קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

אשר

רשומים
 • מספר תכנים

  267
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

12 Good

קצת על אשר

 • דרגה
  דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

 1. אלוף!!! שכפלתי בזכותך
 2. ג'ימי באטלר בספק למשחק בגלל נקע בקרסול, מי שמאמין בניו אורלינס שווה לקחת מוקדם לפני שינוי בליין
 3. מיאמי נגד ניו אורלינס (+5) סימון של אשר 2. איזה כיף שהNBA חוזר! קצת על הקבוצות מיאמי שמרה על הסגל החתימה את באם על חוזה מקס (לדעתי טעות) ועוד שחקנים על חוזה לשנה כדי להתכונן לאפשרות להחתים את יאניס כאשר יהיה שחקן חופשי. ניו אורלינס החתימה את בלדסו ואת אדמס החליפה מאמן (בשעה טובה) ואין הגבלה של דקות לציון. מאמין שניו אורלינס ינצחו את המשחק, גם בגלל שיש להם סגל טוב וגם בגלל שמיאמי שישחקו בפיינלס יגיעו עייפים ושבעים בהצלחה ושנת NBA פוריה
 4. כל הכבוד 🎈🎈🎈🎉🎉🎉🎉🎉 עכשיו צריך לעבור את צלסי ופס"ז
 5. לקחתי לפני השינוי, שיהיה לנו בהצלחה
 6. אנדולו אפס מתחת 10 שלושת - בגלל כל החיסרוים מאמין שנראה הרבה פחות שלושת מהצד של אנדולו. הוספתי את ברצלונה + בסקוניה מאני ליין לסגור את הטופס. סה"כ נותן יחס 2.2. בהצלחה!
 7. אלוף 🥇🥇🥇🥇🎈🎈🎈🎉🎉🎉🎉
 8. ג'וקוביץ נגד נאדל - סימון של אשר 2. קלאסיקו בין שתי הגדולים, אני לוקח פה את נאדל מלך החימר שינצח את ג'וקוביץ שמגיע סחוט אחרי המפגש עם ציציאפיטיס שהגיע לחמש מערכות. מיאמי נגד לוס אנג'לס - סימון של אשר לוס אנג'לס מנצחים מאני ליין כולל הארכות ביחס 1.4. מאמין היום שלברון סוגר עניין היום (גם מעל הליין), מי שראה את המשחק האחרון ראה שג'ימי באטלר סיים את המשחק סחוט, בקושי הצליח לזרוק את הזריקות עונשין האחרונות, לא חושב שיתן עוד משחק כזה, בנוסף דראגיץ לא צפוי לשחק. הדאבל נותן סה"כ יחס 2 בהצלחה!
 9. אלוף, שכפלתי בזכותך בסכום גבוהה 👍👍🥇😥🎉🎉👌🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤩🤩🤩
×
×
 • צור חדש...