קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Nemis

רשומים
  • מספר תכנים

65
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

7

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אני עם מונפיס למרות שנראה לא טוב במשחקיו האחרונים במעמד כזה בעל ניסיון מאמין שינצח. בהצלחה
  2. במשחק שעבר הורחקו להם מספר שחקנים, השופטים לדעתי נתנו יותר שריקות לאפס פילזן, מה שבטוח פנרבחצה יבואו הרבה יותר עצבניים למשחק וגם יהיה חם אחרי הבלאגן במשחק הקודם. בהצלחה מאמין שהם לא ירימו ידיים בלי לחימה.
  3. הוא גם ניצח את פדרר אמנם שלא שיחק הרבה זמן אבל עדיין מדובר בפדרר. אני גם הלכתי עם אנדוחר+2 במשחקונים כי ייתכן וזה יהיה ארוך
  4. ערב טוב. היה לי קשה לסמוך על מכבי חיפה בידיעה שתיקו טוב לשתי הקבוצות. לכן הלכתי עם שער מוקדם למכבי חיפה בידיעה שמאחוריה עומדים הטירוף של כל האוהדים והם יסתערו על באר שבע. מדיסון קיס שחקנית מנוסה, היא לא משכנעת לאחרונה אבל במעמד כזה מקווה שתיקח את עצמה בידיים. טברנר שחקן מנוסה על חימר וניצח בעבר את הרוסי מקווה שידע לשחזר נצחון ומכבי תל אביב שתרצה לנצח כמובן
  5. סיטי תגמול לצלסי על ההפסד בליגה. תיקח את ליגת האלופות השאלה אם זה יקרה אחרי 90 דקות או לפני. זו דעתי. בהצלחה
  6. ממש לא מזמן זה באמת הראה לי 5.5 אבל אז חזר ל4.5, בכל מקרה מסכים עם ההימור, נאדל זה כבר גדול על אופלקה. בהצלחה
  7. יש מצב שיפתחו חזק וגם ברבע הראשון יכולים לעמוד בליין אני חושב. בהצלחה ותודה על ההמלצות
  8. קשה לנצח פעמיים אותה יריבה תוך שבוע, מקווה שתיקח בהצלחה
  9. לציין שפוניני הוא האלוף המכהן בטורניר 2019. אין ספק שברגע שפוניני נמצא במשחק הוא מסוגל לנצח כל יריב, הכל תלוי איך הוא מגיע. בהצלחה לדעתי פוניני.
  10. לצערי פספסתי את ההמלצה כי ישנתי אבל לצאט אני לא נכנס הרבה אז כן תמיד עדיפה ההמלצה על פני ללכת אחורה בצאט. בהצלחה
  11. אז היום מתקיים גמר טורניר מיאמי היוקרתי יאניק סינר מול הוברט הורקש איטלקי מול פולני, שני השחקנים בכושר נפלא מגיעים למשחק הזה לדעתי שווי כוחות פחות או יותר. אך לפי המועצה וכנראה העולם, יאניק סינר הוא הפייבוריט לזכות בטורניר. יאניק סינר שחקן צעיר בסבב כבן 19-20, הוברט כבן 24 כאמור עם יותר ניסיון בסבב. במשחקים המוקדמים כל אחד עשה דרך יפה, יאניק ניצח את הוגו גסטון צרפתי צעיר, קארן קסנוב הרוסי, אמיל רוסוורי פיני, אלכסנדר בובליק קזחי ואחרון את באטיסטה אגוט שהתעייף כבר בסוף המשחק ונשבר אחרי שהוביל במערכה השלישית עם שבירה. הוברט גבר על דניס קודלה אמריקני, דניס שאפבלוב הקנדי, מילוש ראוניץ קנדי, סטפנוס ציציפס היווני ואנדריי רובלב הרוסי. לדעתי הוברט הורקש ניצח יריבים הרבה יותר קשים ומרשימים, צפיתי במשחקי חצי הגמר של שניהם, סינר במערכה השלישית מול באוטיסטה אגוט הפך להיות אגרסיבי במכות החזרה ובאוטיסיה אגוט נראה כבר עייף וחסר מענה לווינרים של סינר. מנגד הוברט הורקש שיחק מושלם מול רובלב וכמעט לא היה לרוסי מענה לכל המכות וההגשות של הפולני. הוא באמת נתן משחק מצויין וגם מחזיר ומגיש חזק והתמודד טוב עם ההחזרות של רובלב שגם היה אגרסיבי אך זה לא עזר לו. אם הוברט משחק היום כמו משחק קודם אני רואה אותו מנצח את המשחק הזה ביחס יפה. הוברט הורקש נצחון בהצלחה
  12. חלק נכבד לדעתי מהנצחון מול ברצלונה זה היה הקהל, אני לא יודע אם יש קהל בכוכב אבל מכבי בחוץ לא כמו המכבי בבית. המון בהצלחה
  13. הפלוס כאן קצת קשה, שוורצמן זה כמו משחק בית עבורו, מגיע לשלבים הסופיים בטורניר, חצי גמר, גמר. הכל תלוי באיך שוורצמן יבוא לשחק. בהצלחה
  14. המשחק של פורטו בליגת האלופות רחוק מאוד ולא בעוד מספר ימים. ברור שספורטינג עד עכשיו בעונה חלומית מבחינתה אבל אם יפסידו היום זה לא יהיה ביג דיל. משחק קשה אבל לדעתי פורטו תנצח. בהצלחה
  15. אז ממה שראיתי אחרי המשחק מול האלפ, סרינה נראתה טוב, עושה רושם שבכל הזמן שלא שיחקה עבדה על עצמה יחד עם הצוות שלה והיא זזה ורצה ונראית בכושר טוב. מנגד אוסקה גם משחקת טוב וחוץ מנצחון קשה על מוגורוזה הספרדיה לא התקשתה יותר מידי עד שלב זה. לסרינה הולך ומתקצר הזמן לזכות בעוד תואר גראנד סלאם אך אני מאמין שאת המשחק הזה מול אוסקה היא תנצח, גם נצחה אותה לפני פחות מחודש ב29.1 במערכה שלישית אחרי שכל אחת נצחה את השניה 6-2. אם תעבור את אוסקה אז הגמר יהיה כבר יותר קל. יחס 1.95 כרגע.
  • צור חדש...