קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Gabriel

רשומים
  • מספר תכנים

93
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

7

1 עוקב

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. סאותהמפטון נגד לידס. משחק ללא חשיבות יתרה לשני הקבוצות, סאותנמפטון סיימו את הליגה, ולא נשאר לה על מה לשחק. לידס מנגד יכולה באופן תיאורי לסיים במקום שמובילה למוקדמות ליגת אירופית, אבל היא לא תלוייה בעצמה בכלל. עוד נתון מעניין, לידס ללא שום תוצאת תיקו העונה בליגה במשחקי החוץ, כשגם המשחקים ביניהם לא הניבו איקס במשך 11 משחקים רצוף. בקיצור,,,, משחק של איקס ביחס נחמד מאוד.
  2. בחרתי רביעיית משחקים שאנימחושב שיהיו שמה אובר 2.5 אוטה ארד vs בוטוסני לינגבי vs קופנהגן מאריטימו vs פורטו ברייטון vs פאלס. משחקים אם הרבה אמונה, ובעיקר תקווה. נשלח בסכום מכובד. הצלחה לכולם, מקווה שנשמח כולנו בסוף היום.
  3. תותח, כל הכבוד. שכפלתי לטופס, תודה רבה. יש כיוון לאן בי איי?
  4. שאפו ענק,,,, תותח אמיתי. גם אני שכפלתי את המעניש במזומן! תודה אחי.
  5. 2 משחקים מאחורינו,,,, שבני יהודה יעשו את העבודה ועל מי ששיכפל יברך אותך. כל הכבוד,,, גם אני שכפלתי כל הכבוד אלעד,,, עזרת לנו לפרק את המועצהההההה
  6. 2 משחקים מאחורינו,,,, שבני יהודה יעשו את העבודה ועל מי ששיכפל יברך אותך. כל הכבוד,,, גם אני שכפלתי
  7. תודה רבה, בהצלחה אחי.
  8. 2 משחקים שהלכתי עליהם יותר בכיוון של תחושת בטן. בורדו מארסיי,,, 2 מארסיי ניצחו את בורדו בחוץ אי שמה ב1977 ניצחון אחרון,,, הגיע הזמן. סרקל ברוז אנדרלכט,,, X ברוז עדו תיקו 1 ב26 משחקים עד כה בליגה,,, הגיע הזמן לשני. יותר כיוון של תחושת בטן.
  9. יש לי הרגשה של הפתעה כאן, לא רואה את מילאן מנצחת. בהצלחה בכל מקרה
  • צור חדש...