קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

כנף 45

רשומים
  • מספר תכנים

94
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

10 Good

1 עוקב

קצת על כנף 45

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. נולה נגד רפא. הצדדים החזקים של נולה הם כדורי החזרה חזקים ומדוייקים-מה שמבליט את החולשה האמיתית של רפא והיא הסרבים שלו שהם בלשון המעטה אינם עוצמתיים. ראינו בחצי הגמר שסרב עוצמתי אכן פוגע באיכות המשחק שלו מה שלא יקרה היום ועובדה זאת תיתן לנולה מרחב נשימה ושקט מסויים. אני בכוונה שם את הדגש על מכות ההחזרה והסרבים של רפא כי לדעתי בשאר האספקטים הם די שווים. נקודת זכות חשובה מאוד לזכותו של רפא היא שהוא יותר שולט בעצמו מה שנוכחנו לאחרונה שנולה חסר את זה. לבסוף לאחר מחשבה מעמיקה אני הולך פה על האנדר-דוג כביכול. נולה נצחון הישיר ביחס 1.85 בהצלחה!!!
  2. קביטובה נגד זיגמונד +4.5 ביחס 1.7. זיגמונד הוכיחה הטורניר הזה שהיא שחקנית חימר טובה מאוד וגם כאשר היא בפיגור היא יודעת לחזור למשחק תכונה שהיא מאוד חשובה לשחקן טניס היא מנטליות חזקה. נוסיף לזה שקביטובה מאוד לחוצה דבר שפגע באיכות המשחק שלה. בהצלחה!!
  3. ברכות לכול מי ששותף לזכייה
  4. פבלו סצרנו בוסטה נגד דניאל אלטמאייר. הפעם אני מהמר שבוסטה מנצח את אלטמאייר שקיבל +6.5. וזאת מכיוון שבוסטה הוא כבר סיפור אחר כי הוא לפחות ברמה אחת מעל אלטמאייר.בוסטה הוא שחקן חימר ספרדי מובהק שיוצר לחץ לאורך כל המשחק ולא מרפה לרגע. סמנו בוסטה -6.5 ביחס טוב של 1.8. בהצלחה!
  5. ברכות לכל מי שהצטרף לזכייה גם הישיר
  6. אלכסנדר זברה נגד יאניק סינר. יאניק סינר שחקן עם מגמת שיפור שעולה כל הזמן ,אני מאמין שהוא יעמוד בפלוס 3.5 ביחס 1.75. אני באופן אישי הולך על נצחון שלו גם הישיר.
  7. קביטובה נגד ליילה פרננדז. חבל שאין עדיפות לפרננדז כי אז הייתי מהמר עליה בביטחון שהיא תעמוד הפלוס. מכיוון שההימור הוא ישיר אני מנסה בסכום צנוע ביחס 2.8 ..נצחון של פרננדז על קביטובה.
  8. ברכות לכל מי ששלח את ההמלצות (אני מבין שלא קל לסמוך על המלצה ראשונה)
  9. אלטמאייר +6.5 נגד מטאו ברטיני. פבלו סצרנו בוסטה נגד אגוט שני שחקני חימר טובים מאוד. אלטמאייר קיבל פה פלוס נדיב אני מאמין שיעמוד בו אם לא יותר מזה. בוסטה נגד אגוט, שני שחקני חימר מצויינים. לדעתי בוסטה מנצח כי הוא מנטלית חזק יותר מאגוט וזאת נקודה חשובה בטניס
  10. אחלה המלצות תודה רבה אחי! באופן אישי כאשר יש גראנד סלאם,אני יותר מתמקד בטניס נשים כי אין את השינוי של הטוב מ- 5 מערכות,כך שאין את השינוי המנטלי והפיזי שיש בטניס גברים. אשמח אם תתייחס גם לטניס נשים!
  • צור חדש...