קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

לייזר1

רשומים
  • מספר תכנים

190
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

15 Good

1 עוקב

קצת על לייזר1

הצופים האחרונים בפרופיל

1,031 צפו בפרופיל
  1. אפשרי. אני יותר נוטה למדריד אבל גם תיקו לא יפתיע, בטח שאין יתרון ביתיות. בהצלחה
  2. בני סכנין נגד הפועל חדרה אנדר 2.5 ביחס 1.5. לצערי אין לי זמן לפרט כמו אתמול, חדרה תבצע רוטציה קלה למשחק כשהראש של 2 הקבוצות שקוע במאבקי התחתית. 2 הקבוצות עם יכולת התקפית חלשה מאוד. סכנין הבקיעה 3 שערים ב10 מחזורים. חדרה הבקיעה 7 שערים ב10 מחזורים. קיצר התקפה זה לא הצד החזק שלהן, גם הגנה לא, אבל מול יכולת התקפית כזאת אני פחות מודאג. אני צופה משחק "טקטי משובח", וגם אם אחת מהקבוצות תכבוש חס וחלילה, אז היא מהר תסתגר ותנסה לשמור על התוצאה. לסיכום אני לא רואה כאן 3 שערים ולהערכתי יש סיכוי טוב גם לראות 0-1 בשערים. אני הלכתי על סינגל אנדר.
  3. למרות שעכו נרדמו ל2 דקות וחטפו 2 גולים. 1/1 אחרי אנדר של ביתר. יאללה ב"ש מכבי. תיהיו אפורים.
  4. חד משמעית. ההמלצה כמובן היא על אנדר 2.5, שערים 1 זה אם מישהו רוצה לשלב בטור שיטתי וכדומה.
  5. לרוב לא יוצא לי לכתוב המלצות מחוסר זמן אבל יש לי יום חופש אז אני מקווה שאוכל לעזור. מעל/מתחת שערים (2.5) הפועל באר שבע - מכבי תל אביב - הסימון 2. אנדר 2.5 שערים. בצל ההחתמה של רוני לוי הפועל באר שבע פוגשת את היריבה הגדולה שלה מכבי תל אביב במסגרת הגביע. באר שבע מגיעה עם מספר חיסורים בחלק הקדמי כאשר היא תחסר זו'אואה, אלטון אקולטסה וסינטאיהו סלליך ואגודלו. מי שכן צפוי לפתוח בחוד של מחזיקת הגביע הוא חטואל, יחזקאל, ואנתוניו וראן. באר שבע כמו כן, תחסר בנוסף את המגן אור דדיה, הכולבוניק דוד קלנטיס והרכש החדש רוזה שלא יתלבש למשחק. ויטור צפוי לפתוח בעמדת הבלם לאחר שהיה בס
  6. יש כל כך הרבה דברים לא נכונים ברמת החישוב (עזוב את השיטה עצמה). מוזמן לפנות אלי בפרטי ואפרט. בכל אופן, מעבר לכך שזאת שיטה סופר מסוכנת אתה צריך להבין שכל עניין השיטה מבוסס על כך שאתה לא מהמר באופן יומי ובעל שליטה עצמית גבוהה. וטווח ארוך, מאוד ארוך. בכל אופן ממליץ לך להתחיל מסכומים קטנים, או אפילו בבדיקה ללא הימורים בכסף אמיתי. אני מניח שתוכל לראות את הבעיות שצפות בשיטה. בהצלחה במה שתבחר.
  7. תאמת שאני לרוב לא מהמר בסכומים גבוהים בימי שני בגלל שהמבחר מאוד דל. בעיניי דווקא היום יש 2 הימורים שאני אישית מאמין בהם. מכבי תל אביב-הפועל חיפה (‎+12) סימון 1. מכבי מעל 12. לדעתי המשחק תלוי הזה תלוי בעיקר במכבי תל אביב, ואמנם אין לי הסבר מצוין או סטטיסטיקה שמגבה את ההימור. אני בונה על האנרגיות והוצאת התסכול של מכבי לאחר השבוע שהם עברו. אני רואה את המפגש הזה חד צדדי לכיוון של מכבי. קופנהאגן-ראנדרס. סימון 1. יחס 1.65. קופנהאגן קבוצה מובילה בדנמרק שכל שנה נאבקת על אליפות מול מייטלנד וברונדבי. פתיחת העונה שלהם עד עכשיו לא טובה, והיא ממוקמ
  • צור חדש...