קפוץ אל תוכן

הכסף הגדול

רשומים
  • מספר תכנים

1,829
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

הכסף הגדול היה הזוכה היומי בספטמבר 11 2018

הכסף הגדול קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

80 Excellent

8 עוקבים

קצת על הכסף הגדול

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

1,593 צפו בפרופיל
  1. מסכים מאוד אותו ראש ! בהצלחה רבה אחי
  2. שיהיה שבת שלום והצלחה לכולם !
  3. לפני מילווקי 12- שהמלצתי מוקדם יותר להלילה. אני לוקח סינגל מעכשיו שלדעתי נראה מעולה מאוד מכבי תל אביב +7 על מה ולמה ? מכבי סגל מלא, בסדר אז בארסה שחטה את פנר ( פנר נראת רע עם כל הכבוד גם מכבי ניצחה אותה) זה קרב קרב מהסרטים ליין 7 למלחמה מכבי נראת עם כל הכבוד לבארסה ולהפסד למילאנו -(קורה כל רצף נשבר מתישהו ולפחות לא בתצוגת נפל הפסידו בסוף בסוף רק 4 )כמו מכבי של הזכייה ביורוליג !, מכבי נחה יום אחד יותר ברצלונה תבוא עם האף בשמיים ומכבי תוריד אותו כמו גדולה לא רוצה להגיד ניצחון ולהעיף את הפלוס לים אבל לא רואה כאן שום סיבה ללין כזה חד משמעית הווינר לא יודע כאן שום דבר שאנחנו לא זה נטו לחרפן אותנו עד לפני המשחק למילאנו מכבי ברצף אדיר , נכון שבארסה באה מעולה כנל אבל ממש לא באה כפייבורטיות לניצחון דו ספרתי ,זה משחק לקום ממנו בצורה הכי טובה שיש עבור מכבי ולנקות את האכזבה המאוד קטנה שיש . בקיצור ולעניין מכבי תל אביב שלנו ומשלנו +7 לא נראה לי משהו יותר טוב מזה באמת זה הכי טוב שראיתי לא ממליץ להתפרעע!!!! , אני מאוד יופתע עם מכבי לא יחזיקו ליון מכובד כזה. הכל יכול להיות אני מקווה לטוב ויהיה טוב ! אשמח לשמוע דעות חברה בהצלחה רבה לכולם לילה טוב
  4. ענק איזה תפיסה מטורפת
  5. די התחכמות ולנסיה הסימון ההגיוני למשחק כזה אבל מי יודע נטו הימור בהצלחה רבה לך
  6. סימון מילווקי 12- אז אחרי תפיסה נגד מילווקי היום אותו ליין והפעם עם מילווקי , מילווקי ברצף ניצחונות מעולה מגיעה טוב למשחק הזה בבית נגד פורטלנד שמאכזבת שוב ליין לא מוסבר +12 יחסית גבוהה אחרי שמילווקי שיחקו הלילה ופורטלנד נחו יחד עם חזרתו של כרמלו אבל פורטלנד בדיוק אותו סיפור של גולדן מכת פציעות פחות מגולדן אבל משמעותי מאוד מילווקי לדעתי תדרוס כאן קבוצה חזקה שבמצב לא טוב וזה הזדמנות טובה לדחוק את פורטלנד למטה ולהשאיר את החלשות יותר למעלה להמשך הליגה הליין מושך מאוד לפורטלנד וכפי הנראה שוב תרגיל נקווה שלא ניפול ברשת מילווקי ויאניס 12- בהצלחה רבה לכולם ונקווה לטוב
  7. בהצלחה מלך שוכפל בקטנה כל הכבוד על ההשקעה
  8. אין עלייך נדרלנד משכפל אותך אבל תמצא לי שתי משחקים ?..
  • צור חדש...