קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

odedy23

רשומים
  • מספר תכנים

148
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

10 Good

1 עוקב

קצת על odedy23

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. שחטאר מפסידה לוורסקלה... ברצלונה ריאל איקס... שחטאר יבואו שיכורים מהסנסציה בשלישי האחרון מול ריאל מדריד בליגת האלופות ויפסידו לקבוצה שממוקמת למרבה הפלא מעל שחטאר בטבלה במקום השני,שחטאר במקום השלישי. במפגש באחרון ביניהם וורסקלה ניצחה אותם 1-0 קטן. לגבי הקלאסיקו תוצאת תיקו נראית הכי הגיונית למפגש הזה,בלי קהל,חיסורים מצד שתי הקבוצות,0-0 מגעיל.. בהצלחה לכולם!
  2. באיירן אתלטיקו איקס אינטר גלאדבך איקס אייאקס נצחון באיירן אתלטיקו משחק סגור לפי דעתי,משחק ראשון במסגרת שלב הבתים,כמו שצ'ולו אוהב לסגור ולעשות בנקר הוא יהיה מבסוט לחזור הביתה עם תוצאת תיקו. אינטר גלאדבך לא רואה כאן יתרון לשום קבוצה במיוחד בשלב כזה של העונה,שוב לפי דעתי תיקו שישרת יותר מן הסתם את מינשלגדבאך שתהיה מרוצה מתוצאת תיקו. לגבי המשחק האחרון הלכתי לפי פתיחת העונה הגרועה יחסית של ליברפול ואייאקס בהחלט קבוצה שיכולה לנצח אותה במגרש הביתי למרות שהביתיות מאבדת מהערך שלה במקצת כשאין קהל שדוחף... בהצלחה לכולם!
  3. צ'לסי סביליה איקס מעל 3.5 נבדלים במשחק יובה בגול בהצלחה לכולם! צ'לסי סביליה מאמין שצלסי תבקיע ראשונה וסביליה תשווה לקראת סוף המשחק,תוצאה משוערת 1-1 לגבי הנבדלים,רואה פה 4 נבדלים לפחות,2 לכל קבוצה,יחס 2 בהחלט שווה. יובה בלי רונאלדו תתקשה במגרשה של דינמו קייב אבל כמו שהיא אוהבת לנצח בקטן,היא תנצח את המשחק 0-1 קטן..
  4. אברטון ליברפול זה דרבי ולדרבי חוקים משלו,לא הייתי פוסל את אברטון במיוחד השנה...
  5. מונטנגרו -1 אובר קרנות במשחק אובר שערים בליכטנשטיין אקוודור אורוגוואי איקס בהצלחה לכולם! מונטנגרו קבוצה יותר טובה עם שחקנים שמשחקים בליגות בכירות,אמורים לנצח בקלות את לוקסמבורג בבית,רואה כאן 0-2,0-3 על הקרנות במשחק הלכתי לפי הרגשה, מונטנגרו יעשו לא מעט ,לוקסמבורג יוסיפו עוד כמה. בליכטנשטיין שוב הרגשה נטו,נראה לי משחק רב שערים במיוחד אחרי ההפסד הביתי שלהם לגיברלרטר הם יבואו לתקן היום את הרושם... לגבי אוקוודר אורוגוואי הבנתי שסוארס בחוץ,אני רואה שיוויון בין הקבוצות ששוות ברמתן והן יתחלקו בנקודות הלילה הזה... שוב בהצלחה לכולם!
  6. זה בדיוק מה שיקרה,הם יפסידו וירדו דרג. אני לא יודע מה אנשים ראו בחמישי האחרון אבל אני לא ראיתי הזדמנות אחת נורמלית לנבחרת,אפילו בעיטה אחת לכיוון השוער לא הייתה...אנחנו צריכים להגיד תודה לנבחרת סקוטלנד שניצחה אותנו כי אחרת היה פה פסטיבל תקשורתי עד המשחק נגד סרביה שהיה נגמר כרגיל במפח נפש...
  7. ישראל חוזרת חבולה וכואבת אחרי ההדחה מול סקוטלנד בחמישי האחרון בקרב הפנדלים האכזרי...לפי דעתי הצנועה צ'כיה תנצל זאת עד תום ותביס את ישראל,הייתי מנסה גם צ'כיה מינוס גול ביחס נכון לעכשיו 3.45 ,אפשרי גם כסינגל... בהצלחה לכולם!
  8. נתפס, מברוק למי ששיכפל...
  9. אילן,מקסיקו משחקת נגד הולנד היום ב21:45 המשחק מופיע באתר המועצה...
  10. סינגל מקסיקו,משחק ידידות הכל יכול להיות... היחס קצת גבוה לטעמי,בהחלט שווה עקיצה. בהצלחה לכולם!
  11. מנשה יוסיפוביץ שמשחק כדורגל כל יום שישי ב14 בצהריים בביהס פיקא בפתח תקווה?
  12. יפה מאוד... כל הכבוד.. חג סוכות שמח!
  13. סלטה נצחון... בהצלחה לכולם וחג שמח!
  14. מיינץ נצחון ולנסיה נצחון יחס 3.4 בהצלחה לכולם וגמר חתימה טובה!
  15. לוריין נצחון הפועל תא-אשדוד אף אחת לא תגיע ל5 קרנות בהצלחה לכולם ושבוע טוב!
  • צור חדש...