קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Podolski9

רשומים
  • מספר תכנים

324
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

21 Excellent

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. בהצלחה חבר לדעתי מכבי תל אביב תנצח בקלות מה שנקרא יריבה בהזמנה.
  2. תודה רבה אחינו מזל טוב וגמר חתימה טובה תזכה למצוות!
  3. תודה רבה על התגובות חברים בהצלחה.
  4. נכון מאוד צודק היתבלבלתי אשמח אם מישהו יוכל לערוך את זה, תודה על העירנות אחי ובהצלחה לך.
  5. לא הבנתי בגלל שאתמול עקבת ויצא איקס אתמול במשחק של ברצלונה זה אומר שהיום גם יצא איקס בספרדית לא הבנתי איך זה קשור אחד לשני בהצלחה רבה אחי אני עם ולנסיה.
  6. ריאל מדריד VS ולנסיה (4+) הסימון: 2 משחק מאוד מסקרן סידרת חצי גמר בליגה הספרדית יערך היום בשעה 19:30 בערב. ריאל מדריד השנה נחלשה משנים קודמות, שחקני המפתח שלה מזדקנים משנה לשנה והמחליפים אינם עומדים בציפיות, ריאל מגיעה לאחר ניצחונות על גראן קאנריה. מהצד השני ולנסיה של השנה בנתה קבוצה סופר מוכשרת וטובה וללא ספק רואים את זה בתוצאות וביכולת של הקבוצה השנה, ולנסיה אחרי ניצחון בסידרה על בסקוניה (2-0) שלמען האמת הפתיע גם אותי. ב3 המפגשים האחרונים בינהם ולנסיה ניצחה פעמיים (פעם אחת בבית ופעם אחת בחוץ) הערב אני צופה משחק סופר צמוד ואם בסוף ולנסיה לא תצליח לנצח מאמין שהיא תפסיד ב-3 לכל היותר. בהצלחה רבה לכולם.
  7. לא מסכים בכלל, ריאל מדריד השנה זה לא ריאל מדריד שאנחנו מכירים הקבוצה נורא נחלשה, שחקני מפתח היתבגרו והם כבר לא כמו פעם. מהצד השני ולנסיה קבוצה רעבה ואיכותית השנה שמגיעה למשחק חוץ במדריד כל הלחץ היום יהיה על מדריד לדעתי יהיה משחק צמוד עד סופו (לא הייתי פוסל ניצחון חוץ של ולנסיה) וללא ספק הליין יכול לעזור פה. בכל מקרה קל זה לא יהיה בהצלחה אחי!
  8. לא יהיה פשוט ילך סופר צמוד לדעתי הליין יכול לעזור בהצלחה חבר.
  • צור חדש...