קפוץ אל תוכן

omri_12345

רשומים
  • מספר תכנים

19
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

0

קצת על omri_12345

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. לא רואה את ספאל מפסידים בבית. תיקו מקסימום חבל בהצלחה
  2. דינמו קייב - צלסי אנדר 10.5 קרנות בנפיקה - דינמו זאגרב - סה"כ קרנות איקס גיבוי ל-2. קיל - ליפציג פחות מ51.5 שערים בהצלחה לכולם !
  3. שבוע טוב לכולם ! חושב שיהיה נחמד אם כל אחד ירשום כאן את דעתו לגבי המשחקים / חלקם ואם ישנם סימונים נוספים טובים לדעתכם במשחק מסוים נשמח לשמוע. בהצלחה לכולם. קוסטה ריקה- סרביה סרביה אמנם נבחרת טובה יותר אך אני לא חושב שיהיה להם כל כך קל ולכן הייתי נזהר מההימור למרות שניצחון בגול של סרביה ואנדר 2.5 שערים נראים לי הימורים הגיוניים. גרמניה- מקסיקו משחק אדיר צפוי לנו. אני חושב שאובר 2.5 שערים הימור לא רע כאן. בלגיה- פנמה אני חושב שנראה את בלגיה המעולה נותנת משחק ומובילה כבר במחצית הראשונה. סיכוי לא רע למעל קרן אחת ב15 דקות הראשונות- רואה פה לחץ מהרגע הראשון ויש לבלגיה התקפה נהדרת שיכולה לצבור 2 קרנות מהירות. עוד רחוק אבל מיום רביעי שווה - ספרד מעל גול 1.3 לדעתי הימור מעולה. חברים מחכה גם לכם. תודה ובהצלחה.
  4. יפה מזל טוב ניסיתי בעקבות האשכול שלך את הצירוף וזה לא היה אפשרי אז וויתרתי. מזל טוב.
  5. היי חברים ! חג עצמאות שמח ! להלן 2 טורים להערב- צסקא תנצח את חימקי מעל 10 לסטר סאותהמפתון קרנות אובר מחצית לסטר תיקו בטיס ניצחון הטור השני אותו דבר עם סיום תיקו בלסטר. בהצלחה לכולם
  6. יש לך הסבר? נראה כמו 1 עם גיבוי לאיקס .
  7. בנבנטו- ורונה +1 .... סימון 2 - סה"כ קרנות- ב"ש / בית"ר ..... סימון 2 - ליברפול / סיטי - סימון איקס סה"כ קרנות- ברצלונה / רומא - 1 גיבוי לאיקס בהצלחה לכולם יום טוב ! חג שמח!
  8. שלום לכולם, להלן שיטתי ונשלח גם בישיר בקטנה... שבת שלום והצלחה לכולם !! 1 אוגסבורג - וולפסבורג סה"כ קרנות טווחים, 90 דק' בין 0 ל 8 2.00 בהמתנה 2 איינטרכט פרנקפורט - באייר לברקוזן סך הכל שערים, 90 דק' 4‪+‬ 2.15 בהמתנה 3 ראן - נאנט סך הכל שערים, 90 דק' 0 - 1 2.60 בהמתנה 4 מץ - אמיין ‮1X2‬, 90 דק' x 2.65 בהמתנה 5 אלאבס - אייבר ‮1X2‬, 90 דק' x 2.55 בהמתנה 6 דנבר נאגטס - ממפיס גריזליס הימור יתרון, ללא הארכות ממפיס גריזליס (‪+‬6) 1.80 בהמתנה
  9. בתור התחלה- תריץ אפליקציה / קבוצה או כל דבר אחר בחינם . ברגע שאנשים יראו תוצאות ישלמו מה שצריך. בהצלחה.
  • צור חדש...