קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Strikeram

רשומים
  • מספר תכנים

736
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

4 עוקבים

הצופים האחרונים בפרופיל

1,247 צפו בפרופיל
  1. [556] Charlotte Hornets -½ Point +109 for the Game ) [561] Portland Trail Blazers -6½ Points -113 for the Game 11/13/2021 (07:00 AM) (Pending) Minor Soccer Categories - England Leagues Draw (Portsmouth FC vs Wycombe Wanderers) המשחק הזה נתתי תיקו השתיים הראשונים נתפסו השקתי בטופס 1500 דולר סכום זכייה 9,500 אלף מה הייתם ממליצים לעשות בבקשה ? Regulation only
  2. תודה רבה חברים 🙏🏼🙏🏼 כל השאר שנישאר הם פייבוריטים מבחינת היחסים ו הפלוס חצי ביחס נאה אז לדוגמא אני שם את כל ה 4 קבוצות בפלוס חצי ? או שצריך לשחק עם זה גם כן בכמה טפסים ?
  3. ואו אין לי מילים על הזמן שלך שהשקעת ועזרת אחי אני מאוד מעריך את זה . כן יצא לי משהו כמו 23 טפסים עד עכשיו מה הכוונה אפשרות לשלוח שקבוצה ב לא תפסיד ? תן לי דוגמא בבקשה פלוס חצי ? מינוס חצי ? או Pk ?
  4. אוקיי אני מבקש מכל מי שבאמת נכנס לכאן במטרה לעזור , אני רוצה להגיד שאני בנאדם של מילה - ואני גר בארהב ואני אשלח מאני גראם במידה ואחד הטפסים יזכה אז ככה : שלחתי 2 טפסים אחד ב 22 דולר ואחד ב 10 דולר סכום זכייה של הטופס של ה 10 דולר הוא 117,498$ הטופס הוא 8 משחקים - אני יודע שזה קשה לגבות דבר כזה אבל בהחלט מאמין שאפשר לגבי הטופס השני טופס מספר 1 : —- גאלאטאסריי נצחון רנג׳ר ניצחון ווסטאם נצחון רפיד וינה תיקו מונאקו ניצחון לסטר תיקו ——// נתפס -הפתע של החיים פואג׳ן מהליגה הסינית כדורסל מנצחת נתפס- הפתע של החיים ג׳ילין מהליגה הסינית כדורסל מנצחת ——/—/—-//—-////////// טופס מספר שתיים רק 7 משחקים ו 2 נתפסו כבר מהכדורסל הסיני סכום שליחה 22 דולר תופס 42,789$ גאלאטאסריי נצחון רנג׳ר ניצחון ווסטאם נצחון רפיד וינה ניצחון מונאקו נצחון ——// נתפס -הפתע של החיים פואג׳ן מהליגה הסינית כדורסל מנצחת נתפס- הפתע של החיים ג׳ילין מהליגה הסינית כדורסל מנצחת מה הייתם ממליצים לי לעשות אני אשמח לקבל כל דעה על מנת להגיע למשהו מסוים שלא משנה מה יביא לי זכיה מכובדת גם עם צריך להשקיע מול סכום כזה .. תודה לעוזרים 😌😌😌😌😌😌😎😎🙃🙃🙃
  5. תודה רבה רוצים לשמוע קטע הזוי ? שמתי 200 דולר במשחק של לייקרס שלא יגיעו ל 20 נקודות ברבע השני כי ראיתי את כל הזריקות הסתמיות האלה היחס היה 5000 , 200 דולר הניבו 10 אלף
  6. ישבתי על המשחק ופשוט לפי התצוגה הרגשתי את ההתנהלות פשוט יום מוצלח בהכפלות .
  7. פיניקס אובר נראה הימור מצויין בהצלחה
  8. אוהב את הטפסים שלך אלוף אתה
  • צור חדש...