קפוץ אל תוכן

מזכירים לכולם לסמן תוצאות של משחקי היום

https://forums.livegames.co.il/index.php?app=pickemsx&module=pickems&controller=pickem&week=0&id=3

כניסה לטורניר מלך היורו--> בצע הימור

מזכיר שאפשר להמר על מה שבא לכם, ולשנות, כל עוד המשחק לא התחיל. ברגע שהוא יתחיל האפשרות להמר עליו תעלם.

image.png

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

avi11

רשומים
  • מספר תכנים

45
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

קצת על avi11

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. מלבורן הרכב חלש.. לדעתי 2 חוץ ינצחו , גם שוער ועוד שני ילדים פותחים
  2. כל ההרכב של זניט בחוץ.. קרנואסר הימור מעולה , הקבוצה השנייה חצי הרכב כולל שוער..
  3. חושב,כמוך בעקבות ההתפתחויות בליין , לקחתי גם אובר 195 נקודות במשחק , ברשת 198.5
  4. לא שווה תיחס , אתמול בסיטי היה צפוי שתהיה דריסה לכן סטרלינג היה מתבקש , לקחתי מימך ולקחתי גם צמד ומעלה. היום משחק יותר שקול ארסנל תיתן גג שני גולים. 1.80 לא ממש משתלם , אמור לכבוש אבל לא ביחס כזה. זה סיכוי של 30 אחוז שיכבוש , הייתי מצפה מינימום 2.5 יחס במינימום
  5. כל הכבוד!! לצערי שנחאי וחיפה נתפסו אצלי אבל סורקין ממש קלקל , המאמן ייבש אותו כמעט כל חצי שני.. אבל כל הכבוד על התפיסות
  6. זה לא רשת אח , זה האתר של הווינר... שיהיה בהצלחה הגיוני מאוד לדעתי
  7. תודה רבה אלוף , גם על נס.. גם אנדר בשנחאי ומקווה גם בלונים על אנדר חיפה!!
  8. אני חושב שאתה תתפוס אני גם שלחתי על שני ההימורים , רק ציינתי עובדה אחת. פשוט הווינר מפרסם את הליגה סינית רק שעתיים לפני משחק , לא נותנים מאתמול ולא פותחים ליינים.
  9. שאנשי היה +15 והאובר עמד 197.. זה כבר לא מציאה עכשיו , ממש לפני שעתיים שהוציאו אלו הליינים שעמדו
  10. תדייק בווינר +5 שווה ערך ל+4.5 מה שנותן +18 בסיום. בנוסף חולון היה +20 ירד ל19 ועכשיו 18 אין פה שום הטעיה או ליין מוזר.
  11. המועצה תסדר לפחות איקס אחד מהרשימה פה.. , הם לא יחלקו פלוסים כאלה במתנה.
  12. זה טעות של טלספורט גבר הפלוס 1 הוא על טנריפה.. תמיד תוודא כזה דבר באתר של הווינר.
  13. קח בחשבון שבאר שבע חייבת ניצחון , תיקו לא טוב לה , תבוא על כל הקופה. תיקו גרוע , לדעתי יהיה מעל 2 שערים לפחות.
  • צור חדש...