קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

דוריס

רשומים
  • מספר תכנים

9
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

3

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. חשבתי על זה.....אבל הם קבוצה חלשה ובגלל החשיבות של המשחק לביתר אני לא מאמין שתהיה השפעה
  2. קצת קשה לדעתי.....ביתר השתפרה ואני כן רואה אותה כובשת 2 שערים במשחק.....אין לביתר הגנה חזקה כרגע עם כל החיסורים (דגני פצוע, קונטה עזב, טל בן חיים לא כשיר לחלוטין) ככה שבשקט הם מסוגלים לספוג 1
  3. לפעמים לא צריך לחשוב להתעמק יותר מידי..... מייטנלנד ניצחון ביתר ירושלים ניצחון ( תיקו אין הימור). מייטנלנד רצים לאליפות, משחקים מול קבוצת במעמקי תחתית הליגה.....קשה לי מאוד להאמין שתהיה כאן מעידה. ביתר ירושלים בתקופה טובה, מציגים יכולת לא רעה וכרגע כל משחק עבורה זה המאני טיים. תוסיפו לזה שביתר סכנין זה אופרה בפני עצמה והכל מוביל לדעתי לניצחון צהוב שחור בעזרת השם. בהצלחה לכולם
  4. בהצלחה אחי....נשלח יחד עם ביתר (תיקו אין הימור) בסכום גבוה
  5. בהצלחה אחי....נשלח יחד עם ביתר (תיקו אין הימור) בסכום גבוה
  6. קודם כל בהצלחה. אני באמת מאמין שהפערים בליגה שלנו כל כך קטנים יחסית חתיכות אחרות בעולם ולכל קבוצות טובות ככל שיהיו חייבות מידי כמה משחקים למעוד.....הפועל תל אביב קבוצה תיקו טיפוסית והכל מוביל אותי למה שהמלצתי
  7. המלצה ראשונה שלי כאן.....מקווה שיצליח יחד איתכם. מכבי חיפה מול הפועל תל אביב.....חיפה צריכה למעוד מידי פעם ובתוצאות האחרונות של הפועל תל אביב זה אפשרי בהחלט במשחק הערב. קלינגר כמו קלינגר יידע לסגור נכון את המשחק ולחלץ נקודה מהמשחק. מאמין מאוד בתוצאות תיקו שתניב יחס יפה גם בווינר ובעיקר ברשת. בהצלחה לכולם
  • צור חדש...