קפוץ אל תוכן

שייקה

רשומים
  • מספר תכנים

1,587
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

4

שייקה היה הזוכה היומי בספטמבר 9 2018

שייקה קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

158 Excellent

7 עוקבים

קצת על שייקה

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. מה לא מכובד בזה שאומר את דעתי שיגמר מכבי מעל הלין כול מי שחושב הפוך ממך או שונה אז זה לא מכובד מבחינתך להזכיר לך לי לא משנה התוצאה אני לא מהמר ואין לי שום צד במשחק ואני לא מדחיק כלום הכול אצלי זה בגדר המלצה למרות הכול אני עדין חושב שמכבי תנצח מעל הלין לפחות ב20 שיהיה לך בהצלחה
  2. הכוכב+5---ריאל ----1 הכוכב בבית קבוצה טובה ונלחמת ויחד עם הקהל המטורף שלה בהחלט יכולה לנצח את ריאל או לתת קרב צמוד ריאל בחוץ חלשה כבר עם 3 הפסדים לקובנה אנדואלו וביירן לדעתי הכוכב תנצח הסימון הכוכב+5 מכבי תל אביב ---אלבה ברלין+13----1 מכבי בכושר מפחיד 4 נצחונות רצוף ביורוליג ואחרי שהביסה את אולימפיאקוס בחוץ תארח בבית את אלבה אני חושב שמכבי תמשיך בתקופה הטובה ותביס גם את אלבה הסימון מכבי מעל 13 מילאנו----בסקוניה+5----1 מילאנו בכושר מפחיד בבית הם רצים וקולעים הרבה שלשות בהנהגת רודריגז שהוא המוביל והכול עובר דרכו לדעתי מילאנו תמשיך בריצה שלה ובבית היא תנצח מעל 5 הסימון מילאנו מעל 5 אולימפיקוס+2----אנדואלו-----1 היוונים אחרי תבוסה למכבי יבואו נחושים ולדעתי ינצחו את הטורקים לא יתבזו שוב בבית נראה לחימה אולימפיאקוס לא תפסיד שוב בבית לדעתי ינצחו הסימון אולימפיאקוס+2 הכי חזקים זה מילאנו ומכבי תל אביב אחרי זה אולימפיאקוס והכוכב מאזן שלי ביורוליג 3/3
  3. הפועל תל אביב במצבה הנוכחי לא שווה שקל השקעה מלא פעמים הם איכזבו וחטפו בראש יפה שיש לך עוד בהם אמונה שיהיה בהצלחה אני חושב גליל מעל הלין ינצחו בין 8 ל14
  4. הפועל גליל עליון----הפועל תל אביב+2----1 גליל תארח בבית את הפועל תל אביב החלשה שהחליפה את הזרים לדעתי גליל מחוברת ומשחקת יפה בבית היא ניצחה את חולון והביסה את באר שבע אין סיבה שלא תנצח בבית את הפועל תל אביב לדעתי יגמר בין 6 ל10 הפרש לגליל סמנו גליל עליון מעל 2
  5. מכבי מנצחת ב21 הפרש נתפס ההמלצה מקוה שעזרתי
  6. בהצלחה הפועל תל אביב לא שווה שקל השקעה כמו שהם נראים אין כלום אין בטחון משחקים מפוזר לא רואה אותם שווה כוחות לגליל שמחוברת ומשחקת בבית אני חושב גליל תנצח פה מעל הלין
  7. מכבי תל אביב ---הפועל נהריה+15----1 מכבי בכושר מעולה תארח בבית את נהריה החלשה פערים גדולים בין הקבוצות ומכבי מחוברת ונכנסה לכושר הכול תלוי במכבי יגמר מעל 20 הפרש לדעתי מכבי תמשיך בשלה בכושר הטוב ותביס את נהריה הלין כנראה עוד יעלה בנקודה או 2 אבל זה לא משנה מכבי אמורה וצריכה לפרק את נהריה מעל 20 ואני חושב שכך יהיה הסימון מכבי מעל 15
  8. אילת+2-----חולון----1 אילת בבית יכולה לנצח את חולון לדעתי יהיה משחק צמוד ויש מצב להארכה הסימון אילת+2 הפועל ירושלים---הפועל באר שבע+14----1 ירושלים באה אחרי תבוסה למכבי ותרצה לחזור למסלול הניצחונות וכך תעשה הפערים בין הקבוצות הן גדולים מאוד ויש פער באיכות השחקנים בין הקבוצות ירושלים אמורה וצריכה לפרק את באר שבע ולדעתי כך יהיה הסימון ירושלים מעל 14
  9. אני לא שולח לא מהמר לא כלום אני סיימתי עם החרא הזה הימורים הכול בגדר המלצה
  10. נהריה---הפועל תל אביב+3----1 שתי קבוצות חלשות נהריה בבית עם יתרון ביתי תנצח את הפועל החלשה מעל 3 הפרש לדעתי נהריה תתפוצץ ותשיג נצחון ראשון העונה סמנו נהריה מעל 3 אילת---מכבי חיפה+6----1 אותו סיפור גם פה אילת עם 3 הפסדים בבית אמורה לנצח ביותר מ6 את חיפה ולדעתי כך יקרה אילת תתפוצץ בבית ותנצח מעל 6 את חיפה סמנו אילת מעל 6
  • צור חדש...