קפוץ אל תוכן

לייזר1

רשומים
  • מספר תכנים

164
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

13 Good

1 עוקב

קצת על לייזר1

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

687 צפו בפרופיל
  1. טופאש בורסה - באצ'שהיר קולג'י (‎+7.5) סימון 1 מחזור 26 בליגה הטורקית מפגיש את טופאש מהמקום ה3 מול באצ'שהיר מהמקום ה11. נתחיל עם טופאש, מדובר בקבוצה שבשניםהאחרונות עושה חיל בליגה הטורקית ובשנה שעברה הגיע עד לגמר מול פנר ושבחציגמר הדיחה את אנדולו. מאזן הבית שלה שנה שעברה היה מצוין ונחשו מה ? גם השנה! היא עומדת על 11 ניצחונות ו2 הפסדים בבית. היא קולעת בבית 85.6 וסופגת 77.9. פער כמעט מדויק כמו הליין שלנו של 7.5 נקודות. בנוגע לבאצ'שהיר, אצלה המצב פחות מזהיר, היא נמצאת במקות ה11 עם 11 ניצחונות ו14 הפסדים. היא מחזיקה במאזן חוץ נוראי ובין הגרועים בליגה של 2 ניצחונות ו10 הפסדים. היא סופגת בממוצע 86 נקודות וקולעת 78. עוד מקום להשוות לליין שהוא מינוס 7.5. אז את הליין הבנו, ועדיין, בכושר הנוכחי (טופאש 4 ניצחונות 2 הפסדים בששת המשחקים האחרונים) לעומת (באצ'שהיר 5 הפסדים וניצחון בששת המשחקים האחרונים) תוסיפו גם 5 ניצחונות ברצף של טופאש בבית. אני עם הביתיים. טופאש בורסה -7.5 לצערי המשחק לא סינגל.. מאזן המלצות 8/12.
  2. בחיים הם לא שיחקו נגד הנוער של הקבוצה כי הקבוצה בפירוק. כל שבוע אלו הליינים שהיא מקבלת מאז, אפילו נגד יריבות חלשות יותר. זה יכול להיתפס אבל זה בעיקר תלוי בבנביט. בהצלחה.
  3. פיאסט גליביצה - קרקוביה קראקוב. סימון 1. לצערי אין לי זמן לכתוב על המשחק המלצה מפורטת. אבל בקצרה: חשיבות המשחק, מאזן בית חזק מאוד מול מאזן חוץ חלש יחסית וכושר נוכחי של הקבוצות. מובילים אותי לסימון 1. פיאסט גליביצה יחס 1.85 בהצלחה. מאזן המלצות 7 תפיסות 4 נפילות.
  4. מאחל לך המון בהצלחה קודם כל, אני מקווה שתתפוס. אבל אני ממליץ לך לעשות חושבים עם הימורי קרנות. ואני עוד אחד שדווקא מוצא ערך לפעמים בהימורי קרנות. (בצורה אמנם שונה). גם אני לא נכנס לך לכיס, ויכול להיות שאתה משחק בסכומים האלו באופן קבוע. אבל אי אפשר להתעלם שקרנות זה גם מזל, אין כאן עניין של יכולת/כושר הקבוצה/חיסורים /חשיבות משחק לקבוצה מסוימת. הימור זה נשען אך ורק על סטטיסטיקה, אולי גם על מחשבה של איך המשחק יתפתח אבל גם לזה לפעמים אין קשר לתוצאת הקרנות. בהצלחה. ומקווה שתקח את הדברים לתשומת לבך.
  5. ססארי נגד וורצבורג +6. הסימון 1. כבר רשמתי אתמול שמי רוצה להספיק את הליין המקורי (-5) שישלח אתמול, אבל גם במינוס 6 אני עדיין חושב שססארי זה הסימון הנכון. אז קודם כל כדאי לדעת שלמרות שזה גמר, הגמר נערך בצורה של 2 משחקים בית וחוץ כאשר ההפרש קובע. ססארי קבוצה מאוד חזקה ומאוד כישרונית שאוהבת לרוץ במשחק שלה, היא כרגע נמצאת בכושר הכי טוב באיטליה כאשר היא גוברת גם על מילאנו ונמצאת לאחר פתיחת עונה חלשה מאוד בליגה בדרך להבטחת המקום שלה בפלייאוף. מבחינתי עם ג'ק קולי וג'יימי סמית המצויינים תופסים יום ומשחקים את המשחק שלהם ססארי היום מנצחת בדו ספרתי. ססארי נמצאת עם 0 הפסדים בפלייאוף. בנוגע לוורצבורג, מדובר בקבוצה מאומנת וטובה, יש לה סגל עמוק שלא פחות מ13 שחקנים מתחלקים בדקות בצורה כמעט שווה. זה לא טיול בפארק עבור ססארי, ואם וורצבורג תדע לנצל את החלק הפחות חזק של ססארי שזה ההגנה היא עוד יכולה להפתיע. גם כאן מדבור בקבוצה שבליגה פתחה רע מאוד ולאט לאט מתאזנת, כרגע גם היא נמצאת במקום של להעפיל לפלייאוף בליגה. וורצבורג עם הפסד אחד בפלייאוף. לסיכום: זה לא משחק קל ולא איזה באנקר מהסרטים. אין צורך סתם להפוך הימור למשהו שהוא לא. לדעתי ססארי קבוצה כישרונית יותר וחזקה יותר, ססארי צריכה ואמורה לנצח את המשחק הזה. היא בכושר יותר טוב ועברה קבוצות חזקות יותר בדרך לגמר. לדעתי, ובמיוחד עם החשיבות הגדולה שיש להפרש, אנחנו נראה את ססארי מנצחת היום מעל 6 נקודות. ססארי -6 ולנסיה נגד מלאגה +5.5. הסימון 1. זה נכון שמלאגה שם מוכר וקבוצה שבדרך כלל נמצאת בצמרת הליגה הספרדית וביורוליג אבל היא כבר עונה שניה ברציפות לא אותה קבוצה. לעומתה ולנסיה (אלופת היורו קאפ) נמצאת בעונה מדהימה. מעבר לזה שולנסיה בכושר יותר טוב וגם כרגע לא נאבקת ב2 מפעלים כמו שעשתה ברוב העונה (גם מלאגה שיחקה ביורו קאפ), לולנסיה יש מאזן בית מצוין של 10 ניצחונות לעומת 3 הפסדים. מנגד למלאגה יש מאזן חוץ גרוע של 4 ניצחונות ו9 הפסדים ועיקר הכוח שלה נמצא בבית. מלאגה הודחה ביורו קאפ ע"י אלבה ברלין אותה קבוצה שולנסיה ניצחה בגמר. מלאגה עם 6 הפסדי חוץ רצופים, ולנסיה עם 5/6 ניצחונות בבית. אני מאמין שהליין יעלה על מלאגה. מבחינתי יש רק סימון אחד הגיוני וזה ולנסיה. * גילוי נאות, לא הצלחתי למצוא מידע על חיסורים למשחק, אם למישהו יש מידע אשמח לקבל. אני חושב שאם אני כותב המלצה אז עדיף לכתוב גם מה אני לא יודע ולא רק מה כן. ולנסיה -5.5 בהצלחה. מאזן המלצות 6 תפיסות 3 נפילות.
  6. זה פתוח על 4.5 אם אני לא טועה, משחק מספר 352. הרווחת נקודה אבל הפסדת טיפה ביחס. בהצלחה
  • צור חדש...