קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Podolski9

רשומים
  • מספר תכנים

294
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

18 Good

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. תחושת הבטן אומרת לי להיתרחק מהמשחק הזה בהצלחה חבריקו.
  2. מסכים בשניהם נימקת פשוט מעולה מתלבט קשות במה לבחור.. בהצלחה חבר.
  3. בהצלחה חבר כרגע עדיין לא גיבשתי דעה למשחק הזה.
  4. שאלקה/הרטה ברלין מעל/מתחת (2.5) שערים הסימון: 2 (מתחת 2.5 שערים) יחס: 1.80 שאלקה כידוע סיימה את העונה שלה וירדה לליגה השנייה, מצד שני הרטה ברלין נלחמת בשיניים על כל משחק שנשאר לה עד סוף העונה וחייבת לקחת נקודות היום. מבחינת כיבושים שאלקה עם ההתקפה הכי חלשה בליגה (20 כיבושים ב31 משחקים), מהצד השני גם הרטה עם התקפה דיי חלשה כבשה רק 38 שערים עד עכשיו. הלחץ הגדול יהיה על הרטה ברלין היום שתחסר מספר שחקנים חשובים היום בניהם 2 חלוצים שכל אחד מהם עם 7 שערים, אני חושב שהרטה תסתפק בניצחון קטן שיביא לה את הנקודות. היא תרצה לכבוש ורק לשמור על ההובלה, האם היא באמת תצליח לנצח אני לא יו
  5. תודה מעניש המון מזל טוב הלך לא קל בסוף אבל העיקר שניתפס כל הכבוד אחי לילה טוב ושקט..
  6. אותו ראש משחק סופר חשוב ללייקרס מאמין בניצחון מעל הליין בהצלחה בוס.
  7. תודה לכם אנשים יקרים!
  8. סיום המשחק ניצחון ענק לסאן 146-125 מזל טוב לשולחי סאן אנטוניו.
  9. סאן אנטוניו ספרס (7+) - מילווקי באקס הסימון: 1 יחס: 1.75 מפגש מעניין הלילה בשעה 3:30 שעון ישראל, סאן אנטוניו מגיע למשחק מהמקום ה-10 במערב כאשר היא יודע שכל משחק קובע ויכול להשפיע על עונה שלמה משחק קודם סאן הפסידה לפורטלנד במשחק לא טוב. סאן אנטוניו יודעת שאין מקום לטעויות בשלב הזה של העונה ומאמין שהלילה יבוא במטרה אחת - לנצח! מהצד השני מילווקי עושה עונה נהדרת מתיצבת במקום ה-3 במערב כידוע הבטיחה העפלה לפלייאוף, מילווקי מגיע למשחק עם רצף של 5W אין ספק שבראייה כוללת מילווקי טובה ואיכותית יותר מסאן אנטוניו. במשחק האחרון בין שני הקבוצות שהעתקים בביתה של מילווקי היא הפסידה בדיוק בליין
  • צור חדש...