קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Ofekdaniel12327

רשומים
  • מספר תכנים

1,241
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

160 Excellent

Retained

• Member Title
    ממליץ הפורום

הצופים האחרונים בפרופיל

3,850 צפו בפרופיל
  1. צסקא מוסקבה - אנדולו אפס אנדולו -5 קבוצה יותר איכותית ועמוקה זה כבר ידוע, אבל לדעתי צסקא חלשה משמעותית ממה שראינו לאורך העונה הסדירה, גם לאחר עזיבת ג’יימס. לדעתי 90-71 זו התוצאה המשוערת. ברצלונה - מילאנו מילאנו +6 שתי קבוצות מוכשרות, כמובן ברצלונה השקיעה את כל כספה בהעמדת קבוצה מפחידה בכל עמדה עם אוסף כוכבים משוגע. מילאנו נותנת יופי של עונה וברגע האמת לדעתי מסינה יידע לאתר נקודות חולשה אצל הטקטיקה של שאראס, כמו שזניט עשו ובמשחק אחד אני לגמרי לוקח את הפלוס פה. תצליחו.
  2. נתת פה אחלה הסבר למה לשלוח סן אנטוניו... הלוואי שתתפוס. תצליח.
  3. ידוע. מוניה עולה כדי לעשות עבירות לתת בסוף רבע ומשחק 3 דק במשחק, טימה זה החיסרון הכי מורגש בהגנה הערב, ג׳רבקו יורגש גם כן, מונרו יותר מזיק ממועיל. הפלוס גבוה חבר, גבוה מדי. זה לא משחק של דו ספרתי ואם המאמן של חימקי יהיה חכם פעם אחת העונה הוא ישחק 1-2 עם שבד ומקולום. תצליח בכל בחירותיך.
  4. ז׳לגיריס קובנה - חימקי מוסקבה+7 בכל שנותיי כחובב יורוליג מושבע לא יצא לי להיתקל במאזן כל כך גרוע לקבוצה כל כך חזקה. חברים, מדובר בטופ 4 ביורוליג השנה הקבוצה הזו עם ה 15-2 השלילי, אז מה בכל זאת מקולקל? איך קבוצה עם הרכז הכי איכותי בליגה אולי, עם השוטינג גארד אחד היציבים בליגה עד העונה, עם ירבקו שפתח עד לפני שנה באנביאיי ונראה מעולה העונה, עם בוקר הנפלא ומקולום מהספסל נראים ככה? הגנה. חימקי הם דוגמה קלאסית לחשיבות ההגנה בכדורסל. היום הם פוגשים קבוצה שבאה לרוץ, ובגדול? יהיה פה קרב של אחוזי קליעה. בקרב שכזה תמיד אבחר את הרוסים של השנה על פני קובנה. הפלוס פה גדול, הבוקיז כבר חוששים לתת קרדיט לחימקי ובצדק, אבל הפעם אני מאמין שנראה משחק צמוד לכל הפחות, שלדעתי יוכרע עם ניצחון רוסי. הסימון הוא 2. תוצאה משוערת: 91-86. שבת שלום.
  5. פנאתנייקוס+2 - זניט סט פטרסבורג יותר מדי בלאגן אצל היוונים, שהיו שותפים ללא מעט פארסות בשנתיים האחרונות וירדו מנכסיהם כמעט לחלוטין. זניט התייצבה השנה עם קבוצה באמת מגוונת שיודעת לרוץ. הליין מחזק את דעתי. הסימון הוא 2.
  6. אנדולו אפס - ארמאני מילאנו+3 לכולם ברור שהקבוצה הטורקית היא פצצה מתקתקת. גם צסקא פתחה חלש ותראו אותה היום. ראיתי המלצות כמו ״מילאנו יותר איכותית״, ״יותר מוכשרת״, ״סגל רחב יותר״, אני מקווה שכולכם בעניין שזה לא נכון. תשוו את כל העמדות- אנדולו מתעלה בכולם. לא לשכוח שמדובר באותו סגל שעשה 22 ניצחונות רצוף עונה שעברה, ומול רמה הרבה יותר גבוהה של מפעל. היורוליג בעקבות הקורונה חווה ירידת רמה, לפחות לטעמי, כשיש