קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Ofekdaniel12327

רשומים
  • מספר תכנים

1,240
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

160 Excellent

קצת על Ofekdaniel12327

• דרגה
    ממליץ הפורום

הצופים האחרונים בפרופיל

3,717 צפו בפרופיל
  1. נתת פה אחלה הסבר למה לשלוח סן אנטוניו... הלוואי שתתפוס. תצליח.
  2. ידוע. מוניה עולה כדי לעשות עבירות לתת בסוף רבע ומשחק 3 דק במשחק, טימה זה החיסרון הכי מורגש בהגנה הערב, ג׳רבקו יורגש גם כן, מונרו יותר מזיק ממועיל. הפלוס גבוה חבר, גבוה מדי. זה לא משחק של דו ספרתי ואם המאמן של חימקי יהיה חכם פעם אחת העונה הוא ישחק 1-2 עם שבד ומקולום. תצליח בכל בחירותיך.
  3. ז׳לגיריס קובנה - חימקי מוסקבה+7 בכל שנותיי כחובב יורוליג מושבע לא יצא לי להיתקל במאזן כל כך גרוע לקבוצה כל כך חזקה. חברים, מדובר בטופ 4 ביורוליג השנה הקבוצה הזו עם ה 15-2 השלילי, אז מה בכל זאת מקולקל? איך קבוצה עם הרכז הכי איכותי בליגה אולי, עם השוטינג גארד אחד היציבים בליגה עד העונה, עם ירבקו שפתח עד לפני שנה באנביאיי ונראה מעולה העונה, עם בוקר הנפלא ומקולום מהספסל נראים ככה? הגנה. חימקי הם דוגמה קלאסית לחשיבות ההגנה בכדורסל. היום הם פוגשים קבוצה שבאה לרוץ, ובגדול? יהיה פה קרב של אחוזי קליעה. בקרב שכזה תמיד אבחר את הרוסים של השנה על פני קובנה. הפלוס פה גדול, הבוקיז כבר חוששים לתת קרדיט ל
  4. פנאתנייקוס+2 - זניט סט פטרסבורג יותר מדי בלאגן אצל היוונים, שהיו שותפים ללא מעט פארסות בשנתיים האחרונות וירדו מנכסיהם כמעט לחלוטין. זניט התייצבה השנה עם קבוצה באמת מגוונת שיודעת לרוץ. הליין מחזק את דעתי. הסימון הוא 2.
  5. אנדולו אפס - ארמאני מילאנו+3 לכולם ברור שהקבוצה הטורקית היא פצצה מתקתקת. גם צסקא פתחה חלש ותראו אותה היום. ראיתי המלצות כמו ״מילאנו יותר איכותית״, ״יותר מוכשרת״, ״סגל רחב יותר״, אני מקווה שכולכם בעניין שזה לא נכון. תשוו את כל העמדות- אנדולו מתעלה בכולם. לא לשכוח שמדובר באותו סגל שעשה 22 ניצחונות רצוף עונה שעברה, ומול רמה הרבה יותר גבוהה של מפעל. היורוליג בעקבות הקורונה חווה ירידת רמה, לפחות לטעמי, כשיש קבוצות שניצלו את המצב ויש קבוצות שלא ייראו אותו דבר. היווניות איבדו מאימתן, כנל פנרבחצ’ה שנראית כמו הצל של עצמה, חימקי שממוקמת במקום האחרון ביורוליג (שלא בצדק יחסית לאיכות השחקנים שלה) והכ
  6. תוכן ההמלצה על מילאנו לא מחוברת למציאות, להגיד סגל רחב יותר ושחקנים מוכשרים יותר? איכותית יותר? זה פשוט לא להסתכל לאמת בעיניים. בהצלחה אחי.
  7. אנדולו אפס - ליון וילרבאן+8 אנדולו אפס היא הקבוצה היחידה אולי, אחרי מכבי תל אביב, שמקללת את העיתוי של הקורונה. אנדולו הייתה בכושר לא הגיוני, בדרך להיות, לפחות לטעמי, אלופת היורוליג ללא עוררין. הקליעה הייתה בשמיים, הכימיה הייתה מצוינת והרוטציה- אחת הרחבות והאיכותיות שאירופה ידעה בשנים האחרונות. ליון וילרבאן פתחה מגמגם את העונה, אך חזרו פצועים, חזרו חולים ממכת הקורונה שפקדה את המועדון, הגיעו כמה שחקני רכש מפתיעים, ביניהם גרסון יורוסלה ששיחק עד לא מזמן בבוסטון, ויש התייצבות מרשימה במשחקים האחרונים שכללו שני ניצחונות גדולים ומשחק מרשים מאוד מול ריאל מדריד שהסתיים בהפסד אמנם, אבל העיד שי
  8. פנרבחצ’ה אולקר - ולנסיה(+3) 1 פנאתנייקוס - באיירן מינכן(+1) 1 ליון וילרבאן(+11) - ברצלונה 2 תצלייחו
  9. זניט סנט פטרסבורג - חימקי מוסקבה+3 הסימון הוא 2. אנדולו אפס - באיירן מינכן+6 הסימון הוא 1. ולנסיה - פנאתנייקוס+4 הסימון הוא 2. באסקוניה - פנרבחצ’ה+2 הסימון הוא 2. תצליחו.
  10. חברים, לחפש אותי בקטנות אפשר תמיד.. אני ממליץ באהבה, בהתנדבות וללא תשלום או אחוזים מהזכיות שלכם, ככה שאין מה לבקר אותי או את האחוזים שאני מציין כאן. בסופו של יום אני ״מדבר על המגרש״ כבר כמה עונות ברציפות, הכל בגדר המלצה, שאינה משתמעת לשני פנים.
  11. ליון וילרבאן+5 - זניט סט פטרסבורג יאלה סמנו סמנו 1. לא רוצה להגזים כי בסופו של יום זה הימור 50/50 והכל יכול לקרות, אבל תהפכו את הפלוס גם לדעתי. תצליחו חברים.
  12. תודה חברה, מסתמנת הפצצה להיום, תישארו קרובים
  • צור חדש...