קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

לייזר1

רשומים
 • מספר תכנים

  213
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

1 עוקב

הצופים האחרונים בפרופיל

1,377 צפו בפרופיל
 1. 2.7 זה יחס מאוד הגיוני בהתחשב בנסיבות. אנגליה באופן חד משמעי נמצאת בפורמה טובה יותר ובנוסף כדאי לזכור שהיא מארחת את המשחק באנגליה. בכל אופן עוד רחוק מאוד אבל בהצלחה לך.
 2. תודה רומא. שוכפל, בהצלחה לנו.
 3. הימור קשה לדעתי, מצד אחד המוטיבציה של ירושלים יכולה לעבוד כאן, מצד שני היא פשוט קבוצת כדורסל מזעזעת. מכבי יכולה לשייט כאן. אני נמנע אז בהצלחה לך. דעה על אילת יש לך?
 4. אז לפני איזה חודש וחצי המלצתי כאן כמה פעמים אבל לצערי לא תמיד יש לי זמן לעלות המלצות (המאזן עד כה 5/7 דרך אגב) נרד לשורה התחתונה ההמלצה שלי להיום. זניט סט. פטרסבורג - פנאתינאיקוס (‎+11). הסימון 1. משחק מכריע עבור הקבוצה הרוסית שתארח היום את קטש ושחקניו. במידה שזניט מנצחת היא מעפילה להצלבה (מול בארסה), במידה ולא, ולנסיה עולה. (אמנם אם יהיו אם אותו מספר של ניצחונות אבל במאזן הפנימי ולנסיה עדיפה על זניט). מי שלא יוכל לשחק בזניט הערב הוא טאריק בלאק (בגלל שזה משחק השלמה וטאריק הצטרף לאחר מועד המשחק המקורי). בנוגע לפנא, היא תעלה למשחק חסר חשיבות ולל אמריו הזוניה ושלווין מאק (מאותו סיבה כמו של טאריק בלאק). לפנא אין סיכוי גם להגיע למקום ה14 שנותן מענק כספי. בקיצור למרות הליין הגבוה אני פשוט רואה כאן משחק חד צדדי שקבוצה אחת תנסה להימנע מהפתעות ולגמור את המשחק הזה כמה שיותר מהר. זניט מינוס 11 זה ההימור שלי. בהצלחה למשכפלים.
 5. מול הפועל חיפה היא הייתה טובה יותר, ומול מכבי היא הייתה בינונית מינוס אבל עדיין היו דברים טובים. ההימור מתבסס על אותן נקודות שכתבתי. חולשה ועייפות של ביתר, חזרתם של 2 שחקני מפתח, זמן הכנה ומאמן חדש.
 6. הפועל באר שבע - בית"ר ירושלים, סימון 1. יחס 2.1 נתחיל מגילוי נאות, אני אוהד הפועל באר שבע. אבל, למען האמת אין לי בעיה להמר נגדה או להודות מתי היא לא נראית טוב ולא שווה הימור. הנה, היא לא נראית טוב. אבל.. היא כן שווה הימור. וזה למה? 1. כי ביתר ירושלים נראית אפילו פחות טוב ממנה, באמת שחוץ מכישרון התקפי לא מנוצל אין שם קבוצת כדורגל. לא יודע אם זה בגלל הקורונה או הפצועים או כל הבלאגן של השייח מתחילת העונה. בביתר יש הכל חוץ מכדורגל. אפילו הקישור נראה לא טוב ושמה יש שחקן שהיה פשוט רמה מעל הליגה בשם עלי מוחמד והיום הוא לא דומה לאותו שחקן מנתניה. שועה בעיניי אוברטייד, עידן ורד חי על הבלחות ואלירן עטר כבר ממזמן לא חד. 2. ביתר עייפה יותר, הרבה יותר. היא שיחקת 5 משחקים ב17 ימים לעומת באר שבע ששיחקה רק 2 ב15 ימים. וכל זה עוד לאחר התפרצות קורונה שהייתה בקבוצה. 3. רוני לוי. מי שבחודש הזה עוד עדיין היה מקבל משכורת ממשה חוגג יערוך את הופעת הבכורה שלו בבאר שבע. מול האקסית. אפקט המאמן וכו וכו.. לא יודע, אבל בטח לא מזיק. 4. זוז'אוה, כאוהד באר שבע אני פחות אוהב את השחקן הזה. אבל, מה שבולט אצלו בעיקר זה שיש משחקים שהוא פשוט בא להוכיח ולשחק ויש משחקים שהוא פחות מעורב במשחק ובעיקר מבלבל את המוח ועושה שטויות. היום הוא חוזר אחרי הרחקה של 4 משחקים, מאמין שהוא רעב ורוצה להוכיח. 5. מיגל ויטור חוזר להרכב. וכן זה אולי הכי משמעותי מכל הדברים שכתבתי, זה לא רק הגנתי אלא אפילו ברמת הנעת כדור ויציאה קדימה. בעיניי הוא וזוז'אוה השחקנים החשובים ביותר בבאר שבע. * ישנם חיסורים ופצועים למשחק, חלקם כבר לא מעט זמן לכן לא טרחתי לציין. ובאותה מידה ישנם גם שחקני רכש חשובים שהובאו (אלחמיד, יחזקאל -אולסק בצד השני). אני אוכל להמשיך ולמצוא טיעונים, אבל אני מעדיף לסכם ולומר שלדעתי הסגל של באר שבע טוב יותר, רענן יותר ומוכן יותר למשחק. מאמין בניצחון משכנע 2-0 3-1 לטובת באר שבע. בהצלחה למשכפלים.
 7. עוד שבוע וחצי אם לדייק, ולמה עבורם זה לא ביג דיל? זאת העונה שלהם ובשנים אחרות מעטות היו כאלה. פורטו בבית תמיד יכולה לנצח, אבל בהיעדר קהל וביכולת הנוכחית של ספורטינג אני חושב שההימור הנכון הוא X2.
 8. פספסתי. ברכות ומזל טוב. האחוזים שלך פשוט מדהימים. תמשיך לתת לנו המלצות מצוינות.
×
×
 • צור חדש...