קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Roei~Star

רשומים
  • מספר תכנים

2,326
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

14

Roei~Star היה הזוכה היומי באוגוסט 26 2018

Roei~Star קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

783 Excellent

7 עוקבים

קצת על Roei~Star

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

1. בסיום זניט מנצחת 78-85 גם ללא הפלוס שקיבלו וההמלצה נתפסת בענק! ברכות למשכפלים!
  2. אהלן חברים ערב טוב לכולם! סינגל יורוליג: 🏀 שעת המשחק: ⏱ 19:00 -שעון ישראל- זניט (2+) - אנאדולו אפס הסימון שלי 1 ביחס 1.80 זרקו ת'פלוס חברים. לדעתי זניט לא תזדקק לו, בבית ינצחו את אנאדולו גם ללא הפלוס 2 שקיבלו. משחק מספר 105 הסימון שלי 1 זניט לא תפסיד מעל הליין. בהצלחה רבה לכולם ורק זכיות, אמן!
  3. מאחל לך הרבה הצלחה אחי והלוואי ותתפוס גם היום!
  4. מברוק אח יקר אלוף אתה, המשך כך!
  5. אהלן חברים צהריים טובים לכולם! סינגל ליגה צרפתית: 🇨🇵⚽️🇨🇵⚽️🇨🇵 שעת המשחק: ⏱ 22:00 -שעון ישראל- מארסיי - לאנס הסימון שלי 1 ביחס 1.75 מאמין מאוד במארסיי היום, שבבית יבאו לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, וינסו להתקרב ככל שניתן לצמרת הגבוהה כשעוד חסר להם משחק אחד מלבד זה. משחק מספר 269 בטופס סמנו 1 ניצחון למארסיי. בהצלחה רבה למשכפלים, ורק זכיות, אמן!
  6. בהצלחה רבה אחי. איתך חזק ביובה וגם ברונאלדו שכיבוש יותר מלוקאקו.
  7. תודה אח יקר 👍 יודע גם יודע בכל זאת עדיין חזק עם יובה למרות כל הפצועים וכ"ו. תודה רבה אחי! 👌
  8. לטעמי משחק של X2 אני בכל אופן יותר בכיוון של יובה שתנצח כאן! בהצלחה רבה.
  9. ערב טוב לכולם!!! סינגל ליגה איטלקית - סרייה א' ⚽️ שעת המשחק: ⏱ 21:45 -שעון ישראל- אינטר - יובנטוס הסימון שלי 2 ביחס 2.35 הגברת הזקנה באה לתת היום הכל במגרש, ולטעמי רונאלדו יתן לפחות שער אחד במשחק לכל הפחות. ראש בראש: בחמשת המפגשים האחרונים בין השתיים יובה מנצחת ארבעה מתוכם, כאשר משחק אחד נגמר בתיקו. מאמין מאוד שנראה המשך ישיר ליכולת המצויינת והמומנטום המעולה שיובה נמצאת בו כרגע. משחק מספר 280 בטופס סמנו 2 ניצחון ליובנטוס. בהצלחה רבה למשכפלים, ורק זכיות לכולם!
  10. בסיום סמפדוריה מנצחת 1-2 אחרי מהפך יפה והממלצה נתפסת בענק! ברכות למשכפלים..
  11. אהלן חברים שבוע טוב ומבורך לכולם! אחרי שבוע חלומי עם של 3 סינגלים שנתפסו (אתלטיקו, צסק"א ואנאדולו) חוזר להמליץ לכם והפעם: ליגה איטלקית - סרייה א': ⚽️ שעת המשחק: ⏱ 21:45 -שעון ישראל- סמפדוריה - אודינזה הסימון שלי 1 ביחס 2.30 אחרי נפילה קודמת בסמפ' שהפסידה בחוץ לספציה החלשה. חושב שהפעם יבואו בכל הכוח לנצח בבית את אודינזה. ראש בראש: בחמשת המפגשים האחרונים בין השנים, סמפ' מנצחת ארבעה משחקים מתוכם ורק ניצחון אחד בודד לאודינזה 0-1 ב2018. משחק מספר 253 בטופס סמנו 1 ניצחון לסמפדוריה. בהצלחה רבה למשכפלים, ורק זכיות לכולם!
  12. תותח על אתה אח יקר יופיי של סימון ברכות על הזכייה
  13. בסיום פירוק והרכבה של אנאדולו ב39 הפרש הייתי עדין כשאמרתי בין 20 ל 30?! 😂🥳 ברכות למשכפלים
  • צור חדש...