קבוצות שניצלו את המצב ויש קבוצות שלא ייראו אותו דבר. היווניות איבדו מאימתן, כנל פנרבחצ’ה שנראית כמו הצל של עצמה, חימקי שממוקמת במקום האחרון ביורוליג (שלא בצדק יחסית לאיכות השחקנים שלה) והכי קרוב אלינו- מכבי, שלא חזרה אותה קבוצה. לעומת זאת, מילאנו התחזקה, שילדס בכושר מטורף, ומדובר בקבוצה איכותית מאוד, זניט חזרה קבוצה אחרת לגמרי ותעשה השנה פלייאוף כנגד כל ציפייה מוקדמת, ולנסיה שהתחזקה וחזרה מלוכדת וגם הכוכב האדום יכולה להפתיע השנה. לענייננו, אנדולו אפס זה עניין של זמן. לצד תצוגות נפל העונה, אי אפשר להתעלם מתצוגות גדולות. ה 105 שהם קלעו בחוץ מול חימקי זאת דוגמה לאנדולו של שנה שעברה. מתישהו זה יתחבר שוב, משנה שעברה לא קרה שום שינוי, יש סגל רחב, יש כישרון, יש איכות גבוהה מאוד. נכון שזה כבר נשמע כמו ״זאב זאב״ אנדולו של השנה הזאת, שבאיזשהו שלב זה כבר לא אמין, אבל אני חושב שדווקא קבוצה חזקה זאת ההזדמנות להתעלות, בעיקר אחרי תצוגת השפל שלשום במוסקבה. לפי ראיונות שקראתי, ההרגשה אצלם היא שאם זה לא יקרה היום- זה לא יקרה בכלל. המאמן מודע לאכזבה הנוראית שיש ממנו ומהקבוצה שלו ושחקנים מתחילים להבין את המצב. האדישות בהגנה היא בלתי נסבלת, ולקבל מאנדולו אחרי 14 משחקים ממוצע קליעה של 77 נק׳ למשחק זה בגדר הזיה. הייתה פגישה של כל מאמני הקבוצה והצוות המקצועי עם הקבוצה, היה דירבון רציני והבשורה מהפגישה: ״אנחנו מאמינים שניראה טוב יותר במחזורים הקרובים״. נקודת המפתח של הטורקים: שיין לרקין הרבה פציעות עברו על הטורקים, הם גם קיבלו סטירה קטנה מוירוס הקורונה, אך הרוב היו פציעות פיזיות. בעוד שמרבית השחקנים חזרו לעניינים, ביניהם פלייס, דאנסטון (שהיה נקודת האור היחידה שילשום), בובואה שנותן עונה התקפית מהטובות שראינו משחקן יורוליג, סנלי- שלא ציפו ממנו בשום שלב וגם לא היום בגדול, לרקין פשוט לא הגיע. האחוזים רעים, ההחלטות לא יעילות, הביטחון נמוך ובעיקר חסר המנהיג וה Go To Guy ברגעי תקיעה התקפית. אם הטורקים רוצים ניצחון היום, הם צריכים לקבל החלטות טובות בהתקפה, הם צריכים בובואה מאופס, הם צריכים דאנסטון נחוש, הם צריכים מיצ׳יץ׳ סבלני אבל יותר מהכל- הם צריכים לרקין מנהיג. אז למה דווקא היום? הזדמנות חד פעמית להתעלות אחרי תבוסה איומה. זו התבוסה הכי המהדהדת שאנדולו חטפה בשנים האחרונות, שיא נקודות שלילי- של ספיגה וקליעה, אדישות שלא תיאמן, חוסר אחריות ובעיקר בלאגן הגנתי שלם. הם יודעים שהמשחק הזה עשוי להיות נקודת המפנה. קבוצה שרוצה להוכיח שהיא גדולה צריכה לנצח קבוצות גדולות, זה יום של הצהרת כוונות, הפסד ביתי פה ואפשר לקפל את השאיפות לאליפות ולהכניס אותן לארון. זאת יכולה להיות היציאה לדרך חדשה, הפסד כפול לקבוצות פלייאוף לא בא בחשבון, מאזן שלילי אחרי 15 משחקים לא יבוא בחשבון בקבוצה שהובילה את היורוליג בגאון רק לפני כמה חודשים. לאוהבי הסטטיסטיקה- 28 מפגשים בין הקבוצות במתכונת היורוליג הנוכחית, 20 ניצחונות לטורקים. התאכזבתי מהם בעבר, לא אשקר, אבל היום זה פשוט מרגיש אחרת. ניצחון טורקי ללא פשרות. הסימון הוא 1. אנדולו אפס מנצחת מעל 3.
