קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Puyolito

רשומים
  • מספר תכנים

79
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

קצת על Puyolito

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. נהריה הרסו ערב מושלם בכל מקרה לא אתלונן על 2/3 👏
  2. ז'לגיריס - ולנסיה+3 - 2 מאמין מאוד בבחורים מספרד שיקטעו את הרצף המדהים של ז'לגיריס נהריה-4 - גלבוע גליל - 1 חושב שלנהריה יש את הכלים לנצח ובצורה מרשימה את גלבוע גליל פנאתנייקוס+4 - פנרבחצ'ה - 1 האופי היווני הראה מול ברצלונה מה הוא שווה, הבדלי הרמות ברורים אבל פנאתנייקוס יעשו את המוות לטורקים וה4 הוא רשת ביטחון נחמדה מאוד במשחק שכזה בהצלחה לכולם !!
  3. אני גם עם ולנסיה שיהיה בהצלחה !!
  4. עקב הרבה הפתעות שיש ביורוליג מאני ליין ביחסים האלה אני מתרחק בהצלחה !!
  5. דאבל מעולה בדיוק מה שתכננתי לשלוח ולכן די מובן שמשכפל שיהיה לנו בהצלחה !!
  6. אייאקס - ליברפול - אין ספק שליברפול רחוקה משיאה והפציעה של ואן דייק לא כל כך עוזרת אבל היא עדיין אמורה לנצח את אייאקס ולפתוח את עונת ליגת האלופות שלה בצורה חלקה הסימון 2 ליברפול מנצחת ביחס 1.5 מידטיילנד - אטלנטה - אטלנטה קבוצה שמשחקת כדורגל כל כך יפה והתקפי ולהגיד שאני מכיר את מידטיילנד יהיה שקר אחד גדול אבל הבדלי הרמות על הנייר ברורים ואני גם רואה אותה מנצחת ביותר מגול הסימון 2 אטלנטה מנצחת ביחס 1.35 יחס כולל : 2.03 חג אלופות שמח לכולם
  7. דינמו קייב - יובנטוס יובנטוס על אף החיסורים כמה רמות מעל דינמו קייב עם כל הכבוד לקבוצה הזאת ויחס של 1.7 נשמע לי לא רע בכלל בסיטואציה הנוכחית יובנטוס חזק 2 שיהיה חג אלופות שמח ומוצלח
  8. בהצלחה שוקל לשכפל את השלישית כי אהבתי אותה במיוחד
  9. בהצלחה חושב לקחת דאבל גרמניה וספרד מעל גול לא נשמע בלתי אפשרי בסיטואציה שכזאת
  • צור חדש...