Jump to content
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Nemis

רשומים
    74
  • Last visited

9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אני בקושי מתקרב למשחקי שערים, מבין יותר בטניס.
  2. בוקר טוב, לפנינו משחקים טובים המשחק שאני הכי בונה עליו לזמן הקרוב הוא בין מרקטה וונדרוסובה נגד אנסטסיה פבליצ'נקובה. מרקטה שחקנית יחסית צעירה בסבב, מגיע למשחק אחרי שתי נצחונות יפים כשהראשון בניהם היה מול אלנה ריבאקינה המוכשרת, ולסיה טסורנקו אנסטסיה פבליצנקובה שחקנית מקומית, בעלת ניסיון עשיר בטורניר מוסקווה. גם זכתה בו בעבר והגיעה שנה שעברה עד הגמר והפסידה בו לבנציץ. לדעתי הניסיון והמעמד ושיפור המשחק של הרוסיה בתקופה האחרונה יבוא לידי ביטוי במשחק הזה ורואה אותה עוברת עוד שלב בטורניר. יחס יפה של 1.85 או עם ה+2.5 ב 1.60 סימונים נוספים שלדעתי יקרו היום הם: אליזה קורנה תנצח את א.ק שמידוליבה. לא יהיה קל כי קשה לי מאוד לסמוך על שחקנית כמו אליזה קורנה. אדריאן מאנרינו הדהים אתמול את רובלב הרוסי, ינצח את ריקרד ברנקיס אבל זה לא יהיה קל. בהצלחה
  3. לא מסכים עם מרקטה וונדרוסובה. לדעתי הצעירה הזו תפסיד לאחת המתמודדות הכי מנוסה בטורניר הזה, גם מקומית. אנסטסיה פבליצ'נקובה. זה ההימור שאני הכי בונה עליו לזמן הקרוב. בהצלחה
  4. מסכים איתך שיש לו היכולת לנצח היום, בתקופה של השנה שנתיים האחרונות אין לו את המוטיבציה והחשק, צפיתי במשחק אחד שלו והוא מגיש מה שיצא, אמנם הוא "התעורר" לאחרונה ושיפר מעט את מאזן הנצחונות שלו אבל לסמוך עליו בהימור זה וואו וואו גדול לא יודע אם כדאי מספיק להסתכן עליו בהצלחה בהימור
  5. לא ציינת את הנתון במפגשי עבר סקארי מובילה 6 נצחונות מול 4 הפסדים אבל החשוב ביותר זה המפגש באולימפיאדה סקארי נצחה, יש לסאקרי גם יתרון פה. בכל אופן ההימור שלי היה סקארי אחרי הנצחון המשכנע על איגה סוואיטק. בהצלחה
  6. לא מסכים. הבריטית לדעתי האישית תיקח. ללא הפסד סטים. לא מראה חולשות. מנגד פרננדס מאבדת מערכות. בכלל מעמד לגמר מפתיע שאף אחד לא היה חוזה דבר כזה אי פעם. בהצלחה
  7. ערב טוב ומצויין מספר משחקי טניס נחמדים, ננסה לתפוס כמה שיותר פיליפ קולשרייבר נגד פבלו אנחדואר אלבה +5.5 (2)- שניהם שחקנים מנוסים, מבוגרים. פיליפ פיגר ב2 מערכות מול ציליץ עד שנפצע וכך לקח את היתרון עד שציליץ פרש. פבלו פיגר גם הוא ב2 מערכות אך לבסוף השלים מהפך ב3 המערכות . יכול לתת פייט לקולשרייבר. קאיה קאנפי נגד ליילה אנני פרננדז (2)- קאיה שחקנית מנוסה אך לדעתי מעבר לשיא שלה, מגיעה אחרי זכיה בטורניר ברמת ITF. מולה שחקנית צעירה ויש לה כשרון, היא קלילה וראיתי אותה משחקת סיבוב קודם, הרבה מוטיבציה, מדרבנת את עצמה, באה עם גישה טובה למשחק ולכן אני איתה. סימונים עבור נצחון ביחסים נמוכים אם לא תיהיה הפתעה: גארבין מוגורוסה, אונס גאבר, ויקטוריה אזרנקה, פרנסס טיאפו, ברנדון נקשימה, קרלוס אלקרז (הילד לדעתי המחליף של נאדל), גריגור דמיטרוב, כריסטאין גארין בהצלחה
  8. לא מסכים עם ההימור, גיורגי עשתה את שלה בזה שמגיעה אחרי זכיה בתואר אחרי הרבה זמן. זה יהיה משחק נקמה ופגולה לדעתי תצא עם המחבט המנצח.
  9. דווקא איינדהובן מגיעה למשחק במומנטום טוב מספיק לדעתי בשביל לא להפסיד פה. בהצלחה ותודה
  10. אני עם מונפיס למרות שנראה לא טוב במשחקיו האחרונים במעמד כזה בעל ניסיון מאמין שינצח. בהצלחה
  11. במשחק שעבר הורחקו להם מספר שחקנים, השופטים לדעתי נתנו יותר שריקות לאפס פילזן, מה שבטוח פנרבחצה יבואו הרבה יותר עצבניים למשחק וגם יהיה חם אחרי הבלאגן במשחק הקודם. בהצלחה מאמין שהם לא ירימו ידיים בלי לחימה.
  12. הוא גם ניצח את פדרר אמנם שלא שיחק הרבה זמן אבל עדיין מדובר בפדרר. אני גם הלכתי עם אנדוחר+2 במשחקונים כי ייתכן וזה יהיה ארוך
  13. ערב טוב. היה לי קשה לסמוך על מכבי חיפה בידיעה שתיקו טוב לשתי הקבוצות. לכן הלכתי עם שער מוקדם למכבי חיפה בידיעה שמאחוריה עומדים הטירוף של כל האוהדים והם יסתערו על באר שבע. מדיסון קיס שחקנית מנוסה, היא לא משכנעת לאחרונה אבל במעמד כזה מקווה שתיקח את עצמה בידיים. טברנר שחקן מנוסה על חימר וניצח בעבר את הרוסי מקווה שידע לשחזר נצחון ומכבי תל אביב שתרצה לנצח כמובן
  14. סיטי תגמול לצלסי על ההפסד בליגה. תיקח את ליגת האלופות השאלה אם זה יקרה אחרי 90 דקות או לפני. זו דעתי. בהצלחה
  15. ממש לא מזמן זה באמת הראה לי 5.5 אבל אז חזר ל4.5, בכל מקרה מסכים עם ההימור, נאדל זה כבר גדול על אופלקה. בהצלחה
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy