קפוץ אל תוכן

Ofekdaniel12327

ממליץ הפורום
 • מספר תכנים

  1,173
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

146 Excellent

קצת על Ofekdaniel12327

 • דרגה
  ממליץ הפורום

הצופים האחרונים בפרופיל

2,923 צפו בפרופיל
 1. הסגל של ריאל עולה בכמה וכמה רמות על הסגל של חימקי? באיזו עמדה בדיוק? באיזה נתון בדיוק? יעלה מהר ל 10 נצלו? למה שיעלה ל 10? על בסיס מה אתה יורה עובדות כאלו? הגג שיעלה זה ל 8, וזה לא מעיד כהוא זה על ערך של הימור כדורסל. תצליח חביבי, תשתדל להיות מפורט יותר להבא.
 2. לא רואה סיבה שאולקר לא תתפוס את הפלוס המכובד הזה, לדעתי גם תנצח במשחק צמוד. בהצלחה חבר.
 3. לא חושב שזה מהווה פקטור לאור העובדה שנס ציונה משחקת מול קבוצה טובה ממנה משמעותית ולא מדובר במשחק שקול עם מצבי הבקעה שווים.
 4. שהר לא היה צפוי לפתוח אתמול בצהריים וזו החלטה שהתקבלה היום. בכל אופן הסימון בעל ערך, לא משנה מהי השתלשלות האירועים
 5. סקציה נס ציונה - הפועל באר שבע מאצ׳ אפ שחקנים: מוסא מאזו - בן שהר הסימון הוא 2. מכיוון ששהר היה צפוי לפתוח על הספסל נפתח יחס גבוה יחסית של 2.20, בכר החליט ברגע האחרון לפתוח איתו כחלוץ חוד וקשה לי לראות איך הוא לא כובש מול נס ציונה בעודו חלוץ החוד היחיד+בועט הפנדלים+המטרה המרכזית של באר שבע בהתקפה+ העובדה שהם משחקים מול אחת הקבוצות הגרועות בליגה כשהם בכושר טוב. מהצד השני לדעתי נס ציונה כלל ולא תכבוש, וגם אם כן סביר להניח שזה יקרה במצב נייח או כדומה, ובנוסף לכך מאזו אפילו לא החלוץ היחיד בהתקפה של נס ציונה. הסימון בעיניי הוא הנכון ובעל הערך הרב ביותר בתוכנית המשחקים הנוכחית. תצליחו.
 6. תמשיך להגיב בצורה לא מכובדת, זה רק מעיד שאתה מתחיל להדחיק שבחרת את הצד הלא נכון הפעם. תצליח
 7. מכבי תל אביב - אלבה ברלין (+12) הסימון הוא 2. תצליחו.
 8. דטרויט פיסטונס - אטלנטה הוקס(+1) הסימון הוא 2. תצליחו.
 9. קובנה - ריאל קובנה +7 מינכן - וילרבאן מינכן -8 פנאתנייקוס - מילאנו פנא -8 גרג מונרו קולע יותר מג׳קירי ראנדולף קולע פחות מ 13 תצליחו
 10. עירוני נהריה - נס ציונה(+4) 2 גילוי נאות, אני נהרייני, ויש לא מעט דיבורים סביב המשחק הזה כאן. ממה ששמעתי, נהריה צפויה להפסיד הערב, והפלוס לביטחון בלבד. מזכיר כי מדובר בהמלצה בלבד!!! תצליחו.
×
×
 • צור חדש...