קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

הכסף הגדול

רשומים
  • מספר תכנים

1,984
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

הכסף הגדול היה הזוכה היומי בספטמבר 11 2018

הכסף הגדול קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

93 Excellent

10 עוקבים

קצת על הכסף הגדול

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

1,925 צפו בפרופיל
  1. מפסיקים להמר גמילה לכולם חחח אתה תקבל בחזרה יותר טוב להפסיק להמר מאשר לשלוח על איחוד האמירויות
  2. מינשגלדבאך ליברפול יחס כולל 2.2 בהצלחה רבה לכולם
  3. נכון שטוטנהאם בליגה זוועה אבל בליגת אלופות סיפור שונה טוטנהאם מגיעה במומנטום טוב לייפציג לאחרונה פחות טובה אבל מגיעה אחרי ניצחון שלפניו שתי תיקו ושתי הפסדים טוטנהאם בבית מעולה לייפציג בחוץ מאבדת הרבה נקודות פצועים יש לשתיהם נכון שלטוטנהאם משמעותי יותר אבל אנחנו זוכרים טוב ויודעים שטוטנהאם תמיד מסוכנת בטח שזה באלופות בטח שזה בבית לא מתרגש יותר מידי מלייפציג היא לי קבוצה מספיק טובה לאלופות וגם את זה כבר ראינו טוטנהאם תנצח את המשחק 2-0 3-1 הסימון הוא טוטנהאם ביחס 2.45 בהצלחה רבה לכולם ויום מבורך!
  4. סינגל ניצחון פארמה יחס 3.9 לא קל בכלל אבל לדעתי פארמה בבית מסוגלת להקשות את החיים על לאציו ולסחוט גם ניצחון קטן . בהצלחב רבה לכולם .
  5. אחר צהריים טובים דאבל טוב לדעתי להיום ביירן מינכן מנצחים את לייפציג יחס 1.3 בטיס תפסיד לברצלונה יחס 1.5 יחס כולל 1.95 מאמין מאוד בדאבל ריאל כרגע בפיגור בארסה תעשה את העבודה לגבי באיירן בבית צריכה לנצח משחק מהסוג הזה בהצלחה רבה לכולם !
  6. ווקר לא חדש והם נראים יותר טוב בלעדיו משום מה. יאנג בספק אבל עוד הרבה חסרים שתורמים נקודות לא ישחקו ולכן זה בוסטון בהצלחה רבה
  7. הגיוני מאוד אבל עדיין מוזר הליין גבוה מאוד
  8. שארלוט +5 נגד אורלנדו סימון 111 לא יודע אם יותר חזק מבוסטון אבל לדעתי מעולה, אותו משחק בדיוק לפני שבועיים אורלנדו דרסה את שארלוט בביתה של שארלוט במשחק אדיר של פורנייר שאגב נמצא בספק למשחק הלילה , שתי הקבוצות במצב רע אורלנדו עם רצף הפסדים איום ונורא מאבדת את כל הגובה שלה והסיכויים לפלייאוף מתחילים לברוח לה מהיידים לשארלוט יש צאנס חלומי להקטין מאורלנדו את הפער שלא בשמיים איו להם פשוט מה להפסיד לחימה תהיה לדעתי יחד עם פלוס 5 זה צריך להיתפס . בהצלחה רבה לכולם ושיהיה לילה פורה אמן
  9. אטלנטה +7 נגד בוסטון. סימון 2 אחרי נפילה אתמול מדכאת בדקה 91 שהרסה 5 מ 5 חוזרים לשגרה עם סינגל עם אמונה בוסטון תפרק את אטלנטה שעם מגילת הפצועים הזאת איו לה ממש מה למכור יחד עם רצף הניצחונות בבית המרשים הזה והרצון לנקום בבוסטון זה ממש לא יצלח אני ברמת ביטחון די גבוהה אבל זה רק אני שיהיה בהצלחה לכולם !
  10. מסכים בראשון וחיזקת אותי יכול להיות אקח יום חלש היום לגבי השאר אין דעה בכדוריד והטורקי בהצלחה רבה אחי
  11. נוטה להסכים סמפדוריה +1 נראה טוב
  12. ברצלונה 1- אינטר ניצחון יחס כולל 1.8 בהצלחה לכולם לילה טוב
  • צור חדש...