קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היחסים עונה 10 בפורמט חדש ומאתגר! נושא הרשמה (הטורניר מתחיל בראשון)

הרשמה לחץ כאן (יש מקום רק ל 40 משתתפים)

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Moradh158

רשומים
  • מספר תכנים

7
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

0

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. קרנות שאלקה - פאדרבורן הסימון הוא 2, מעל 11 בהצלחה
  2. צודק בכל הנוגע לליין בעולם.. אך אישית בליגת ווינר הייתי ״סומך״ על המועצה לתת את הליין המדוייק ולפגוע ב- X יותר מאתרים אחרים.
  3. נראה כמו משיכה ברורה על ת״א.. כעיקרון הליין היה צריך להיות 7-8 מדאיג טיפה. בהצלחה
  4. 1) אורלנדו - לייקרס לייקרס ניצחון כולל הארכות 2) חימקי - אלבה ברלין חימקי בבית ניצחון כולל הארכות 3) רומא - וולפסברגר מעל 0.5 שערים במחצית יחס כולל 1.88
  5. קרוליינה פנת'רס (9.5-) - טמפה ביי קרוליינה עם סטיוורט ומקאפרי הלוהטים (מהאצנים הטובים בליגה) כבר במאזן של 10/14 והיא ברצף של 4 ניצחונות רצופים. מולה מגיעה אחת הקבוצות החלשות השנה, טמפה ביי. להם מאזן 4/14 ו- 4 הפסדים רצופים. טמפה ביי הינה אחת הקבוצות החלשות במשחקי החוץ עם ניצחון לעומת 6 הפסדים. במחזור השמיני נפגשו שתי הקבוצות בטמפה אז זה נגמר בניצחון חוץ של קרוליינה 17-3. לטמפה ביי אין באמת על מה לשחק לעומת קרוליינה שמחפשת לסיים כראש בית בחטיבה הדרומית NFC. מאמין שנראה ניצחון קליל של קרוליינה ב- 21+ הפרש, במשחק שייגמר במחצית. הסימון שלי- 1
  6. מכבי תל אביב מגיעה לעין שרה למשחק מול הקבוצה העיקשת של אריק אלפסי. חשוב לציין כי מכבי ביקשה להקדים את המשחק מאחר והיא רוצה להתכונן ל- 3 משחקי ירולוג תוך 8 ימים ונהריה הסכימה. מכבי אחרי הפסד ראשון כואב בליגת ווינר לחולון כאשר היא סופגת 15 שלשות ו- 90+ נקודות משחק שני ברציפות. מנגד, נמצאת נהריה שמנצחת את 4 המשחקים האחרונים בבית בפער גדול יחסית. נהריה בכלל לא פראיירית וקבוצה שמסתמכת הרבה על קליעות מחוץ לקשת באחוזים טובים, תבוא על מנת לנצח! אני מאמין שיהיה משחק צמוד לקראת הסוף ונהריה תעמוד יפה בליין הסימון שלי: נהריה (+6)
  • צור חדש...