קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

שייקה

רשומים
  • מספר תכנים

1,741
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

4

שייקה היה הזוכה היומי בספטמבר 9 2018

שייקה קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

171 Excellent

11 עוקבים

קצת על שייקה

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. הפועל אילת---אשדוד+11----1 מכבי חיפה+4נס ציונה---2 הפועל באר שבע+1---הפועל תל אביב---1 גליל עליון+2----נהריה----1
  2. מקפיץ למי שלא ראה לא שמע אחלה דאבל אחלה סינגלים אל תגידו לא ראיתם לא שמעתם
  3. כן ינצחו מעל אשדוד סתם משחקת להעביר את הזמן
  4. לדעתי סכויים מעולים לתפוס את ההמלצות רמת בטחון גבוהה גם אם יעלה הלין עד למשחקים מומלץ לקחת את ראשון ומכבי שיהיה בהצלחה לכולם אני לא שולח רק ממליץ לחברים יום ראשון כדורסל ליגת ווינר הפועל חולון+6---מכבי ראשון לציון---2 לא כוחות חולון החליפה את כול הסגל חלשה מאוד מתאימה לפליאוף תחתון הלין התחיל ב5 ועלה ל6 לדעתי יעלה עוד ראשון יותר טובה מאורגנת ומשחקת טוב יותר חולון אולי תחזיק מעמד מחצית אחת אבל ראשון תברח ותנצח מעל הלין הסימון ראשון נצחון מעל 6 וגם אם יעלה לקחת ראשון יום שני --הקלאסיקו הישראלי מכבי תל אביב---הפועל ירושלים+8---1 מכבי ניצחה קל את חולון ו
  5. מכבי חיפה---הפועל אילת+1----1 חיפה באה אחרי תבוסה להפועל תל אביב בבית ואילת אחרי נצחון בהארכה בבית על נס ציונה אילת בחוץ זאת קבוצה שונה מאשר בבית היא חלשה מאוד בחוץ לדעתי חיפה לא תתבזה שוב בבית ותנצח היום את אילת הסימון חיפה מעל 1 נהריה---אשדוד+12----2 נהריה יותר טובה ואשדוד דיי חלשה הלין לדעתי פה קצת גבוה אומנם אשדוד חטפה תבוסה קשה מכבי אבל נהריה זה לא מכבי אני חושב נהריה יבואו קצת שאננים אולי ינצחו אבל לא מעל 12 אשדוד תילחם אולי תפסיד אבל תחזיק את הלין הסימון אשדוד+12 הפועל תל אביב---גליל עליון+8---2 הפועל מחוברת ומשחקת יפה לדעתי לין טיפה גבו
  6. נתפס ירושלים נראה מה עם מכבי היום
  7. ממליץ לכם חברים לשכפל ירושלים הרבה יותר טובה מראשון ותנצח מעל הלין ומכבי נגד חולון זה לא כוחות תוצאה ידועה מראש
  8. שלום לכולם אני אמליץ לכם חברים על הכדורסל פליאוף עליון ליגת ווינר סל על 2 המשחקים שיהיו מחר וביום חמישי להזכיר לכם חברים אני לא שולח לא מהמר רק ממליץ ויש סכוי גבוה מאוד ששני המשחקים יתפסו לדעתי בשני המשחקים הלין יעלה המשחק הראשון מחר בערב הפועל ירושלים---מכבי ראשון לציון+5---1 ירושלים הרבה יותר טובה ומוכשרת ועם סגל הרבה יותר עמוק ועם זרים איכותיים יותר מאשר של ראשון ראינו את ההבדלים בין הקבוצות במשחק ליגה האחרון שירושלים רצתה קצת אז פתחה פער דו ספרתי בלי מאמץ מיוחד ובסוף נגמר איקס כי ירושלים זילזלה הפעם ירושלים לא תזלזל ותפתח חזק מההתחלה ותשלוט במשחק ללא בעיות בכול עמדה
  • צור חדש...