קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

David

רשומים
  • מספר תכנים

154
מוניטין הקהילה

8

קצת על David

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. זה היה הבט החזק ללא ספק מבין משחקי חג ההודייה אתמול וכל הכבוד על הבחירה
  2. כן צודק לגמרי לגבי ספורט אמריקאי זה הבדל של שמיים וארץ מול האירופאי הן בקהל הן בהתעניינות במהירות המשחק בחוויית הצפייה (לא יודע אם ראית אתמול את המשחק של גונזגה נגד אורגון במכללות) זה לא דומה בכלל ליורוליג השקט והאיטי ובטח שלא לכדורגל שמאורגן בצורה שערורייתית ומונע חוויית צפייה ומעקב רצינית שכל שבועיים שלושה עוצרים את הרצף בגלל משחקי הנבחרות וכל המפעלים האירופאיים הזניחים )פרט לאלופות בכדורגל ויורוליג בכדורסל לא צריך מפעלים נוספים כלל) אבל וזה אבל גדול מאד ... לכדורגל יש יתרונת גדולים מבחינת המהמר על פני ענפים אחרים בגלל אופי המשחק ושערי ההימורים
  3. onside kick ברור זה היה טעות כתיב מיהרתי בכתיבה תשמע, הבט החזק יהיה ביום ראשון ראמס 3- לאחר הבושות נגד לאמאר ג'קסון זה המשחק החזק מבחינתי בינתיים נגד אריזונה
  4. הסקירה תהיה כאן באשכול זה, לכל המתעניינים אודה לתגובות שלכם (זה כדורגל אתם אמורים לתת חוות דעת מקצועית) לגבי הדברים
  5. ברכות לזוכים , אולי אמשיך ואתן עוד כמה משחקים שאני אישית שולח בלוח שימו לב ל2 הדקות האחרונות במשחק שהיו כמעט רגע היסטורי עם 2 homeside kicks שאחת הביאה לבעיטת שער שדה ושנייה נחטפה אני לא יודע עד כמה ההתעניינות בארץ במשחק הזה אבל אני אישית משנת 2006 במשחק וזה הענף שהכי טוב מכל הענפים בספורט מכל הבחינות שלא אפרט כאן אשתדל רק לתת את ההמלצות המנצחות שתהנו גם מרווחים
  6. מחר אתן סקירה למשחקים מומלצים ברחבי אירופה בליגות השונות לילה טוב
  7. במקום לפתוח אשכול נוסף לשאר משחקי השבוע אני יירכז הכל כאן ברשותכם הבט הנוסף שלי ליום ראשון הקרוב בשעה 20:00 קארדינלס - ראמס אריזונה תארח את לוס אנג'לס ראמס למשחק קריטי עבור הראמס שבאים אחרי התבוסה הקשה ומשפילה בבית לאמאר ג'קסון ובאלטימור רייבנס, עכשיו לגוף יהיה הרבה יותר קל לפתח משחק התקפה נגד הנמושות מאריזונה סמנו שם 3- חזק ראמס בכל הכוח כי פשוט אין לה ברירה אלא לנצח את המשחק אני גם מאמין שיהיה הרבה יותר קל מאשר ביום שני ובלוס אנג'לס ירצו לשכוח מהר מאד ממה שקרה מול הרייבנס ראמס 3- בהצלחה!!
  8. ברכות לזוכים אם מישהו שכפל
  9. לכל המתעניינים המשחקים יחלו היום בשעה 19:30 שעון ישראל עם המשחק בדטרויט בו הליונס יארחו את שיקאגו ברס ומיד אחר כך בסביבות 23:30 נקבל חתיכת משחק בדאלאס כשהבילס ישחקו מול הקאובואיס ולקינוח במשחק הלילה נקבל את המשחק שלי בין הפאלקונס נגד הסיינטס 3 משחקים ביום חג ההודיה המסורתי
  10. אשתדל לתת את כל הלוח והמשחקים הבולטים ביותר שכדאי לשלוח אנחנו בשבוע 13 בליגת NFL ושבוע 14 ואחרון לעונה הסדירה במכללות College Football Ncaaf אם יש עניין כאן כמובן
  11. לילה טוב לכולם מחר יום המשחקים המסורתי של ארה"ב ואני רואה על הלוח הימור שאי אפשר להתעלם ממנו אטלנטה פאלקונס - ניו אורלינס סיינטס המשחק לא כוחות בכלל ולמרות שלפני שלושה שבועות הפאלקונס התחילו בכאילו את מסע הנצחונות שלהם - 2 משחקים זה מסע בשביל הפאלקונס השנה - והפתעה כזאת לא תחזור שוב דרו בריס בכושר שיא יחד עם אלווין קמרה יחוררו את ההגנה של אטלנטה ההימור שלי ניו אורלינס 6.5- הערה חשובה: מומלץ לקנות את האקסטרה hook כאן כדי לנצח את הבט גם ב-7 עולה עוד 10 אחוז אבל שווה כל דולר בטווח הארוך במיוחד בכל מספרי המפתח 3-7-10-14 בהצלחה חברים אם תרצו עוד המלצות ממני
  12. הסטטיסטיקה עובדת אינטר כבר 10 מתוך 11 המשחקים האחרונים יצא אובר 2.5 שערים ומוזר שהבוקיז לא הבינו את זה וממשיכים לתת עליהם 2.5 בליין השערים בניגוד לקבוצות שכבר מזמן הבינו שאי אפשר לתת כבר 2.5 שערים בליין כמו ברצלונה ריאל מדריד באיירן מינכן מנצ'סטר סיטי ועוד.. עכשיו עד שהבוקיז יעדכנו הליינים של אינטר לכיוון 3 אפשר וצריך לשחק על אובר בשערים של 2.5 במשחקים שלה
  13. ערב טוב, סליחה אם פגעתי במישהו כאן, אם זה אסור אז לא אפרסם יותר דברים כאלה אתם רשאים למחוק את ההודעה שלי שיהיה ערב טוב
  14. Slavia Prague - FC Internazionale Over 2.5 -106 (1.934) 1,060 USD to win 1,000 USD Pending אינטר בכל 5 המשחקים האחרונים שלה יצא אובר 2.5 שערים הם כובשים 2 בכל משחק לפחות ופשוט במשחק של חייבים לנצח היא תהיה חייבת לכבוש שערים כדי לנצח ואם תחטוף שער היא תהיה חייבת להגיב ב2 חזרה כדי לעלות שלב אני מאד אוהב את ההתקפה של אינטר השנה עם לוקאקו החלוץ המצוין ולדעתי קונטה לא מצליח להשריש את ההגנתיות האיטלקית בקבוצה אינטר חזק גם במאבק האליפות מול יובנטוס וזה לא דבר של מה בכך השנה, הצ'כים החביבים יסיימו את שלב הבתים ללא העפלה וכל מה שנשאר להם לעשות זה לנסות להבקיע שערים שיתנו לחלוצים חוזים ל
  • צור חדש...