קפוץ אל תוכן

Nemis

רשומים
  • מספר תכנים

24
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

4

קצת על Nemis

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. מסכים עם אדריאן הוא הפיינליסט של שנה שעברה והייתי מוסיף גם את אנדריאס ספי
  2. אני לא יודע איך היפני יצליח לשבור את ההגשות העוצמתיות של אופלקה. אולי בשובר שיוויון הוא יוכל לגנוב או הטעויות של האמריקאי. קשה אני מתרחק מהמשחק.
  3. לא קונה את הקטע של העייפות, היא צעירה בת 21 היריבה של קונטה, מרקטה. ראיתי אותה מול האלפ. יש לה עתיד ואם היא תשחק כפי ששיחקה מול האלפ אני לא חושב שקונטה תנצח. משחק חכם, דרופ שוט מעולים. בהצלחה
  4. אם אני לא טועה, נצחון היום של האלפ מציב אותה במקום הראשון בדירוג. אני עדיין עם הרומניה,
  5. דינמו קייב כנראה שלא תזכה באליפות, יש פה רק משחק על כבוד ובגלל המשחק הביתי, לדעתי המשחק יסתיים בתיקו אבל שיהיה בהצלחה
  6. הסימון הזה בראש שלי כמה זמן כבר, שי הקבוצות מכירות זה את זו ומדובר בשתי משחקים אז סיטי לא תתאכזב מתיקו בהצלחה
  7. מזל טוב, זה הלך די בקלות. לא חשבתי כמוך אבל שיחקת אותה תהנה
  8. אני חושב שלמרות המומנטום שמנצסטר יונייטד נמצאת בה, היום תבוא פ.ס.ז על אף חסרונם של שחקני ההתקפה, יש להם מלא כשרון במרכז המגרש ובהגנה בשביל לא להפסיד את המשחק ולהכריע אותו אצלהם בבית. היום יונייטד נעצרת. פ.ס.ז+1 לדעתי אחלה הימור. בהצלחה
  9. בהצלחה בטפסים, בזכותך גיליתי שיש במבה חדשה ואני היום רץ לקנות
  10. ביאנקה אנדרסקו - יוליה גורג'ס ( יום ראשון 8:30 שעון ישראל ) על המשחק: יוליה גורג'ס שחקנית מנוסה יותר וותיקה בסבב, מאזנה השנה עומד על 4 נצחונות על יוהנה לארסון, מונה בארטל, יוגין בושארד וויקטוריה קוזמובה כלמעשה התקשתה במשחק מול בושארד שנגרר ל3 מערכות. מנגד ביאנקה הצעירה הקנדית שמגיעה לגמר הזה ממוקדמות הטורניר (7 נצחונות ) עד סופו כשבדרך מדיחה שחקניות טופ עולמי כמו טימאה בבוס, קרוליין ווזניאקי, ונוס ווילאמס, והייס סו היין. צפיתי במשחקים שלה מול ווזניאקי וונוס ואני ראיתי שחקנית שבנויה היטב, חזקה פיזית. יש לה החזרות חזקות שיכולות להזיק מול הגרמניה כפי שהזיקו לוונוס, אמנם על ההגשות היא צריכה לעבוד אבל התרשמתי ממנה לטובה. אם היא תשחק כמו ששיחקה עד עכשיו אני מאמין שהיא יכולה לקחת את הגמר הזה ביחס יפה של 2.20 ההימור שלי: ביאנקה אנדרסקו מנצחת בגמר בהצלחה למי שיחליט לקחת.
  11. הימור 50/50 הומברט נמצא בכושר טוב השנה הוא שחקן צעיר טופ100. סטקובסקי מעבר לשיאו אבל עם ניסיון בהצלחה, לקחתי את הומברט
  12. אתמול בדרך נס גדול חולון נצחו שלקחתי אותם יחד עם נס ציונה הבאתי זכיה יפה והיום גם עם הפועל תל אביב. אז תודה לך על המלצות זהב, עוזר להרבה אנשים. המשך כך להעניש ימעניש ומצפה להמלצה הבאה. תודה
  13. מחשש ליפול בגלל פלוסים או תיקו העדפתי לקחת מהמלצתך את נס ציונה נצחון בלבד יחד עם חולון שה מה שנשאר לי ומקווה שלא יאכזבו.
  • צור חדש...