קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

אלכסטל

רשומים
  • מספר תכנים

333
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

2

אלכסטל היה הזוכה היומי ביוני 24 2019

אלכסטל קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

50 Excellent

קצת על אלכסטל

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. לא יודע איך אפשר להגיד על פולהאם שהיא יותר טובה מקבוצה כלשהי בפריימר ליג בהצלחה
  2. תודה לפי הלוז אמור להתחיל ב19:00, אבל מאמין יתחיל אפילו יותר מאוחר. כרגע במועצה ה+5.5 ירד ליחס 1.75
  3. גומבוס + 5.5 משחקונים נגד רובלב. טורניר וינה מתחיל ב 18:30 +-. יחס 1.8 רובלב בכושר מצויין אבל אני מאמין שגומבוס שנמצא בכושר סביר + על הארד יכול להחזיק את הליין ולהשבר גג פעם אחת בסט.
  4. בואנה בדקתי ובבט365 אשכרה 1.9 על -1, על פניו אחלה בט.
  5. במועצה נאפולי -1 יחס 1.25 Az עם 6 חיסורים, 4 מתוכם שחקני הרכב כולל מלך השערים. נאפולי פתחה עם 8/11 שחקני הרכב. *שווה לשים לב למגן השמאלי של az (ווינג'אל) נחשב כשרון ענק
  6. בהצלחה אחי, קשה לי להאמין שמילאן ינצחו 2 הפרש בחוץ, בסיבובי מוקדמות התקשו ממש+ איטלקיות בדרכ לא רציניות באירופאית.
  7. אם זה היה גמר הייתי מסכים שהוא לא בשל עדיין לנצח את נולה בגמר
  8. נולה נגד הציזיקי. הסימון: טסיציפאס מנצח בישיר, כרגע יחס 2.6 במועצה. כן תקראו לי משוגע, כן נולה לא הפסיד (פרט לפסילה) ב2020 ועדיין משהו בו מרגיש פגיע. בין אם זה ההפסד סט לבוסטה, שוב הכדור שפוגע באיש קו במשחק, הסיפורים עם הקורונה, להדחיק הכל ולהתרכז כולך בתחרות דורש כוחות מנטליים אדירים, ולאט לאט אני רואה סדקים בחוסן המטורף של נולה. הציזיקי פתח בקרטוע במשחק הראשון אבל מאז דוהר ולא מפסיד סט 1 עד החצי גמר (11-0 סטים). מגיש טוב מאוד עד מצויין (5 המשחקים האחרונים מעל 70% זכיה בנק על סרב ראשון, עם 2 משחקים מצוינים שהיו על 88% ו80% בהתאמה. שולט בנקודות שלו מצויין, היו לחובתו
  • צור חדש...