קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

מנהל השקעות

רשומים
  • מספר תכנים

21
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

3

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. לא נשמע לי סביר כל הקונסיפרציות שצסקא תוותר על המשחק כדי שמכבי תהיה שמינית. ואיך שאני לא מסובב את זה צסקא צריכה לתת למכבי קל 10 בראש
  2. מה מצב החיסורים בצסקא? כבר מספר שבועות הם משחקים ללא הגבוהים שלהם
  3. לא מעורה ביורוקאפ מאז שירושלים לא מעורבת. אשמח להסבר קצר. מי צריך מי ומה וכושר נוכחי של הקבוצות. תודה רבה
  4. מטורף. גם הפתעה וגם תוצאה מדוייקת. אתחיל לעקוב אחרי ההמלצות שלך...
  5. דאבל של באר שבע מארחת את הפועל חיפה וולנסיה מנצחת בחוץ את לה קורוניה. בהצלחה 2 !!!!
  6. ג'ירונה מנצחת את לאס פאלמאס האדרספילד פלוס 1 נגד ווסטהאם בני יהודה מנצחת את עכו בהצלחה!!!
  7. מן הסתם פלוס 1 שאני משתדל לדחוף לכל טופס נותן מינימום 66 אחוז. השאר זה סטטיסטיקה והסתברות שמתחשבת בחיסורים, מומנטום, בית-חוץ, מץ' אפ וכו . ברור לגמרי שזה לא מדע מדויק אפילו לא קרוב
  8. טופס ראשון: הפועל חיפה פלוס 1 75% אברטון פלוס 1 80% אנדולו מינוס 2 65% טופס שני: יונייטד 75% מכבי חיפה 80% אודינזה פלוס 1 70%
  9. מכבי תא מינוס 6 נגד ולנסיה החסרה (לדעתי גם מחצית מינוס 3 מאד מעניין) ויאריאל במדריגל בישיר נגד מכבי תא. מודה שאני לא נהנה לשים על קבוצה שלא צריכה לנצח ובהרכב משני אבל אני בונה על זה שגם המחליפים של ויאריאל טובים מההרכב הראשון של מכבי. יחס 1.45 בהצלחה !!!
  10. שמתי את זה כטופס אחד. בשיטת האלימנציה הוצאתי את טוטנהאם - אני לא מוצלח בלהוציא קבוצות ממשבר. אז בינתיים המינוס אחד על בארסה נתפס... מחר סביליה ומחרתיים ויאריאל...
  11. מתקדם לקראת זכייה גדולה. רק שליברפול לא יפתיעו בחולשתם נגד ספרטק החסרה.
  12. אפשר לשים אותם בטופס אחד או לשלב אותם בטפסים : ויאריאל מינוס 1 נגד מכבי תא בארסה מינוס 1 סביליה מינוס 1 טוטנהאם מינוס 1 הסבר קצר: ויאריאל במדריגל זאת אופרה אחרת. מכבי לא ברמה הזאת. ויאריאל גן בהרכב שני וגם שאינה זקוקה והעפילה תנצח בהפרש של שני שערים ויותר. סביליה חייבים לנצח . מאריבור קבוצה ברמה של קבוצת צמרת ישראלית למרות ההפתעה שעשו. סביליה קבוצה אדירה ותפרק את מאריבור. בארסה לא זקוקה לניצחון והעפילה אבל משום מה בביתה מול קבוצות פורטגליות העא מתעלה ומביסה. האמת היחס 1.85 מפתה. טוטנהאם תפרק את ניקוסיה לא כי היא זקוקה. היא העפילה. אך אני סובר שאין כמו ניקוסיה כדי לצאת מהמשבר אליו טוטנהאם נכנסה. בהצלחה !!!
  • צור חדש...