קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Maroon 5

רשומים
  • מספר תכנים

848
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

Maroon 5 היה הזוכה היומי בספטמבר 8 2019

Maroon 5 קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

104 Excellent

8 עוקבים

קצת על Maroon 5

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

2,045 צפו בפרופיל
  1. יוסטון רוקטס - אטלנטה הוקס (+14) - הסימון: 1 מפאת חוסר אין לי זמן לפרט הערב, אך יוסטון תפרק הלילה ב-20 פלוס את אטלנטה לאחר שנחה והיריבה מגיעה באק טו באק. הליין גם הוא מרמז על כך ואני בטוח מאוד בהימור הזה. סליחה שאין זמן לפרט ומאחל הצלחה לכולם!
  2. אתה לא יכול לגבות משחק שהוא לא סינגל, כי אז אתה צריך להוסיף עוד 2 משחקים ואתה פותח סכנות נוספות שהגיבוי לא יתפס. בנוסף מה שרומא אמר חכם מאוד ואפילו לא התייחסת לזה - מה חשוב לך יותר - להרוויח, או לא להפסיד. זו שאלה חכמה שאתה בלי קשר לסיפור כאן שאין לך בכלל את האפשרות לגבות, צריך לשאול את עצמך לפני שאתה מתחיל בכלל להמר.
  3. תודה רבה אחים שלי, כייף הפירגון פה. בהצלחה לכולם בהמשך.
  4. תודה רבה חברים, מאחל הצלחה למשכפלים. לילה מוצלח שיהיה לנו.
  5. מזל טוב שי! יופי של זכייה, מהמשחקים שאתה פשוט מתענג על כל רגע. כל הכבוד! בהצלחה בהמשך...
  6. בהצלחה רבה אח שלי! נמנע מלגעת הלילה. תודה רבה.
  7. איתך חזק במיאמי ו-וושינגטון, חושב שספרס קבוצה שאי אפשר לסמוך עליה ולא הייתי שם שקל. טורונטו משחק טריקי. בהצלחה רבה גבר ותודה!
  8. פורטלנד טרייל בלייזרס - שיקגו בולס (+8) - הסימון: 1 פורטלנד ט. בלייזרס מארחת את שיקגו בולס למשחק בין שתי קבוצות שרוצות לשפר את המאזן השלילי שלהן. פורטלנד עם מאזן 7:12 שלילי לעומת שיקגו בולס שמחזיקה במאזן 6:13 שלילי, גרוע עוד יותר. אומנם פורטלנד עם פתיחת עונה רעה מבחינתה, אך במשחקים האחרונים היא מראה יכולת טובה בהרבה. פורטלנד קבוצת בית מצוינת ולראייה ניתן לראות את המשחק האחרון בו אירחה את אוקלהומה, קבוצה טובה משיקגו ופירקה אותה לגורמים מפתיחת המשחק. לפורטלנד יש כוח אש מרשים בדמות דמיאן לילארד, חסאן ווייטסייד, סי ג'יי מקאלום, הזונייה, רודני הוד וכמובן ההחתמה החדשה והמעניינת של הטר
  9. תודה רבה אחים יקרים. שמח לשמוע שמישהו שיכפל ועשה כסף.
  10. כמו שאמרתי, ריאל מנצחת בדו ספרתי ונתפס לו הסינגל. מזל טוב למשכפלים ובהצלחה בהמשך
  11. קשה מאוד, אני הלכתי עם ברצלונה מאני ליין. בהצלחה אחי.
  12. בהצלחה רבה אח שלי, איתך לחלוטין אולי מלבד טורונטו שאני חושב שמשחק קשה לחיזוי. תן בראש ותודה רבה!
  13. חושב כמוך אח יקר. בהצלחה רבה, מאחל שתקבל מתנת יומולדת נוספת הלילה!
  • צור חדש...