קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Ofekdaniel12327

ממליץ הפורום
  • מספר תכנים

1,209
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

154 Excellent

קצת על Ofekdaniel12327

• דרגה
    ממליץ הפורום

הצופים האחרונים בפרופיל

3,362 צפו בפרופיל
  1. כמעט תוצאה מדויקת, אבל אסתפק בתפיסה הפעם. ברכות לכאלו שהלכו איתי ושולחי חימקי בכללי
  2. אתם עושים לטעמי אובר ניתוח לליין ומשמעותו, אין ספק שאם מכבי היו באים אחרי 3 ניצחונות הסימון היה הרבה יותר חזק, אבל גם ככה אני מאמין בו מאוד. תודה לכם ותצליחו.
  3. חימקי מוסקבה+2 - מכבי תל אביב חימקי מוסקבה תארח את מכבי תל אביב אחרי ששתי הקבוצות פתחו את העונה בצורה מזעזעת, ובעיקר הפוך לגמרי מאיך שהן ציפו. אצל מכבי אין תירוצים- אחרי ניצחון במחזור הפתיחה, הפסידה שלושה משחקים רצופים, שיכלה לנצח לפחות שניים מהם. היא קיבלה את צסקא ביום נורא והפסידה, קיבלה את מינכן ביום בינוני בבית והצליחה להפסיד, ולוזריות בלתי נתפסת מול אולימפיאקוס במחזור האחרון כשקיבלה שלשה על הבאזר כשנותרו 2 שניות על השעון בהוצאת כדור מצד הפרקט. בצד השני, חימקי מגיעה עם ארבעה הפסדים בארבעה משחקים, אך ייאמר לזכותם שיש להם נסיבות מקלות. הם סוחבים חיסורים משמעותיים מתחילת העונה
  4. לא רחוק מתוצאה מדויקת, נתפס בדיוק כמו שצפיתי את המשחק.
  5. מי שמכיר אותי יודע שזו המומחיות שלי, רציתי רק לוודא במחזורים הראשונים שאני מבין את הקבוצות ופוגע ואחרי אחוזים יפים מאוד במחזורי הפתיחה ארשה לעצמי להמליץ לכם הערב: הכוכב האדום בלגרד+6 - צ׳סקא מוסקבה הסרבים נראים נהדר בביתם, אחוזי קליעה מתיישרים, כימיה פועלת ואני מאמין שנראה מהם עונה לא רעה בכלל. מהצד השני- צסקא מתחברת לאט לאט אחרי חזרתו של קלייבורן וג׳יימס מסתגל יפה לזה שיש כוכב נוסף לצידו. משאר החמישייה של צ׳סקא השנה אני לא מחזיק כל כך, גם הספסל הוא כבר לא מה שהיה והעומק ירד באיכות שלו משמעותית. אמליץ הערב על הסרבים עם הפלוס המכובד באמונה מלאה שהם מנצחים משחק צמוד. ת
  6. מרחק סל אחד מתוצאה מדויקת, נתפס הסימון.
  7. איפה כתבתי שהוא לא משחק? להפך, כתבתי שהוא משחק.
  8. יוסטון רוקטס(+5) - לוס אנג'לס לייקרס משחק מספר 4 בסדרת חצי הגמר האזורי אולי המעניינת ביותר העונה יפגיש בין הרוקטס ללייקרס הלילה ב 2:00, שעון ישראל. מצב הסדרה כרגע הוא 2-1 ללייקרס, שהשלימו מהפך אחרי שיוסטון ניצחו את משחק הפתיחה של הסדרה. ספוילר קטן- לדעתי הסדרה מסתיימת בחמישה משחקים. נכון שיוסטון קבוצה עיקשת, קבוצה עם שמות גדולים, קבוצת קליעה אולי מהטובות שהיו בעולם בהיסטוריה, אך הפרשי הרמות גדולים יותר ממה שרבים נוטים לחשוב. יוסטון חששה רק מקבוצה אחת- מהלייקרס. אין להם מענה ללייקרס, אין להם מענה הגנתי לאנתוני דיוויס, שהבין כיצד להכריע את טאקר. עקב הרוטציה הקצרה, הרבה שחקנים גם
  9. אתפלא מאוד אם הלייקרס לא ינצחו בדו ספרתי את המשחק הזה. בהצלחה חבר
  10. דנבר נאגטס - יוטה ג׳אז מעל/מתחת 28 שלשות - 2 ליין פראי, תלוש מהמציאות ולא אפחד להגיד- טעות של המועצה. לא אתפלא אם הליין יזוז במהלך היום, זה משחק של ליין 24 מקסימום. ממוצעי הקבוצות המשותפים- 24.6 שלשות במשחק. עברו ליין 28 רק במשחק אחד מעשרת המפגשים האחרונים ביניהן- רק בגלל שהיו במשחק שתי הארכות! מעבר לעובדה שהסטטיסטיקה לטובתינו, המשחק הינו משחק במסגרת פלייאוף, בו אני מאמין שדנבר תלך לצבע ליוקיץ׳ יותר מהרגיל, יוטה תנסה לשחק עם גובר בצבע ומהלכים של מיטשל, קשה לי לראות איך המשחק הזה מגיע ל 24 שלשות בכלל, אז 28? קניתי בכל העוצמה. תצליחו .
  11. מנצ’סטר סיטי - ריאל מדריד הראשונה ל 5 קרנות - 2 יחס 3.60 ריאל זקוקה לשני שערי חוץ, הם יודעים שרק שער מוקדם ישים לחץ על סיטי וייתן להם סיכוי ריאלי למהפך ריאלי, תרתי משמע. לדעתי ריאל תפתח בחמת זעם בעוד סיטי תניע במרכז כדור ותשאף לסיים מחצית ראשונה ללא ספיגה. כשהסקורר היחיד אצלך הוא קארים בנזמה- אתה צריך לבנות עם מצבים נייחים אם אתה זידאן. סימון הגיוני ביחס כזה מפנק- לקחתי בשתי ידיים. תצליחו!
  12. לוזריות תמידית בצד האנגלי אל מול ווינריות חסרת פשרות אצל הבלאנקוס, מאמין מאוד גדול במהפך הערב- אך עליות היחסים שלא נפסקות על ריאל מיום שלישי מבשרות אחרת כרגע. אם לבחור צד- זה הצד שבחרת. תצליח!
  13. תודה לכולם על הפירגון ביומיים האחרונים, הזכרתם לי למה התגעגעתי לפורום הזה. ולענייננו: יוסטון רוקטס(+4) - מילווקי באקס יוסטון רוקטס ומילווקי באקס, שתיים מהקבוצות המלהיבות ביותר בNBA לטעמי, ייפגשו הלילה למפגש מרתק, לפחות ככל הניתן בבועה מרוקנת מקהל. המשחק צפוי להיות אטרקטיבי מאוד ולגרור אחריו סקור גבוה ולא מעט התקפות, לכן על מנת לנחש את זהות המנצחת צריך לנסות לנתח, באופו משוער, איך ייראה המשחק משני הצדדים. יוסטון רוקטס, קבוצה שנשענת על הארדן וקליעה מחוץ לקשת, ממוקמת במקום השישי במערב. מילווקי באקס, קבוצה שנשענת על יאניס וקליעה מחוץ לקשת, ממוקמת במקום הראשון במזרח בפרט
  • צור חדש...