קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Puyolito

רשומים
  • מספר תכנים

93
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

קצת על Puyolito

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. תודה רבה !! ולנסיה לא עושה עליי רושם והיא ממש לא טופ יורוליג, אני לא חושב שהיא תפסיד אבל אני חושב שזה יהיה ניצחון מינימאלי, רק הזמן יגיד... מסכים שמשחקים לא פשוטים במאני ליין, סימונים שנובעים מהרגשה חזקה בהצלחה !!
  2. נשלח סינגל ודאבל סינגל : ולנסיה - הכוכב האדום(8+) - 2 ביחס 1.9 בהחלט מאמין בכוכב האדום שיכולים להחזיק את הליין ולא הזוי עבורי שיעקצו ניצחון גם. דאבל : זניט מאני ליין - 1.35 ריאל מדריד מאני ליין - 1.45 מאוד מאמין בניצחון של ריאל וחיפשתי מה לשלב בדאבל ואני מאמין שהערב גם הרוסים יצאו עם הניצחון אחרי המשחק הצמוד מול מינכן. בהצלחה למשכפלים !!
  3. ליון - מכבי תל אביב - מכבי תל אביב מנצחת במאני ליין יחס 1.4 ברצלונה - ריאל סוסיאדד - ברצלונה מנצחת ביחס 1.4 שתי קבוצות שרחוקות מלהרשים ועדיין עם התחושות בטן אלה שתי קבוצות שצריכות ניצחון וגם ישיגו אותו היום לדעתי. אגיד שהליין של ה4 במכבי תל אביב מאוד בעייתי לכאן או לכאן ואני ממליץ להתרחק ממנו לא משנה מה תהיה התוצאה בסוף. דאבל ביחס 1.96 יום מוצלח לכולם
  4. אתלטיקו - בארסה - 2 ביחס 2.00 להמר על ברצלונה השנה זה כמו להמר על רולטה רוסית אבל לדעתי הגיע הזמן להפסד ראשון של אתלטיקו העונה כשסוארז יעדר מהמשחק בנוסף, בוסקטס כנראה לא ישחק בשורות ברצלונה מה שלאחרונה עוזר לקבוצה על אף שאתלטיקו כבשה שחורה אם ברצלונה רוצה סיכוי לקחת את הליגה השנה משחקים כאלה היא חייבת לנצח וביחס הזה ובסיטואציה הנוכחית נראה לי הימור הגיוני בהצלחה !!
  5. נתפס והיום הזה מסתיים ברווח כמו שצריך 👏
  6. בלגיה - דנמרק 1 יחס 1.45 בוסניה הרצוגובינה - איטליה 2 יחס 1.20 יחס כולל 1.75 דאבל רגוע ונחמד לדעתי אחרי נפילה עם באר שבע מקווה שהדאבל הזה לא יאכזב בהצלחה !!
  7. הפועל תל אביב בנויה לי בצורה כל כך מוזרה שקשה לי להמר איתם, לדעתי ירושלים או לא לגעת בהצלחה !!
  8. תודה רבה לכולם שיהיה יום מעולה !!
  9. חושב משחק של X2 בהצלחה !!
  10. ארסנל - אסטון וילה 1 ביחס 1.50 מאמין שארסנל יכולים וצריכים לנצח את המשחק הזה באייר לברקוזן - בורוסיה מינשגלאדבך מעל 2.5 שערים אין ספק שאם לא תהיה חגיגה עם שתי קבוצות כל כך התקפיות זה יהיה מפתיע יחס 2.18
  • צור חדש...