קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

רובין הוד

ממליץ הפורום
  • מספר תכנים

1,319
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

107 Excellent

7 עוקבים

קצת על רובין הוד

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

1,172 צפו בפרופיל
  1. נתפס! כל המשחק מעל הליין ברכות למשפכלים
  2. יש הבדלי רמות גדולים אני חושב דו ספרתי. 13-16 כזה
  3. אין זמן להרחיב, יום רביעי הפועל ירושלים (3-) הימור בעל ערך גבוה
  4. דווקא בלי בלאט הכיוון הוא מכבי להפועל ירושלים אין שומרים נורמלים בקו האחורי בלי הולנד ואחרי שלוקט עזב, ככה שאין מי שיעצור באמת את סקוטי-דורסי-בראיינט. מצד שני הפועל ירושלים תצטרך תמיד לשחק עם נמרוד לוי או בר טימור או זלמנסון (ולוותר על גבוה זר במצב הזה) וזה חולשה לא משנה איך תהפוך את זה הישראלים של מכבי אבדיה זוסמן אמארה וגק כהן פשוט 3 רמות מעל הישראלים של הפועל בלי בלאט. רק משחק אדיר של הזרים של הפועל וקצת מזל יביא אותם לניצחון אבל זה יהיה בסקור מטורף. ואת כל זה אני אומר לך כאוהד הפועל תצליח
  5. אחרי רצף רע מאוד מקווה לצאת מזה עם סינגלים רגועים רבע ראשון: הפועל ת"א - עירוני נהריה +2 ביטחון בינוני משחק שלם: ת"א -4 ביטחון בינוני-נמוך נהריה עם חמישייה של וולטרס איגור קולשוב, משגב, טוני גפני וסימפסון יכולים בכיף לנצח את הרבע הזה כאשר החיסור של מקניל אני מאמין יורגש יותר בהמשך. תא תפתח להערכתי עם סק הנרי, המילטון, סמית, תומר גינת ו- וויליאמס. לת"א יש רוטציה רחבה יותר כאשר גם כארם משעור גם שוכמן וגם ים מדר עולים מהספסל ולדעתי זה יעשה את ההבדל לאורך משחק שלם.
  6. הנימוק להימור עליהם זה שהם הפסידו לפני שלושה ימים לאותה קבוצה ב15 הפרש? בהצלחה רבה
  7. פאו משחק שלם (0) ולנסיה רבע ראשון (1-)
  8. מכבי ללא קהל רבותיי, אמנם עלה ל-3 אבל אני צופה ניצחון גדול של אנדולו. בהצלחה לכל המשכפלים
  9. אין שום ערך בליון+1... דווקא זה ליין חלש +2 נשמע כמו ליין מדוייק יותר, גם פה הייתי חושב איקס או ולנסיה בהצלחה אח
  10. באמת טופס שצריך את עזרת ה' יאללה מקווה שתביא את המכה
  • צור חדש...