קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Nemis

רשומים
  • מספר תכנים

46
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

5

קצת על Nemis

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. בהצלחה קודם כל. נעשה כזה דבר, בגלל שזה חנוכה אז שהמכבים ינצחו עד 3 הפרש וכולם יהיו מרוצים
  2. נכנסתי איתך, מקווה בעוד שעתיים לשמוח בהצלחה לכולם
  3. משחק של 50/50 אבל אני עם הרוסי, וואלה ניצח גם את נאדל וגם את ג'וקוביץ בהצלחה
  4. עדיין רובלב נתן שנה מדהימה עם 5 תארים, ירצה לסיים בטעם מתוק את השנה ואני מאמין בו. אם מה שבדקתי נכון כל נצחון בשלב בתים שווה $153,000 אם אתה לא מפסיד כל הטורניר, תים יכול עדיין להשיג Undefeated champion $1,564,000
  5. שלום חברים, 2 המלצות דומיניק תים נגד אנדריי רובלב נתחיל מזה שדומיניק עלה כבר לשלב הבא עם 2 נצחונות גדולים, מנגד אנדריי רובלב הפסיד פעמיים ובכך סיים את דרכו בטורניר, נשאר לו רק לשחק על הכבוד ולסיים בטעם טוב את השנה המדהימה שלו. כל שחקן ניצח 3 פעמים זה את זה, במפגש האחרון בינהם רובלב ניצח בטורניר בוינה. אם תים יוריד הילוך ולא ישחק כמו מול נאדל ולמעשה ישמור כוחות למשחקו הבא אני מאמין שרובלב יכול לנצח כאן. רובלב יחס 1.95 כרגע במועצה. במשחק השני זה משחק ראש בראש נאדל - ציציפאס ומאמין שהספרדי ינצח ויעלה לשלב הבא. נאדל יחס 1.25 ביחד 2.44 בהצלחה
  6. לדעתי נובאק גומר את זה ב2 מערכות ואנדר 20.5 משחקונים בהצלחה
  7. ההמלצה לשעה 15:00 כרגע תרזה מרטינקובה נגד סאבין ליסיקי תרזה מדורגת 119 בעולם, סאבין 688 בעולם השנה באולם סגור תרזה במאזן 5 נצחונות, 3 הפסדים. מנגד סאבין עם נצחון בודד אחד ובכלל השנה מאזן 6/6 בלבד אבל כל העניין פה שאתמקד בסאבין ליסיקי בעבר שחקנית מדורגת 12 בעולם ובשנים האחרונות היא שיחקה נורא והתדרדרה עד איפה שהיא היום. שתי השחקניות שיחקו אתמול, תרזה נצחה ב3 סטים על מדורגת 260 בעולם. סאבין נצחה ב2 סטים עם יכולת יציבה מדורגת במקום 200. אני לא יודע איזה כושר תבוא ליסיקי אבל היא שכנעה במשחק האחרון שלה ואולי עושה קאמבק? בכל אופן, אני חושב שאם היא תציג יכולת משופרת היא יכול
  8. ערב טוב, מנסה שוב להביא בהמלצה שנראית לי כטובה ליגת פורטוגלית, בראגה מול פמליקאו ההמלצה היא פמליקאו+1 יחס 2.30 בראגה נחשבת כקבוצה הרביעית הטובה בליגה ולאורך השנים תמיד רדפה אחרי פורטו, בנפיקה וספורטינג. בעונה שעברה נפרדו פעמיים בתיקו. בראגה בבית הסתיים 2:2 ואצל פמליקאו 0:0 אני מתבסס על המלצה זו על פי 2 דברים, אחד זה כי בראגה משחקת בליגת האירופית ויש עליה יותר עומס מליריבה הערב דבר שני בראגה ברצף משחקים טוב אחרי 5 נצחונות בכל המסגרות ומנגד פמליקאו גם היא מגיעה למשחק אחרי נצחון ו3 תיקו מרובי שערים ואני לא מאמין ברצף נצחונות מקבוצה כמו בראגה. תהנו
  9. טעות טעיתי צודק בהחלט, לא בדקתי לעומק את המחזורים הקרובים והסתכלתי על רק המשחקים הקרובים אם אפשר לתקן בכותרת כי מדובר בטעות שהיא לא בכוונה, מחזור לפני האחרון עדיין יש להם את האפשרות לעלות למקום השני, קבוצה היותר טובה.
  10. לא ממליץ הרבה, חשבתי לנסות הפעם. מדובר במחזור אחרון בליגה המצרית מפגש בין הרס אל חודו - זאמלק הרס אל חודו ממוקמת במקום ה 16 מתוך 18קבוצות עם 30 נקודות ואין לה סיכוי להשאר בליגה, קבוצה עם 2 נצחונות בית, 12 תיקו ו14 הפסדים. אין לה על מה לשחק חוץ מכבודם. זאמלק היא בעצם הקבוצה השניה הגדולה אני חושב במצרים, ממוקמת במקום ה3 אחרי פירמידס (64 נקודות) כאשר נצחון הערב והיא תעקוף את פירמידס ותסיים את הליגה במקום השני המכובד עם 65 נקודות לסיכום, אני משוכנע כי הם מכירים במצב הזה והם פשוט יותר טובים וירצו לסיים עם נצחון את הליגה. זאמלק יחס כרגע 1.55 במועצה בהצלחה
  11. מסכים. משחק שעבר דניס היה נראה פחות טוב, הוא מתעצבן על ההחטאות ונראה שהוא לא מרוכז. דמיטרוב נראה טוב במשחקיו האחרונים ומאמין שזה יבוא לידי ביטוי. בהצלחה
  12. אני לא מסכים עם בחירת ההימור הזה. אנא שיחקה טוב משחק אחרון 28 ווינרים ומעט שגיאות משחק. שתי השחקניות טובות פשוט העניין שג'יל טייכמן אחרי הרבה שעות משחק בימים האחרונים והתרשמתי מאנט במשחקה האחרון. בהצלחה.
  13. אני לא כזה מבין באן בי איי אבל ממה שראיתי אין לאינדיאנה מה למכור מול מיאמי, היא מסיימת את הסיפור היום לדעתי. בהצלחה
  14. למנצסטר יונייטד מספיק תיקו ולסטר חייבת נצחון אז חושב על x.
  • צור חדש...