קפוץ אל תוכן

Amir30

רשומים
  • מספר תכנים

3,976
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

Amir30 היה הזוכה היומי בינואר 20

Amir30 קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

214 Excellent

8 עוקבים

קצת על Amir30

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

4,731 צפו בפרופיל
  1. ניו אורלינס פליקאנס - דטרויט פיסטונס הימור יתרון, ללא הארכות ניו אורלינס פליקאנס (‪-‬1)
  2. פילדלפיה טורונטו 3+ טורונטו אחרי 2 הפסדים ודוקא אחרי חזרתו של לורי להרכב,אבל הלילה תגיע אחרי 3 ימי מנוחה , לעומתה פילי ששיחקה אמש בלילה אחרון,משחק קודם בניהם הראפטורס עצרו את אמביד על 0 נקודות,ובאותו משחק ריצ'ארדסון רשם 25 נק' והוא לא ישחק הלילה, אני חושב שנראה ניצחון חוץ של האורחים שהם אחת הקבוצות חוץ הטובות במפעל , אני רושם כאן ניצחון של הראפטורס
  3. פילדלפיה 76 - קליבלנד קבלירס הימור יתרון, ללא הארכות קליבלנד קבלירס (‪+‬12 מאמין פה במשחק צמוד ,אמביד לא ישחק הלילה אצל הביתיים,בשורות קליבלנד אני חושב שקווין לאב יהיה כשיר הלילה,האורחים עם ניצחון 1 מתוך 10 משחקים אחרונים אבל בכל זאת לא חושב שנראה כאן תבוסה בהצלחה ושבוע טוב לכולם!
  4. עירוני נס ציונה - מכבי ראשון לציון הימור יתרון, רבע ראשון עירוני נס ציונה
  5. זניט סט. פטרסבורג - ליון וילרבאן הימור יתרון, ללא הארכות ליון וילרבאן (‪+‬5)
  6. ניו אורלינס פליקאנס - פיניקס סאנס הימור יתרון, ללא הארכות פיניקס סאנס (‪+‬4) משחק לא קל אני אלך כאן לפי הרגשה ,מאמין באורחים שינצחו את המשחק הזה ,לפי מה שאני מבין ארון ביינס צפוי לחזור לחמישייה תוספת כח במיוחד בהגנה וכן בהתקפה,הסאנס לדעתי בפורמה טובה יותר כרגע לפחות מהיריבה שלה הלילה, ועדיפה במשחק הזה וכך גם הניצחון חשוב כדי לשמור על מיקום טוב בטבלה לטפס מעל פורטלנד שגם להם 9 נצחונות עד כה
  7. אחד ההימורים החזקים של היום הכל יכול להיות בהימורים יש הרבה הדברים לא צפויים,אני כתבתי את דעתי
  8. אולימפיה מילאנו - הכוכב האדום הימור יתרון, ללא הארכות הכוכב האדום (‪+‬10) מאמין פה במשחק צמוד בעוד שבעולם הליין 8+ אני חושב שזה הימור טוב ממליץ לקחת מעכשיו למי שמאמין בהימור הזה לפני שהליין ירד
  9. ארסנל ברייטון אני מאמין שפרדי ליונברג שהוחתם בקבוצה לפני כמה ימים כמאמן זמני יוביל את ארסנל לניצחון ביתי אחרי שכבר תקופה ארוכה ללא ניצחון,ברייטון אחת הקבוצות החלשות של הליגה ,אני חושב שהיום הגיע הזמן לניצחון של ארסנל עם סוללת הכוכבים שלא סיפקה עדיין את הסחורה הקטור ביירין צפוי לחזור להרכב כמובן ניצחון מעל גול מפתה ביחס מפנק,אבל נסתפק בניצחון רגיל
  10. סיאול נייטס - גויאנג אוריונס הימור יתרון, כולל הארכות אם יהיו גויאנג אוריונס (‪+‬8.5) מי שמעיף מבט על המיקומים יראה שכמובן שהביתיים עדיפים על גויאנג שבתחתית הטבלה אני בכל זאת מעדיף לקחת ללכת עם קבוצת החוץ לפי מה שאני קורא אני מבין שיש חשיבות ודריכות יתירה אצל גויאנג ג"כ דברי המאמן שדיבר כמה המשחק הזה חשוב לקבוצה,אני מאמין שיעמדו בליין ונראה אולי אף ניצחון של האורחים ,ליגה לא צפויה במיוחד הכל אפשרי
  • צור חדש...