קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

לייזר1

רשומים
  • מספר תכנים

177
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

13 Good

1 עוקב

קצת על לייזר1

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

936 צפו בפרופיל
  1. תאמת שאני לרוב לא מהמר בסכומים גבוהים בימי שני בגלל שהמבחר מאוד דל. בעיניי דווקא היום יש 2 הימורים שאני אישית מאמין בהם. מכבי תל אביב-הפועל חיפה (‎+12) סימון 1. מכבי מעל 12. לדעתי המשחק תלוי הזה תלוי בעיקר במכבי תל אביב, ואמנם אין לי הסבר מצוין או סטטיסטיקה שמגבה את ההימור. אני בונה על האנרגיות והוצאת התסכול של מכבי לאחר השבוע שהם עברו. אני רואה את המפגש הזה חד צדדי לכיוון של מכבי. קופנהאגן-ראנדרס. סימון 1. יחס 1.65. קופנהאגן קבוצה מובילה בדנמרק שכל שנה נאבקת על אליפות מול מייטלנד וברונדבי. פתיחת העונה שלהם עד עכשיו לא טובה, והיא ממוקמ
  2. 2/2 בסינגלים. מקווה שמישהו ניצל. 👍
  3. תודה רבה, אחלה המלצה. נלקח. בהצלחה.
  4. מסכים עם האובר. בהצלחה.
  5. כמובן שהתכוונתי לממוצע הקרנות למשחק. אולי לא הייתי הכי ברור. ולקחתי בריזקה את צורת המשחק, אני מאמין שנראה קרב על אמצע המגרש בעיקר והנעת כדור בחלקים האחוריים ופחות התקפות מתפרצות או לחלופין משחק מרחבה לרחבה. אייבר במשחקי הבית שלה משיגה 4.8 קרנות לזכותה ולחובתה יש 3.6. אצל חטאפה זה 4 לזכותה ורק 2 לחובתה.
  6. סך הכל קרנות (9-11) אייבר - חטאפה: סימון 1. בין 0-8 קרנות. חטאפה היא הקבוצה עם הממוצע הנמוך ביותר בספרד מבחינת קרנות (גם בכל חמשת הליגות הגדולות דרך אגב). הממוצע שלה עומד על 6.2 קרנות למשחק. אייבר מנגד עם ממוצע של 8.6 קרנות בממוצע למשחק. בדקתי גם את נתוני קרנות של בית חוץ של הקבוצות, ואני מאמין שנראה כאן משחק עם מעט קרנות. ולנסיה - איברוסטאר טנריפה (‎+4.5). סימון 2. טנריפה +4.5. ולנסיה קבוצה טובה מאוד אבל בעיניי עייפה מהשבוע האחרון, לעומת זאת היא פוגשת היום קבוצה מאוד חזקה עם מאזן מרשים מאו
  7. תודה סראדה! את נהריה פספסתי, בנוגע לראשון אני טיפה מפחד מבני הרצליה שיתפרקו. בהצלחה.
  8. בוקר טוב ובהצלחה בטור. מסכים עם הסימונים הראשונים (ורנר ואנדר שערים) לגבי הקרנות, מבחינה סטטיסטיקה אתה בכיוון הלא נכון. (באיירן 9.6 קרנות למשחק, ברמן 7.1 קרנות) לגבי שאלקה אין לי דעה.
  9. מסכים בריאל, הם גם אצלי בטופס. מבחינת קרנות, מה יותר מומלץ לדעתך?
  10. אני משכפל אותך כבר תקופה. ורוב הפעמים אני מרוויח בגללך. יש פה כמה ממליצים ברמה מאוד גבוהה, אתה אחד מהם. תודה.
  • צור חדש...