קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Podolski9

רשומים
 • מספר תכנים

  210
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

15 Good

קצת על Podolski9

 • דרגה
  דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

 1. לפי איך שזה נראה יעלה ל17 חושה הפוך בהצלחה.
 2. קליבלנד קאבלירס (2+) - ממפיס גריזליס סימון: 1 אחרי סקירה עמוקה מאוד על המשחק הזה בחרתי לסמן קאבלירס עם הפלוס מכמה סיבות: קליבלנד ניצחה את ממפיס 94-90 לפני 4 ימים כאשר קליבלנד חסרה במשחק הזה את סקסטון המצויין שחוזר הלילה נגד ממפיס. קליבלנד פתחה יותר טוב את העונה ממפיס שתחסר היום 2 שחקנים חשובים מורנט וגקסון קליבלנד מגיעה למשחק עם סגל טוב יותר עמוק יותר לא רואה תסריט שהיא תפסיד היום, במקרה של משחק צמוד הפלוס לטובתנו מה שמחזק פה תהימור. בהצלחה רבה לכולם ולילה טוב מלא בזכיות ! Podolski9😃
 3. מסכים מאוד אולי אקח מתלבט עדיין בין 2 משחקים בהצלחה חבר.
 4. כל הכבוד לך לקחתי ב3.5- בזכותך תודה רבה שאפו והרבה מזל טוב ממשיך לעקוב אחרייך יאלוף!
 5. גלבוע גליל - עירוני נהריה הסימון: 2 משחק מהליגה הבלקנית גליל תארח את עירוני נהריה כאשר ניצחון של גליל היום יעלה אותה לשלב הבא, נתון מעניין גליל העונה ניצחה את נהריה 3 פעמים מתוך 3 פעמים שנפגשו. אם מסתכלים על נהריה צריכה לנצח בהפרש של 15 וצפונה בכדי להיות תלויה בעצמה ואולי לעלות לשלב הבא על חשבון גליל מה שלא נראה לי שיקרה היום, בכל מקרה נהריה חייבת לנצח היום בכדי להשאיר לעצמה סיכוי להעפיל לשלב הבא במקרה של ניצחון מתחת ל15 הפרש נהריה תצטרך לקוות להפסד של גליל במחזור הבא מול חיפה. אם מסתכלים על סגלים, טבלה ועל המתאם בניהם אין ספק שגליל נראת טוב יותר והליין פה דיי מוצדק והגיוני.
 6. שילין (2-) (הימור על מחצית ראשונה) שילין מגיעה במומנטום נהדר 6 נצחונות מ6 משחקים אני חושב שילין יפתחו למשחק חזק ויובילו במחצית ולקראת סוף המשחק ילך צמוד מאוד לכן ההימור על מחצית כאן הוא הנכון בהצלחה רבה לכולם חברים יקרים.
 7. מכבי פת לא מנצחת בהצלחה גבר.
 8. בהצלחה אחי מתלבט עם לשכפל משחק לא פשוט להימור
 9. סינגל ראשון גוואנדונג - ז׳גיאנג ליונס (4+) 22222 משחק לא קל להימור גוואנדונג קבוצה טובה מאוד היום היא עם חיסור דיי משמעותי בצבע מה שיכול להשפיע מאוד במשחק היום נגד ליונס לטעמי משחק צמוד נראה פה היום הפלוס יעשה פה תעבודה לא שולל ניצחון חוץ. סינגל שני רבע 1 פייטרס (7+) - ליאונינג 22222 לדעתי נראה פה פירוק מהדקות הראשונות אין מה להוסיף לא כוחות העדפתי לקחת רבע מחשש שיורידו את הרגל מהגז בסיום. בהצלחה ושבת שלום לכולם!!
 10. לא מסכים ברצלונה טובה יותר ולטעמי תנצח בהצלחה.
×
×
 • צור חדש...