קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

שמעון אוהד קאבס

רשומים
 • מספר תכנים

  804
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

56 Excellent

3 עוקבים

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

 1. אטלנטה ניצחה 108-103 ויש תפיסה. תודה לכל המברכים.מודה לכולם גם על ההערות. לסיכום העונה : עם 50 אחוזי הצלחה ובתקווה שלא תיפול 5 פעמים רצוף אפשר לעשות רווח סביר על פני 3 וחצי חודשים על ההשקעה - כלומר 11%. הרעיון הוא לקחת הימורים בפלוס ובשעה הנכונה לפני שהליין משתנה וכמובן לעשות זאת בשיקול דעת. אני למשל השקעתי 200 ש"ח על כל יחידה. כלומר בהשקעה של 5200 ש"ח הרווחתי 560 שקלים שזה כאמור 11 אחוז. ההשקעה בפלוס שמה את הכסף אצלך בתחילת המשחק ונדרש מאמץ כדי שהווינר יקבל אותו ולכן זה פשוט יותר. דווקא עונה זו לא היתה הכי מוצלחת עבורי ובכל זאת סיימתי ברווח גם עכשיו ובכמה שנים ברציפות.כלומר זה לא היה ממש קשה ולכן לפי דעתי כל הנושא של הווינר לדעתי זה מפעל חסד שמעביר את כספי מהמרי הכדורגל למהמרי הנבא ולפי דעתי כבר חלק מהציבור הבין את זה. להתראות בעוד שבעה חודשים בפתיחת העונה הבאה.
 2. עומד לשחק.לא סתם התהפך הליין.זכור גם את הנצחון בשרלוט לפני יומיים בלי טריי.
 3. טורונטו את עברה את הליין רק פעם אחת בחמשת המשחקים האחרונים. אטלנטה 4 פעמים. הסימון הוא 2. בשביל להציג את המאזן העונתי שלי אני רוצה להציג לכם את השיטה שלי בשנים האחרונות. אני מוכן לסכן העונה במקסימום 24 יחידות כספיות. כל אחד יכול להמיר כל יחידה למספר השקלים שהוא רוצה. אני שם יחידה אחת על המשחק הזה. לא בגלל המשחק אלא בגלל השיטה שתרוויח לי רווחים בסבירות גבוהה ביותר.
 4. אגב הליין בעולם גם עומד על שלוש אז שווה לחכות בתקווה שהוא יעלה עד למשחק.
 5. ממפיס עברה את הליין 4 פעמים בחמשת המשחקים האחרונים.פילי רק פעמיים. הסימון הוא 2. בשביל להציג את המאזן העונתי שלי אני רוצה להציג לכם את השיטה שלי בשנים האחרונות. אני מוכן לסכן העונה במקסימום 24 יחידות כספיות. כל אחד יכול להמיר כל יחידה למספר השקלים שהוא רוצה. אני שם שתי יחידות על המשחק הזה. לא בגלל המשחק אלא בגלל השיטה שתרוויח לי רווחים בסבירות גבוהה ביותר.
 6. סקרמנטו אשר הביסה את הספרס בחוץ רק לפני יומיים היא 4/5 מול הליין לאחרונה כאשר הספרס הם 1/5. הסימון הוא 2. בשביל להציג את המאזן העונתי שלי אני רוצה להציג לכם את השיטה שלי בשנים האחרונות. אני מוכן לסכן העונה במקסימום 24 יחידות כספיות. כל אחד יכול להמיר כל יחידה למספר השקלים שהוא רוצה. אני שם יחידה אחת על המשחק הזה. לא בגלל המשחק אלא בגלל השיטה שתרוויח לי רווחים בסבירות גבוהה ביותר.
 7. לא בדיוק .התוצאה אמנם רחוקה סל מהליין אבל 2:17 לסיום דטרויט קלעו סל שצמצמם ל5 הפרש ,הקטינו ל2 הפרש 55 שניות לסיום והיה גם 3 הפרש 2.3 שניות לסיום - ווינר קל. תודה בכל מקרה על הברכות.
 8. דטרויט מפסידה אך רק בחמש הפרש ויש תפיסה תודה לכל המברכים
 9. זה לא אותו הליין. אחד זה 3/5 והשני 2/5. ממליץ לך לראות את הסרט מאניבול.שם הרכיבו קבוצה משחקנים לא לפי איך שהם מהירים או באיזה חוזק הם זורקים את הכדור.שמה גייסו שחקנים לפי הסיכויים שלהם להקיף סיבוב שלם מרגע שהם עומדים על הבסיס ההתחלתי.כלומר מהם הסיכויים שהם יעשו סקור.זה מה שענין את המנג'ר ולכן הקבוצה הצליחה למרות שהיא לא היתה עשירה.תעשה אותו הקשר לגבי הימורים.לעולם אני לא אהמר על קבוצה שהיא לא טובה מול הליין לאחרונה.
×
×
 • צור חדש...