קפוץ אל תוכן

Maroon 5

רשומים
  • מספר תכנים

698
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

Maroon 5 היה הזוכה היומי בספטמבר 8

Maroon 5 קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

84 Excellent

10 עוקבים

קצת על Maroon 5

הצופים האחרונים בפרופיל

1,351 צפו בפרופיל
  1. יהודה היקר, תודה על הסימונים וההשקעה מזמנך! אני איתך ב-2 הראשונים, ב-2 האחרונים פחות. למרות שחימקי לדעתי גבולי מאוד באמת. בהצלחה שיהיה יא שועל!
  2. כל הכבוד על ההשקעה הרבה והפירוט המבורך והארוך. לצערי, היום אנחנו חלוקים בגדול - למעשה, בכל הסימונים כנראה ובמיוחד בסימון הראשי. מודה לך מאוד. בהצלחה.
  3. גרשון, אתה תענוג של בן אדם. מכרה של ידע ביורוליג ויופי של ניתוחים. זו נראה לי פעם ראשונה שאני מסכים איתך בכל אחד מהסימונים שנתת. תודה רבה על ההשקעה והמחשבה, אתה נכס לכל מהמר.
  4. בהצלחה אח יקר! אני ללא ספק הייתי הולך על חימקי אם הייתי חייב להמר על המשחק, הדבר היחיד שמדאיג אותי הוא חוסר היציבות שלה במשחקי חוץ ולמרות שולנסיה שיחקו כמו פחים מול זניט, עדיין הם לא רעים בבית ויודעים להקשות. מקווה מאוד שתתפוס, אם חימקי הייתה יותר יציבה בחוץ, זו הייתה ההמלצה השלישית שלי להיום. בהצלחה.
  5. תודה רבה גרשון, אחלה אשכול ויופי של השקעה. אני גם נוטה להתלהב מלויד, נראה סימון חזק.
  6. תודה על המחמאות וההערכה יואב, מחמם את הלב. את דעתי על המשחק אתה יודע, MAY THE BEST WIN וכמו שאמרת - העיקר לא איקס.
  7. אשמח לשמוע מה מביא אותך לחשוב כך. מעריך את דעותיך, אך מבחינתי זה ההימור החזק של הערב. בהצלחה ותודה
  8. אם סאלאח לא ישחק, זה בהחלט שווה ניסיון בקטנה. ריסקי שכמוך. שיהיה בהצלחה
  9. מצוין שימי, נראה שהרבה פעמים אנחנו אותו ראש. שיהיה בהצלחה, אני איתך בהימור.
  10. תודה רבה אח יקר, מחמם את הלב לשמוע ועושה חשק רק לתרום עוד ועוד. בהצלחה לכולם!
  11. סהר, תענה כבר לטלפון יא זבאללה
  12. בהצלחה רבה גבר. שמחתי לעזור ותודה על הערכתך. אחזיק לך אצבעות.
  13. תודה רבה חברים, שמח לעזור והתגובות שלכם נותנות את המוטיבציה להמשיך ולהשקיע בכם. בהצלחה לכולם.
  14. רק העונה כבר 2-3 פעמים אם אני לא טועה, ואיזה 4-5 פעמים פספוס של נקודה לפה או לשם.
  • צור חדש...