קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Strikeram

רשומים
  • מספר תכנים

535
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

Strikeram היה הזוכה היומי באוקטובר 3

Strikeram קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

32 Excellent

4 עוקבים

קצת על Strikeram

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

764 צפו בפרופיל
  1. MOBILE - SOCCER - UEFA CL - 120002 SEVILLA -FOR GAME נתפס MOBILE - SOCCER - UEFA CL - 120008 CHELSEA -FOR GAME נתפס MOBILE - SOCCER - UEFA CL - 120004 BORUSSIA DORTMUND -FOR GAME MOBILE - SOCCER - UEFA CL - 120011 BARCELONA - FOR GAME MOBILE - SOCCER - UEFA CL - 120013 LAZIO -FOR GAME MOBILE - SOCCER - UEFA CL - 120019 PSG -FOR GAME MOBILE - SOCCER - UEFA CL - 120022 MANCHESTER UTD FOR GAME TYPE RISK
  2. תודה רבה אחי ישששש אלוהים לפחות לא התאכזבתי על המשחק הראשון איזה צרחותתתת בגול אני כולי עצבני קופץ שהוא החמיץ את הבעיטה ואז גירווווודדדדדד כפרעליק קופץ כמו סנאי
  3. היחס של נצחון שלה הוא יחס דיי נורמלי אצלי ברשת ועדיין יש לי את ברסה בתיקו להחזיר השקעה .. כביכול זה ברצלונה בפלוס אחד נצחון של צ’לסי ושל פאריס
  4. אצלי ראיתי שרשום שהוא בספק אבל בדקתי בפלאש סקור ושמתי לב שהוא לא .. בסדר מאמין שיהיה להם חופש ביטוי יש את דמבלה ו הספינג מקווה שהם יאנסופאתי אותם
  5. לגבי צ’לסי אני חושב שכולם יסכימו איתי שהם בתקופה טובה והרמה הצרפתית לא מתקרבת לאנגלית כרגע בנתונים . ברצלונה במשבר תקופתי ללא נצחונות והמון קושי לקחת נקודות גם עם זה באלופות וגם עם זה בליגה מאמין שאשתו של מסי תפנק אותו באיזה קטנה והמתוקה של דמבלה תכין ספינג׳ פינוק לפני המשחק ויהיה מימונה 😙 לגבי פאריס שהחולים חוזרים הגרמנים בורחים פאריס? חייבת נצחון אני בחרתי לשים את הגיבוי של באיקס ברצלונה רק במידה ובמקרה שאישתו של מסי ביטלה את הערב ואין קמח לאישתו של דמבלה. פה אכלנו א
  6. מעצבן שאצלי ברשת לא היה את המשחק הזה משום מה מחכה לתפוס איתך משהו מגיע לך שאפו ענק
  7. Green Bay Packers vs Indianapolis Colts ההימור הוא אנדר 52 —————————————————- צרפתי לכם את הזכיות שלי מהיום , מצטער שלא פרסמתי הכל היה בזמן ישר לפי נראות המשחקים 🙏🙏🙏🙏 : MOBILE - AZ ALKMAAR VS. FC EMMEN EXACT NUMBER OF GOALS 1 $45.00 $382.50 MOBILE - DETROIT LIONS AT CAROLINA PANTHERS SIDE PANTHERS -10.5 DGS $150.00 $157.50
  • צור חדש...