קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

moshesuo

רשומים
  • מספר תכנים

1,763
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

208 Excellent

קצת על moshesuo

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

3,006 צפו בפרופיל
  1. בוסטון ב b2b נראה קל מדי לקחת טורונטו ... משחק מוקש לדעתי
  2. מכבי ראשון לציון - עירוני נס ציונה + 3 - 2 ! ראשון לציון מגיעים למשחק הזה לאחר הפסד בליגה לגלגבוע גליל , דוברת בכושר לא משהו מונרו לא אותו מונרו מעונה שעברה וגם הניצחונות שהגיעו לפני לא שיכנעו , לעומתם נס ציונה החתימה את הזר בריאן אנגולה שלדעתי אחד הזרים הטובים בליגה הזאת! ואיתו הם כבר נראים אחרת לגמרי, התוצאה בחיפה לא משקפת את המשחק בו נס ציונה שלטו לכל אורכו, אחרי 2 ניצחונות גדולים מאוד על גלבוע וירושלים. לדעתי נס ציונה מגיעה בכושר טוב והרבה ביטחון כאמור ההפסד האחרון שלה היה לאותה ראשון לציון... לגביע חוקים משלו ואני חושב שנס ציונה היא זאת שתעפיל לפיינל פור. בהצלחה
  3. מכבי ת"א - הפועל ירושלים +6 - 2! מכבי ת"א תארח הערב את הפועל ירושלים לאחר הפסד ביורוליג לזניט, ירושלים מנגד מגיעה אחרי התפרקות מול נס ציונה. במכבי ת"א האנטר בחוץ לאחר פציעה, דורסי וג'ונס מחוץ לסגל , וכספי שעדיין עם במגבלת דקות מנגד ירושלים תגיע למשחק ללא ג'ייקובן בראון( שחזרתו לטעמי פגעה במשחק של קרמר) אבל עם רוסטר מלא שכולל את היל שחזר מפציעה לא מזמן אבל עדיין לא הוריד את החלודה ווג'מיל ווילסון הרכש החדש שכבר הספיק להראות שיש לו ידית מהשלוש. מכבי ת"א עדיין לא מראה את הכדורסל שלה מעונה שעברה ולדעתי היא עדיין לא משכנעת, אני עם ירושלים והפלוס. בהצלחה לכולם ורק זכי
  4. אולימפיה מילאנו +3 - צ'סקא מוסקבה - 1!! צ'סקא תעלה הערב למשחק ללא וויל קלייברון אבל עם רוסטר מהמפחידים באירופה. משחקים מעולה ונמצאים בפורמה מצויינת, אבל ... איפושהו זה אמור להיפסק נכון שלא הולכים נגד סוס מנצח אבל במשחק הזה אני חושב שלמילאנו יש את הכלים ההתקפיים לעשות זאת באולמה הביתי. אקח פה את מילאנו והנק' במקרה של משחק צמוד. בהצלחה חברים ורק זכיות!!
  5. אולימפיאקוס - אולימפיה מילאנו - 2!! בהצלחה חברים ורק זכיות!
  6. בהצלחה אח ,איתך בשניהם ( עד כמה אובייקטיבי שאני יכול להיות לגבי חולון)
  • צור חדש...