קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Bom

רשומים
  • מספר תכנים

328
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

35 Excellent

3 עוקבים

קצת על Bom

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. חברים הומברט מנצח בישיר ובום ההמלצה שלנו נתפסת תפסנו אותם בניסיון הטעיה עם המכנסיים למטה , בהצלחה בהמשך 🙏🏻
  2. צודק לשוורצמן יתרון ענק על החימר כי יש לו אפשרות להגיע ליותר כדורים ,אבל שים לב ששנה שעברה באליפות ארצות הברית הפתוחה שוורצמן הדיח את זברב בשמינית גמר על משטח הארד 3-1 בסיום , תוסיף לזה את העומס ואת הליין הגדול של 3.5 משחקונים , בהצלחה 🙏🏻
  3. שבוע מבורך חברים יקרים שתי משחקי גמר עיקריים לפנינו היום נתחיל בגמר אנטוורפן ישוחק בשעה 17:00 הומברט-דה מינור שתי שחקנים צעירים ומוכשרים מאוד גמר צעיר ומיוחד מחכה לנו משחק ברמה גבוה של שתי שחקנים שאטוטו יהיו בטופ 15 לדעתי לפני שיצא הליין שמתי את הומברט כפייבוריט הצרפתי הצעיר פשוט נותן אחלה של טורניר ובכללי ניראה מעולה מראה הרבה אופי במשחק שלו טניס התקפתי והגנתי שצריך מצד שני דה מינור שחקן מהיר הגנתי ומסוגנן גם טניס אקיו גבוה , להומברט יש סרב מצויין ויש לו יתרום בסרב , הופתעתי לגלות שהומברט אנדרדוג במפגש הזה ולכן אני אלך עם הומברט בפלוס משחקונים לדעתי ניראה פה משחק צמוד בין שתי
  4. יש לנו בום חברים, שוורצמן מנצח אחרי 3 מערכות אחרי שהגיש למשחק בשניה והפסיד אותה ,בסופו של דבר ההמלצה נתפסת ושוורצמן מנצח ברכות למשכפלים ושבוע מבורך 🙏🏻
  5. שבוע מבורך חברים פליקס אוגר אליאסימי-דייגו סבאסטיאן שוורצמן טורניר קלן 2 חברים שוורצמן אחד הריטרנרים הכי טובים בסבב ניראה מצויין על המשטח אליאסימי שחקן מאוד אגרסיבי עם סרב חזק לדעתי שוורצמן יצליח להסתדר עם הסרב של הקנדי הצעיר ובנקודה נטרלית מהבייס ליין כמובן שהיתרון של שוורצמן ברור הסימון שלנו שוורצמן ניצחון ביחס 1.84 ברשת בהצלחה
  6. לדעתי שפובלוב 2-0 יכול להיות שהלחין יתפס, מסכים בשאר , בהצלחה אח 🙏🏻
  7. מסכים במאטיץ למרות שאוסטפנקו לא צפויה ביום נתון יכולה לפרק כל שחקנית , לגבי טיאפו משחק לא קל לדעתי יכול ללכת לכל כיוון לדעתי 3 מערכות , בהצלחה 🙏🏻
  8. אהלן חברים אני אמליץ על 3 משחקים שונים שלושתם בטורניר קלן משחק ראשן קייל אדמונד - נישיוקה אדמונד שחקן מאוד מכושר אממה קצת איבד את עצמו בתקופה האחרונה משטח מאוד מתאים לסגנון משחק שלו אני מאמין שיתן פה בראש לנישיוקה ואני אלך פה על ניצחון של אדמונד -1.5 מערכות ביחס 2.55 ברשת משחק שני אלקסי פופרין-אדריאן מנארינו מנארינו בכושר מזעזע פפורין בחור צעיר ומוכשר אני צופה פה משחק די צמוד עם נטיה לפופרין לכן אני עם פורפרין +2 משחקונים ביחס 1.9 ברשת אחרון וחביב דניאל אלטמייאר - איגור גריסומןב אחרי שאלטמאייר עף בסיבוב הראשון בטורניר אני מאמין שעכשי
  9. מברוק אח , בהצלחה בהמשך🙏🏻
  • צור חדש...