יריבה נוחה זה הגיוני סהכ בהצלחה
  4. 30 מילים אז ככה נישאר לי משחק באר שבע שתנצח את אילת השקעה 1500 זכיה 9500 תנו דעות מה אתם הייתם עושים במצב כזה. תודה לכולפ והבהצלחה יאאלה בש מלחמה
  5. מודיעין נגד קריית אתא הסבר פשוט אני חושב שמודיעין תגיע נחושה יותר יש לה את הכלים לנצח את אתא ב4 לא תופס מהם בכלל מודיעין ראויה לניצחון למרות המפגשים בניהם . בהצלחה .
  6. במשחק השני אני חושב שתיהיה יותר הגנה לכן ההימור שלי אנדר אנאדולו וריאל שווים את ה161+ נקודות ואני מאמין שסלטה לא תפסיד את המשחק לדעתי היא גם תנצח , שיהיה בהצלחה.
  7. התרנגולים מתאבדים על המשחק היום בנבנטו וגנואה שתיהם חייבות את הניצחון כדי לא להסתבך, תיקו 2 נראה הגיוני מאוד יובה לא יכול להרשות לעצמה לא להתפוצץ על פארמה החלשה וריאל תפרקקקקקקקקק בהצלחה
  • צור חדש...