קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היחסים עונה 10 בפורמט חדש ומאתגר! נושא הרשמה (הטורניר מתחיל בראשון)

הרשמה לחץ כאן (יש מקום רק ל 40 משתתפים)

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

שייקה

רשומים
  • מספר תכנים

1,741
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

4

שייקה היה הזוכה היומי בספטמבר 9 2018

שייקה קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

171 Excellent

11 עוקבים

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. הפועל אילת---אשדוד+11----1 מכבי חיפה+4נס ציונה---2 הפועל באר שבע+1---הפועל תל אביב---1 גליל עליון+2----נהריה----1
  2. מקפיץ למי שלא ראה לא שמע אחלה דאבל אחלה סינגלים אל תגידו לא ראיתם לא שמעתם
  3. כן ינצחו מעל אשדוד סתם משחקת להעביר את הזמן
  4. לדעתי סכויים מעולים לתפוס את ההמלצות רמת בטחון גבוהה גם אם יעלה הלין עד למשחקים מומלץ לקחת את ראשון ומכבי שיהיה בהצלחה לכולם אני לא שולח רק ממליץ לחברים יום ראשון כדורסל ליגת ווינר הפועל חולון+6---מכבי ראשון לציון---2 לא כוחות חולון החליפה את כול הסגל חלשה מאוד מתאימה לפליאוף תחתון הלין התחיל ב5 ועלה ל6 לדעתי יעלה עוד ראשון יותר טובה מאורגנת ומשחקת טוב יותר חולון אולי תחזיק מעמד מחצית אחת אבל ראשון תברח ותנצח מעל הלין הסימון ראשון נצחון מעל 6 וגם אם יעלה לקחת ראשון יום שני --הקלאסיקו הישראלי מכבי תל אביב---הפועל ירושלים+8---1 מכבי ניצחה קל את חולון וירושלים בקושי את ראשון לדעתי הלין עד למשחק עוד יעלה מכבי לדעתי תמשיך ברצף הניצחונות ותרצה להוכיח מי מספר אחת בארץ ותרצה לנקום על ההפסדים לירושלים בגביע ובגביע ווינר גם אם פארגו ישחק מכבי עדיפה בבית ולדעתי תנצח דו ספרתי ומעלה ללא קושי הלין של8 נראה טיפה גבוה אבל לדעתי זה למשוך על ירושלים לא ליפול למלכודת מכבי תנצח מעל הלין הסימון מכבי מעל 8 וגם אם יעלה הלין מומלץ לקחת את מכבי לדעתי מכבי +ראשון מומלץ לקחת גם כסינגלים וגם דאבל
  5. מכבי חיפה---הפועל אילת+1----1 חיפה באה אחרי תבוסה להפועל תל אביב בבית ואילת אחרי נצחון בהארכה בבית על נס ציונה אילת בחוץ זאת קבוצה שונה מאשר בבית היא חלשה מאוד בחוץ לדעתי חיפה לא תתבזה שוב בבית ותנצח היום את אילת הסימון חיפה מעל 1 נהריה---אשדוד+12----2 נהריה יותר טובה ואשדוד דיי חלשה הלין לדעתי פה קצת גבוה אומנם אשדוד חטפה תבוסה קשה מכבי אבל נהריה זה לא מכבי אני חושב נהריה יבואו קצת שאננים אולי ינצחו אבל לא מעל 12 אשדוד תילחם אולי תפסיד אבל תחזיק את הלין הסימון אשדוד+12 הפועל תל אביב---גליל עליון+8---2 הפועל מחוברת ומשחקת יפה לדעתי לין טיפה גבוה לאחר שהפועל הביסה בחיפה וגליל הובסה בנהריה אולי הפועל תנצח אבל לא יותר מ8 גליל יכולה להחזיק את הלין ולתת פייט אני חושב משחק שקול ולא רואה הפרש יותר מ5 להפועל הסימון גליל+8
  6. נתפס ירושלים נראה מה עם מכבי היום
  7. ממליץ לכם חברים לשכפל ירושלים הרבה יותר טובה מראשון ותנצח מעל הלין ומכבי נגד חולון זה לא כוחות תוצאה ידועה מראש
  8. שלום לכולם אני אמליץ לכם חברים על הכדורסל פליאוף עליון ליגת ווינר סל על 2 המשחקים שיהיו מחר וביום חמישי להזכיר לכם חברים אני לא שולח לא מהמר רק ממליץ ויש סכוי גבוה מאוד ששני המשחקים יתפסו לדעתי בשני המשחקים הלין יעלה המשחק הראשון מחר בערב הפועל ירושלים---מכבי ראשון לציון+5---1 ירושלים הרבה יותר טובה ומוכשרת ועם סגל הרבה יותר עמוק ועם זרים איכותיים יותר מאשר של ראשון ראינו את ההבדלים בין הקבוצות במשחק ליגה האחרון שירושלים רצתה קצת אז פתחה פער דו ספרתי בלי מאמץ מיוחד ובסוף נגמר איקס כי ירושלים זילזלה הפעם ירושלים לא תזלזל ותפתח חזק מההתחלה ותשלוט במשחק ללא בעיות בכול עמדה ירושלים עדיפה אני צופה נצחון קליל לירושלים לדעתי מעל 10 ומעלה הסימון המתבקשת ירושלים מעל 5 המשחק השני ביום חמישי מכבי תל אביב---הפועל חולון+19----1 אין הרבה מה לכתוב זה לא כוחות חולון חלשה מאוד החליפה את כול הסגל הפסידה השבוע לבאר שבע ב12 הפרש מכבי תדרוס הלין נראה גבוה אבל הפערים בין הקבוצות הוא ענק ומכבי לטייל לעוד טיול קליל סביב ה30 נקודות הסימון מכבי מעל 19 ללא מאמץ מיוחד למי שרוצה אפשר גם לשלוח כסינגלים וגם דאבל מומלץ מאוד לדעתי
  • צור חדש...