קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

לייזר1

רשומים
  • מספר תכנים

211
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

17 Good

1 עוקב

קצת על לייזר1

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

1,150 צפו בפרופיל
  1. תודה רומא. שוכפל, בהצלחה לנו.
  2. הימור קשה לדעתי, מצד אחד המוטיבציה של ירושלים יכולה לעבוד כאן, מצד שני היא פשוט קבוצת כדורסל מזעזעת. מכבי יכולה לשייט כאן. אני נמנע אז בהצלחה לך. דעה על אילת יש לך?
  3. אז לפני איזה חודש וחצי המלצתי כאן כמה פעמים אבל לצערי לא תמיד יש לי זמן לעלות המלצות (המאזן עד כה 5/7 דרך אגב) נרד לשורה התחתונה ההמלצה שלי להיום. זניט סט. פטרסבורג - פנאתינאיקוס (‎+11). הסימון 1. משחק מכריע עבור הקבוצה הרוסית שתארח היום את קטש ושחקניו. במידה שזניט מנצחת היא מעפילה להצלבה (מול בארסה), במידה ולא, ולנסיה עולה. (אמנם אם יהיו אם אותו מספר של ניצחונות אבל במאזן הפנימי ולנסיה עדיפה על זניט). מי שלא יוכל לשחק בזניט הערב הוא טאריק בלאק (בגלל שזה משחק השלמה וטאריק הצטרף לאחר מועד המשחק המקורי). בנוגע לפנא, היא תעלה למשחק חסר חשיבות ולל אמריו הזוניה ושלווין מא
  4. מול הפועל חיפה היא הייתה טובה יותר, ומול מכבי היא הייתה בינונית מינוס אבל עדיין היו דברים טובים. ההימור מתבסס על אותן נקודות שכתבתי. חולשה ועייפות של ביתר, חזרתם של 2 שחקני מפתח, זמן הכנה ומאמן חדש.
  5. הפועל באר שבע - בית"ר ירושלים, סימון 1. יחס 2.1 נתחיל מגילוי נאות, אני אוהד הפועל באר שבע. אבל, למען האמת אין לי בעיה להמר נגדה או להודות מתי היא לא נראית טוב ולא שווה הימור. הנה, היא לא נראית טוב. אבל.. היא כן שווה הימור. וזה למה? 1. כי ביתר ירושלים נראית אפילו פחות טוב ממנה, באמת שחוץ מכישרון התקפי לא מנוצל אין שם קבוצת כדורגל. לא יודע אם זה בגלל הקורונה או הפצועים או כל הבלאגן של השייח מתחילת העונה. בביתר יש הכל חוץ מכדורגל. אפילו הקישור נראה לא טוב ושמה יש שחקן שהיה פשוט רמה מעל הליגה בשם עלי מוחמד והיום הוא לא דומה לאותו שחקן מנתניה. שועה בעיניי אוברטייד, עידן ורד חי ע
  6. נתפס. ברכות למשכפלים.
  7. עוד שבוע וחצי אם לדייק, ולמה עבורם זה לא ביג דיל? זאת העונה שלהם ובשנים אחרות מעטות היו כאלה. פורטו בבית תמיד יכולה לנצח, אבל בהיעדר קהל וביכולת הנוכחית של ספורטינג אני חושב שההימור הנכון הוא X2.
  8. פספסתי. ברכות ומזל טוב. האחוזים שלך פשוט מדהימים. תמשיך לתת לנו המלצות מצוינות.
  9. פורטו-ספורטינג ליסבון - X2 יחסים 2.75 ו3.2 מפגש פסגה בין המקום הראשון והמקום השני. ליסבון מוליכה את הליגה בפער בטוח של 10 נקודות ובדרך לאליפות חשובה ומיוחדת. ספורטינג לא הפסידה העונה והיא עם מאזן של 17 ניצחונות ו3 תוצאות תיקו. פשוט עונה מופלאה. בנוגע לפורטו, היא כמו שאמרתי במרחק 10 נקודות ויש לה חתיכת משחק חשוב וענקי מול יובה שהיא מגיעה אחרי 2-1. לדעתי הראש והמחשבות שם ולא על האליפות שגם ככה מאוד רחוקה ממנה בעקבות הפער. וללא קשר, ספורטינג בתקופה נהדרת ולא הפסידה העונה לפורטו העונה. אני חושב שגם הפעם היא לא תפסיד.
  • צור חדש...