קפוץ אל תוכן

Casspi23

רשומים
  • מספר תכנים

28
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

0

קצת על Casspi23

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. שמע אני מת על הראש שלך. אני איתך אף כי צפיתי 1:1. נראה מה יהיה, כרגע נראה מצוין
  2. הראפטורס ממוקדים ומשחקים באופן מאוד יציב. לא ברור לי למה בבית טורונטו מקבלים +3 גם אם דוראנט פותח. לדעתי גם אם גולדן ישחק טוב הפעם המשחק יהיה צמוד. צופה אלופה חדשה
  3. אהלן אשמח לדעת איך הגעת למסקנה הזאת. תודה! בנוסף, שילבתי את ההמלצה בטופס אז תודה נוספת
  4. קאפפנברג פתחו חזק ענק את העונה. בהצלחה
  5. מכבי תפתח טוב בבית עם האנרגיות של הקהל. למכבי זה משחק קריטי אבל היא פחות טובה. לכן אני הולך עם מכבי רבע ראשון. בקיצור מכבי תנצח את הרבע גם בלי הפלוס +2, מכבי!
  6. אלוף. סימונים יפים מאוד אגב 2 משחקים היו הערב של איקסים לפי השיטה. גם בגרמנית וגם בספרדית, שניהם נגמרו תיקו. עלה והצלח בוס
  7. אני אוהד מכבי וקשה לי ללכת נגד המועדון כי אני בטוח שננצח בכל מקרה, הרבע הראשון יהיה עם חולון. יבוא עם ארגיות טובות והתלהבות כשבולדן לא בצבע ואולי גם קיין (שעבר תאונת דרכים). הליין הוא +2 לחולון ובמשחק -4 למכבי. כשיש הפרשים כאלו (לא +1, בגמר גביע!) אני משתדל לזנק ולתפוס. אחריי לילה פורה אתמול אני מאמין שגם היום אני אמשיך. נשלחו 75 שקלים על חולון+2 רבע ראשון
  8. בוסמן למדתי ממך לא מעט, אבל לכל כלל יש יוצא מן הכלל ואלו טוטנהאם וליברפול מבחינתי, ולכן אני לא אשים שם איקס. לא יהיה שם תיקו. נראה מבטיח אבל. בהצלחה!
  9. 4 ליין רבע במדריד נראה קשה מדיי מסכים עם ההימורים בפנא. בהצלחה
  • צור חדש...