  7. תוכן ההמלצה על מילאנו לא מחוברת למציאות, להגיד סגל רחב יותר ושחקנים מוכשרים יותר? איכותית יותר? זה פשוט לא להסתכל לאמת בעיניים. בהצלחה אחי.
  8. אנדולו אפס - ליון וילרבאן+8 אנדולו אפס היא הקבוצה היחידה אולי, אחרי מכבי תל אביב, שמקללת את העיתוי של הקורונה. אנדולו הייתה בכושר לא הגיוני, בדרך להיות, לפחות לטעמי, אלופת היורוליג ללא עוררין. הקליעה הייתה בשמיים, הכימיה הייתה מצוינת והרוטציה- אחת הרחבות והאיכותיות שאירופה ידעה בשנים האחרונות. ליון וילרבאן פתחה מגמגם את העונה, אך חזרו פצועים, חזרו חולים ממכת הקורונה שפקדה את המועדון, הגיעו כמה שחקני רכש מפתיעים, ביניהם גרסון יורוסלה ששיחק עד לא מזמן בבוסטון, ויש התייצבות מרשימה במשחקים האחרונים שכללו שני ניצחונות גדולים ומשחק מרשים מאוד מול ריאל מדריד שהסתיים בהפסד אמנם, אבל העיד שיש קבוצה בליון השנה. אנדולו קיבלו, לראשונה, סגל מלא מול באסקוניה. זה הסתיים ב 20 הפרש, הפסד ביתי, שיא שלילי של נקודות, תצוגת נפל ושפל שכללה 4 נקודות ב 9 דקות של רבע רביעי מכריע. אז למה אני בעצם אלך על אנדולו בכל כוחי היום? לדעתי העייפות השפיעה מאוד על לרקין משחק שעבר, שרק חוזר לכושר והשתתף במשחקי נבחרת טורקיה באמצע השבוע, אחוזים לא משקפים כלל מהשדה שיתיישרו לטעמי, שחקנים פצועים חוזרים לכושר ויותר מהכל- אחרי הפסד כזה, שמאמן יושב בפסק זמן ולא מוציא מילה, פשוט מסתכל עליהם וכולם מרכינים ראש- זה אקט ששווה אלף צעקות. הם יגיעו מרוכזים, הם יגיעו חדורי מטרה, ועם כל הכבוד לריצה קטנה של ליון בשלושת המשחקים האחרונים- הסגל לא משכנע, היכולת לא משכנעת, הפוטנציאל לא משכנע ואני חושב שהמשחק היום לא יסתיים בפחות מהתפוצצות שייקח ליורוליג הרבה זמן לעכל. אני צופה 15 שלשות מינימום של הטורקים, בהתפוצצות התקפית מהגדולות שהמפעל ראה. תוצאה משוערת: 75-97. תצליחו.
  9. פנרבחצ’ה אולקר - ולנסיה(+3) 1 פנאתנייקוס - באיירן מינכן(+1) 1 ליון וילרבאן(+11) - ברצלונה 2 תצלייחו
  10. זניט סנט פטרסבורג - חימקי מוסקבה+3 הסימון הוא 2. אנדולו אפס - באיירן מינכן+6 הסימון הוא 1. ולנסיה - פנאתנייקוס+4 הסימון הוא 2. באסקוניה - פנרבחצ’ה+2 הסימון הוא 2. תצליחו.
  11. חברים, לחפש אותי בקטנות אפשר תמיד.. אני ממליץ באהבה, בהתנדבות וללא תשלום או אחוזים מהזכיות שלכם, ככה שאין מה לבקר אותי או את האחוזים שאני מציין כאן. בסופו של יום אני ״מדבר על המגרש״ כבר כמה עונות ברציפות, הכל בגדר המלצה, שאינה משתמעת לשני פנים.
  12. ליון וילרבאן+5 - זניט סט פטרסבורג יאלה סמנו סמנו 1. לא רוצה להגזים כי בסופו של יום זה הימור 50/50 והכל יכול לקרות, אבל תהפכו את הפלוס גם לדעתי. תצליחו חברים.
  • צור חדש...