קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Bom

רשומים
  • מספר תכנים

341
  • ביקור אחרון

2 עוקבים

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. איפה ראית שגוקיץ בחוץ ? רשום שהוא בספק , בהצלחה
  2. כמו שצפינו המשחק אכן היה צמוד הלך למערכה שלישית שאותה אלכסנדר זברב מנצח דיי בקלות 6-3 בוםם ההמלצה שלנו נתפסת , והפלוס ? 🏊🏻‍♂️🏊🏻‍♂️ ברכות למשכפלים 🥳 2/2 עד כה שנמשיך כך🙏🏻
  3. אהלן חברים ושבוע טוב ממשיכים את המומנטום את החצי גמר הראשון פיספסתי כי אני שומר שבת ההמלצה תיהיה על החצי שני של היום נובאק דגוקוביץ - אלכסנדר זברב השתיים האלו סיפקו לנו לא מעט תצוגות מרהיבות וצמודות לאורך השנים במיוחד שתי המפגשים האחרונים שהיו בניהם ה3-2 של נובאק ביו אס אופן והניצחון האולימפי של זברב על נולה באולימפיאדה אני חושב שזברב יכול לתת לנולה פייט מטורף הסיגנון משחק של זברב מאוד מאתגר את נולה ולדעתי זברב במשחק נתון יכול גם לנצח את נולה בלי בעיות רק לשמור על פוקוס ולהביא את הטניס שלו פשוט אני לא מתעלם מהכושר הטוב שנולה נמצא בו פשוט לאלה ממכם שלא זוכרים ההפסד שנולה הפסיד באולימפיאדה לזברב היה אחרי 3 גרנדסלאמים רצופים של נולה ורצף נצחונות מטורף ועדיין זברב קטע לו את הרצף הזה חברים לענייננו אני מעריך פה משחק די צמוד לא פוסל 3 מערכות ואני לוקח בשתי ידיים את הפלוס הנדיב שזברב קיבל הסימון שלנו להיום אלכסנדר זברב +3.5 משחקונים ביחס 1.92 ברשת ברכה והצלחה חברים 🙏🏻
  4. רובלב-רוד אהלן חברים אני צופה פה משחק צמוד (קצת נוטה לרוד)בגלל התקופה הטובה יותר שלו אבל רובלב שחקן שיודע להיות אגרסיבי עם סרב טוב שתי השחקנים יוכלו לשמור על ההגשות בקלות לדעתי ויסחטו פה טיי בריק אחד או 3 מערכות אפילו בגלל החשיבות של המשחק הזה לאור הנסיבות שציינתי הסימון המתבקש אובר 22.5 - 23 ברכה והצלחה חברים 🙏🏻
  5. מסכים איתך , או גולדן או מיאמי - אחד מהם בטוח הצינור הלילי אם לא שתיהם בהצלחה !
  6. ואם שיקגו היו יוצאים -3 אתה חושב שזה היה מרחיק אנשים משיקגו ? לדעתי הבוקיז עושים פה פסיכולוגיה הפוכה עם הליין הזה בהצלחה
  7. איתך , לוושי יתרון ברור בצבע היום לן ולופז, לדאלאס יש מחזור בbig guys, שתי הסנטרים שלהם ככל כניראה לא ישחקו היום פרוזינגיס וקאולישטיין אפ וושי ידעו לנצח את זה לא אמורה להיות להם בעיה לנצח או לפחות לעמוד בליין , בהצלחה!
  8. חלוקים בגברים , בנשים פחות או יותר אותו דעה גם חושב שקולינס היום תנצח את פליסקובה , בהצלחה אחינו !
  9. חכיתי לראות אם טיטום ישחק או לא ו כניראה שישחק לכן אני מתרחק המון בהצלחה חבר 🙏🏻
  10. חושב הפוך ביוטה בהצלחה 🙏🏻
  11. חצי מוושינגטון בחוץ כולל הכוכבים וגם המון שחקני ספסל חשובים בגלל זה הליין הגבוה , תכלס ברוקלין אמורה לשחק בסגל מלא פחות או יותר ולפרק ב20 הפרש קל הבעיה שזה משחק הכנה ושום דבר לא צפוי ואנחנו באמת לא יודעים כמה זמן הכוכבים של הנטס יקבלו על הפרקט , בהצלחה
  12. חברים הומברט מנצח בישיר ובום ההמלצה שלנו נתפסת תפסנו אותם בניסיון הטעיה עם המכנסיים למטה , בהצלחה בהמשך 🙏🏻
  • צור חדש...