קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

xtc

רשומים
  • מספר תכנים

18
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. בהצלחה, אני שלחתי טניס ורוסטוב, ונפלתי בגלל הטניס, מסתבר שביתר נעלם עכשיו מהאתר של המועצה ...
  2. ובכל זאת, בן 39 , אחרי ניתוחים , ניצח אחרי 4 מערכות... אפשר להגיד שהוא מבוגר, שקשה לו אבל להגיד, סיים את שלו או מילים אחרות שעדיין רשומות בפוסט ואני לא אחזור עליהן ... אחרי קריירה כמו שלו זה לא לעניין, לא משנה אם הוא צדק אחרי המשחק או לא ... הבן אדם הוא אחד האגדות הגדולות ביותר בטניס העולמי.... מעט הערכה.... הוא הרוויח את זה לא משנה אם ניצח או הפסיד...
  3. זה מה שפותח הפוסט אמר על השלב הזה... בגיל 39, אחרי 2 ניתוחים שנה שעברה... ואחרי כל מה שעשה בקריירה, צריך לכבד אותו ... לא אומר שצריך להגיד שהוא יקח את הטורניר, אבל מושגים כמו סיים את שלו , או בחוץ.... זה שהוא עושה מה שעושה בגילו ובמצב שלו, צריך לכבד את זה, אבל אולי זה רק אני....
  4. מסתבר שהסוס עדיין חי ובועט
  5. תסלחו לי מראש על זה שאני הולך נגד ישראל אני מאמין שסקוטלנד טובים יותר לא סתם הם כרגע ראשונים ויש ערך למשחק לדעתי שהם רוצים לסיים ראשונים כמו כן, יש ערך לצ'כיה שגם הם רוצים לסיים ראשונים וכמובן גם היחס מפתה... כמובן זה דאבל לא פשוט אבל אני מאמין.... שיהיה בהצלחה לכולם
  6. בהצלחה ידוע לך אם יש שידור ? או שזה ערוץ משולב ?
  7. בהצלחה אני לקחתי את חיפה ברבע ראשון
  8. מברוק אליהו ותודה על ההמלצה פעם ראשונה בחיים שאני הולך על "הפתעה" חח
  9. בהצלחה אליהו נכנסתי איתך ב30 בזכות הטבה שתפסתי בסופ"ש
  10. בהצלחה , אני הלכתי עם ונוס והניסיון וזה חסר לי לזכייה בטופס :)... בכל מקרה, עושה רושם של משחק מעניין מאוד
  • צור חדש...