קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Eylon_05

רשומים
  • מספר תכנים

380
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

16 Good

2 עוקבים

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. לא משנה איך יגמר אתה אלוף מדהים שכל פעם מחדש אתה תופס אותם ומפנק את הפורום
  2. אחלה המלצות חבר אהבתי גם את ההסברים תודה רבה
  3. תותח!! תמיד מוצא ומיידע! שיהיה לנו בהצלחה בעזרת השם
  4. מטוסביץ - טברנר 1 אנטון מטוסביץ ישיר, שחקן צעיר ורעב, טורניר מוקדמות ראשון שלו בלונדון ירצה מאוד להוכיח שהיה שווה לתת לו הזדמנות פה, הוא ניחן בהגשות אימתניות וטניס ראלי משובח שמתאים לדשא כמו כפפה, מנגד טברנר שחקן חימר טיפוסי שעושה תוצאות אדירות על חימר אבל כידוע חימר ודשא עולמות שונים לחלוטין. הספרדי יתקשה ליצור מומנטום בדשא זה מאוד קשה גם מטוסביץ שיחק הכנה לטורניר ושיחק שם לא רע. מירלס - טומיץ' 2 ברנרד טומיץ, האוסטרלי שחקן שלדעתי הדשא המשטח הכי טוב שלו, הסגנון שלו בא טוב עם הדשא. יש לו גם הגשות ושוב נגד ספרדי שמלבד הגשה וחוסר יציבות אין לו כלום טומיץ מוכיח בגרות לאחרונה למרות הפיקשוש במוקדמות רולאן. לא רואה אותו מפסיד פה לאחר שהודח מול ילד בן 16 במוקדמות של פריס. בהצלחה לכולם
  5. אח יקר אתה עושה עבודה מדהימה ומשרת פה את כולם באחלה מציאות והמלצות, אל תתרגש ממקלחות ומאנשים שלא מסוגלים לשלוט בעצמם אחרי נפילה. תמשיך בשלך אלוף!
  6. כרגיל מוצא את המציאות וכולם נהנים תודה רבה אלוף!
  7. תותח! תודה רבה על ההמלצה
  8. אני גם חושב יצא לך לבדוק חיסורים?
  9. הבעיה שעוד מוקדם. פילי יכולה להודיע שעה לפני המשחק שאמביד וסימונס בחוץ לדוגמא. בתרחיש סביר בלי חיסורים מסכים איתך בהצלחה
  10. אני חושב שזה משחק שקול לחלוטין אני נוטה לבוסטה הוא הפסיד משחק אחד מתוך 9 משחקי החימר האחרונים שלו וגם את המשחק הזה הוא הפסיד על הקשקש לקספר רוד. לעניות דעתי נראה את אותו משחק היום חבל שאין אובר משחקונים בכל אופן שיהיה בהצלחה רועי התותח
  11. בינתיים נראה שגואנדונג וליאונינג באו לפלייאוף נחושות והן שוחטות. הימור לא פשוט שיהיה בהצלחה
  • צור חדש...