קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

avi11

רשומים
  • מספר תכנים

45
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

קצת על avi11

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. מלבורן הרכב חלש.. לדעתי 2 חוץ ינצחו , גם שוער ועוד שני ילדים פותחים
  2. כל ההרכב של זניט בחוץ.. קרנואסר הימור מעולה , הקבוצה השנייה חצי הרכב כולל שוער..
  3. חושב,כמוך בעקבות ההתפתחויות בליין , לקחתי גם אובר 195 נקודות במשחק , ברשת 198.5
  4. לא שווה תיחס , אתמול בסיטי היה צפוי שתהיה דריסה לכן סטרלינג היה מתבקש , לקחתי מימך ולקחתי גם צמד ומעלה. היום משחק יותר שקול ארסנל תיתן גג שני גולים. 1.80 לא ממש משתלם , אמור לכבוש אבל לא ביחס כזה. זה סיכוי של 30 אחוז שיכבוש , הייתי מצפה מינימום 2.5 יחס במינימום
  5. כל הכבוד!! לצערי שנחאי וחיפה נתפסו אצלי אבל סורקין ממש קלקל , המאמן ייבש אותו כמעט כל חצי שני.. אבל כל הכבוד על התפיסות
  6. זה לא רשת אח , זה האתר של הווינר... שיהיה בהצלחה הגיוני מאוד לדעתי
  7. תודה רבה אלוף , גם על נס.. גם אנדר בשנחאי ומקווה גם בלונים על אנדר חיפה!!
  8. אני חושב שאתה תתפוס אני גם שלחתי על שני ההימורים , רק ציינתי עובדה אחת. פשוט הווינר מפרסם את הליגה סינית רק שעתיים לפני משחק , לא נותנים מאתמול ולא פותחים ליינים.
  9. שאנשי היה +15 והאובר עמד 197.. זה כבר לא מציאה עכשיו , ממש לפני שעתיים שהוציאו אלו הליינים שעמדו
  10. תדייק בווינר +5 שווה ערך ל+4.5 מה שנותן +18 בסיום. בנוסף חולון היה +20 ירד ל19 ועכשיו 18 אין פה שום הטעיה או ליין מוזר.
  11. המועצה תסדר לפחות איקס אחד מהרשימה פה.. , הם לא יחלקו פלוסים כאלה במתנה.
  12. זה טעות של טלספורט גבר הפלוס 1 הוא על טנריפה.. תמיד תוודא כזה דבר באתר של הווינר.
  13. קח בחשבון שבאר שבע חייבת ניצחון , תיקו לא טוב לה , תבוא על כל הקופה. תיקו גרוע , לדעתי יהיה מעל 2 שערים לפחות.
  • צור חדש...