קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי הסיום בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

ASAF1992

רשומים
  • מספר תכנים

13
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. זה יכל ללכת יותר טוב עם ניצחון צרפתי, אבל הייתי צריך לקחת בחשבון, שצרפת בכל מקרה עלו לשמנית גמר, ובגלל זה הם היו די אנמים על המגרש... בכל זאת לקחתי 3 מתוך 4
  2. תודה רבה חברים. קצת מבואס בגלל צרפת אבל נשרוד את זה.
  3. תודה רבה אחי. ערב טוב. אני מקווה מאוד לניצחון צרפתי
  4. תודה אחי. השיטה הזו היא 3/4. כלומר אני בוחר 4 משחקים. ומספיק לתפוס 3 מבין ה4 ככה שאני זוכה במשהו. נניח תפסתי 3 . אז אני מרוויח את ההכפלה של היחס של שלושת המשחקים שתפסתי כפול 10. ואם תפסתי את כל ה4 . אז אני לוקח את כל הקופה.
  5. האמת טיפה הופתעתי שתפסתי את ה2 הראשונים. אנגליה הבקיעו כבר בדקה ה12... במזל לא היה עוד גול עד דקה 90. וגם קרואטיה זה היה נראה שיהיה משחק יחסית צמוד... למרות שקרואטיה היו צריכים לנצח במעל גול, כדי להיות במקום השני. נשאר לי שבדיה וצרפת, מה אומרים?
  6. אני חושב שהיחס הנמוך על תיקו, הוא גם בגלל זה שהכי נוח לשתי הנבחרות תיקו --> שתיהן עולות. ומעבר לכך מדובר על נבחרות פחות או יותר באותה רמה.. אולי אם יתרון מסוים לאוקראינה. זה לא שעכשיו גרמניה פוגשת את שוויץ ולשתיהן נוח תיקו... פה הרמה של הנבחרות דומה.
  7. צרפת כבר תפסתי , נשארו עוד שלושה משחקים. אני חושב שאוסטריה ופינלנד הם נבחרות ברמה של ישראל פחות או יותר (את אוסטריה ניצחנו בסמי עופר) וצפון מקדוניה עוד פחות. אני חושב שאוקראינה ורוסיה באות אחרי הפסדים, יהיה בהם את הרעב לנצח, בטח שהם משחקות מול נבחרות שהן משמעותית פחות טובות מהן. הולנד על הנייר טובה בהרבה מאוסטריה, אבל אי אפשר לדעת. מה אומרים?
  8. אני יודע שהמצלמה של הפלא שלי היא לא באיכות הכי טובה אז המשחקים הם: בלגיה - רוסיה(+1) 1 (זה כבר תפסתי, לא הספקתי לעלות את הטופס לפני המשחק חח) סקוטלנד - צ'כיה X ספרד- שבדיה(+1) 1 צרפת -גרמניה 1 אני מקווה לתפוס הכל. מה דעתכם?
  9. טורקיה(+1) - איטליה 2 ווליס - שוויץ X בלגיה- רוסיה(+1) 1 דנמרק - פינלנד(-1) 1 היי מה דעתכם חברים? חשבתי לשים את זה בטופס שיטתתי שלוש מתוך ארבע. אשמח לתגובות,תודה
  10. היי חברים טופס ששלחתי היום 3/4 , האמת ויאריאל לא התכוונתי לשים, התבלבלתי במספר עם משחק אחר, אבל אחרי זה אמרתי כבר נשאיר ככה. מה אומרים? נקווה שילך טוב בליגה האירופאית. ויר
  11. 3/4 (ליגה טורקית שניה ) דניזליספור - אומריינספור 2 (1.95) לגאנס - ריאל מדריד 4 שערים ומעלה (1.85) סביליה - מנצסטר יונייטד 1 (2.85) שחאטר דונצק - רומא X (2.9(
  • צור חדש...