קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

כנף 45

רשומים
  • מספר תכנים

115
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

13 Good

1 עוקב

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. א, בהצלחה!! ב, חשוב מאוד כדי להקל על מי שרוצה להיות שותף להימור איתך..לציין את שם הטורניר והמדינה. גם, תודה!!
  2. תודה על ההסבר. היום נדע אם אצליח כי השקעתי לא מעט
  3. ניסיתי לערוך את ההמלצה מכיוון שיש שגיאות שלא באשמתי. לא מוצא את הדרך לערוך זאת שוב. מקווה שהבנתם. בהצלחה לכל מי שמצטרף. שבת שלום!!
  4. שלום לכולם! משחק שיערך מחר בין פדרר לקמרון מורי המקומי. לגבי פדרר אני עוקב אחריו בחודש האחרון על דשא וברור לעין שזה לא אותו פדרר שאנו מכירים הוא איטי יותר מגיע אל הכדורים הקצת יותר קשים להחזרה לא בתזמון הנכון. הדבר היחיד שאולי מזכיר לנו אות פדרר מהימים הטובים שלו הן ההגשות שלו. לעומת זאת קמרון נמצא בתקופה נפלאה כאשר הוא מציג טניס מצויין על הדשא ומי שירה אחריו גם במשחקי החימר לפני ווימבלדון רואה שחקן עיקש בעל חבטות מדוייקת שלא מוותר על שום נקודה. לדעתי קמרון מנצח את פדרר בישיר ביחס נדיר למרות שכבר במועצה הורידו את היחס שני טיפה יותר גבוה. מבחינתי ובהבנתי קמרון נורי מנצח את פדרר למרות כול הערצתי לפדרר. וילד עם הרוח בגבעת של הקהל המקומי איני רואה שום תוצאה אחרת מלבד נצחון לקמרוו. בהצלחה לכולם מי שמצורף!!! שבת שלום! מזכיר לכם שהמשחק יתקיים מחר.
  5. סינגל שני להיום לאחר שהראשון נתפס. אז ככה היחסים לא משהו בלשון המעטה אבל זה הכי חזק שמצאתי לנכון להמליץ. נאו היבונו מפסידה לאלקסנדרה ססנוביץ בישיר ובמינוס משחקונים 1.3 בישיר 1.55 -3.5 בהצלחה!
  6. שלום! החזק שלי להתחלת היום הוא: ג'ימס דאקוורת עומד בליין של 4.5 משחקונים מול סאם קווארי. דקאוורת משחק טוב על דשא אני עוקב אחריו ובתקופה האחרונה הוא גם שיפר את יכולות המשחק שלו גם מנטלית הוא יותר יציב. בהצלחה!!
  7. תודה! אתה תותח על
  8. היה קשה אבל נתפס
  9. שני משחקים החזקים שלי להיום הם: תמרה זיידנקס עומדת יפה הפלוס 4.5 משחקונים מול קרולינה פליסקובה שלאחרונה אי אפשר לומר עליה שהיא יציבה. מייקל יימר הצעיר השבדי האנרגטי בעל טניס מלהיב ינצח את טסונגה הצרפתי,ראיתי את טסונגה במשחק על דשא לפני שבוע בערך והוא רחוק מהיכולת המצוינת שלו. בהצלחה !?
  10. בהצלחה רבה!! עם טסונגה אני הפוך,מאמין שיימר ינצח!
  • צור חדש...