קפוץ אל תוכן

שמעון אוהד קאבס

רשומים
  • מספר תכנים

639
  • ביקור אחרון

הודעות פורסם על ידי שמעון אוהד קאבס

1. סיפור המשחק כאן זה חזרתו של כרמלו אנתוני לליגה כאשר פורטלנד מנסה אותו ל10 ימים .אם הניסוי הזה יצליח אזי הקבוצה תצא לדרך חדשה.לשתי הקבוצות יש פצועים אבל הפליקנס מקבלים לאחרונה יותר יציבות במיוחד במשחקי הבית.לטעמי הניסוי עם אנתוני יכשל.

הסימון הוא 1.

בהצלחה לכולם.

מאזו ביניים שמעון העונה : 0/3- 0%

2. לפני 16 דקות, Magidna10 אמר:

Sorry I insist on this. this guy just annoyed me he misleads people and he says I make everyone lose money

Thank you so much friends you warm my heart

Love the people here

:sign0100:

קודם כל מזל טוב.

דבר שנה אני אמרתי לפני המשחק שפילי גרמה לאנשים להפסיד כסף בארבע הפעמים האחרונות מה שעובדתית נכון והם אינם ראויים להשקעה .שוב לא אמרתי את זה עליך אלא על פילי.

Love for everybody 

3. לפני 17 דקות, Magidna10 אמר:

Definately not..
    Did I record this data in my post? .. It is not a given at all that should influence decision making, read my post again
    If you choose betting according to  ATS, you are on the way to losing a lot of money

יש לי רקורד יפה בשנתיים האחרונות לפי ה ats .

ממליץ לך לראות את הסרט מאני בול - הסרט מדבר על איך לבחור שחקן לקבוצה.לא לפי אחוזי החבטה שלו ולא לפי הפסילות שהוא מקבל ולא לפי ההום ראנים שהוא עושה.

הכלל הוא פשוט : ברגע שהוא נמצא בתחנה אפס מה הסטטיטיקה שלו שהוא יגיע לנקודה 4 בסופו של דבר וזה מה שמשנה - זה הסקור .

אותו דבר בהימורים זה אותו רעיון . הATS בעיני מאוד קובע. רק שלא תקום בבוקר ותגיד לעצמך , אני לא מאמין ששמתי כסף על קבוצת פח הזו.אצלי זה אף פעם לא קורה.

4. לפני 18 דקות, Magidna10 אמר:

Your thinking is spoiled if you look at this data and put your money on it

: in passing

76ers are 8-3 ATS in their last 11 games following a straight up loss

Cavaliers are 2-5-1 ATS in their last 8 home games

Road team is 6-0 ATS in the last 6 meetings

GL bro

אתה אומר לשים כסף על קבוצה שגרמה הפסד למהמרים עליה ב4 המשחקים האחרונים .יש כאן זיהוי מומנטום.פילי זו לא הקבוצה שראוי להשקיע עליה כרגע. כל שאר הסטטיסטיקות שציינת הם היסטוריה רחוקה אשר כוללות נתונים מהעונה שהעברה ולכן די ברור זה לא רלבנטי.זה כמו להגיד מה הליין של הקבוצות המתמודדות בימי ראשון בשבוע.בכל מקרה בהצלחה

5. ממפיס מול הליין לאחרונה - 3/3 : אנדרייטד

דנבר מול הליין לאחרונה - 0/4 : אוברייטד

הסימון הוא 1

בהצלחה לכולם

הליין כרגע בעולם הוא 6.5 והוא נוטה קלות לדנבר לכן שווה לחכות אולי הליין יעלה בהמשך היום והערב

מאזן ביניים שמעון העונה : 0/2 - 0%

6. לפני 20 דקות, Tamirso אמר:

מאזן ats מתיישר עם הזמן, לכן הייתי לוקח יוטה. מלבד זה שברור לך שההפרש ביו הקבוצות הוא בערך ליין של 17 ולא 8. כך שאיך שלא תבחר אתה תלוי בבוקיז.

בהצלחה.

הבוקיז הם הכי חכמים.הם יודעים מתי הקבוצות הם אנדרייטד או אוברייטד אצל המהמרים והליין הוא בהתאם.שים לב שאחרי הכל יוטה לא הביסה לאחרונה גולדן לא הובסה לאחרונה.

כרגע בעולם הנטיה היא על יוטה ולבוקיז כנראה זה יותר נוח.זה אומר הכל.

• צור חדש...