קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

החיה

רשומים
  • מספר תכנים

353
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

24 Excellent

1 עוקב

קצת על החיה

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. הפועל ירושלים - מכבי ת"א (2+) 2 שיהיה לכולם בהצלחה ושבוע טוב!
  2. ראיתי את משחקי ליגת העל של היום ואני מאמין שכולם יצאו תיקו. מכבי פתח תקווה - הפועל רעננה (יחס 2.45) מ.ס אשדוד - הפועל חדרה (יחס 2.8) הפועל באר שבע - מכבי נתניה (יחס 3.15) בני יהודה - בית"ר ירושלים (יחס 2.7) כולם סימון x ונשלח שיטתי 3/4. שיהיה לכולם בהצלחה!
  3. הערב בשעה 21:00 תארח הפועל תל אביב את מכבי תל אביב לדרבי של תל אביב. הסימון שלי למשחק הפועל תל אביב (11+) אמנם מכבי בתקופה נהדרת אך אני אני לא מאמין שהם ייתנו 100 אחוז מעצמם בדרבי. לאף קבוצה לא קל לשחק בדרייב אין מול הקהל החזק של הפועל ובמיוחד למכבי. מאמין שנראה משחק צמוד שבסופו מכבי תנצח ב- 4-5 הפרש. שיהיה לכולם בהצלחה ושבוע טוב!
  4. ז'לגיריס קובנה - מכבי תל אביב (4+) 2 מכבי 4+ שיהיה לכולם בהצלחה ושבת שלום!
  5. הסימון נתפס אחרי שלושה רבעים זה היה נראה שזה הולך קל עם יתרון מבטיח של התורכים. מכבי ברבע הרביעי התעוררה ועם 22-9 ברבע הרביעי מנצחת 73-71 ומביא לנו זכייה עם קצת דפיקות לב בדקה האחרונה. ברכות למשכפלים וחג שמח!
  6. דרושפאקה (6+) - מכבי תל אביב 1 שיהיה לכולם בהצלחה וחג שמח!
  7. הפועל תל אביב - עירוני נס ציונה (6+) 2 נס ציונה 6+ שיהיה לכולם בהצלחה ושבוע טוב!
  8. כמו בניצחון של אילת על ירושלים במוצ"ש גם פה לא חשבתי שילך כל כך קל. הפועל מביסה את ראשון בחוץ 85-62 ומביאה לנו זכייה. ברכות למשכפלים!
  9. מכבי ראשון לציון - הפועל תל אביב (5+) 2 הפועל 5+ הפועל לא ניצחו כבר חודש וחצי. הניצחון האחרון שלהם היה בתחילת אוקטובר נגד הפועל אילת. ראשון גם היא בתקופה לא טובה כאשר היא עם ניצחון אחד בחמשת המשחקים האחרונים. מאמין שנראה הערב משחק צמוד שבסופו הפועל תחזור לנצח. שיהיה לכולם בהצלחה!
  10. טוב לזה גם אני לא ציפיתי אילת מביסה את ירושלים בארנה 99-83 ומביאה לנו זכייה קלילה. ברכות למשכפלים ושבוע טוב!
  • צור חדש...