קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Roei~Star

רשומים
  • מספר תכנים

2,415
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

14

Roei~Star היה הזוכה היומי באוגוסט 26 2018

Roei~Star קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

799 Excellent

7 עוקבים

הצופים האחרונים בפרופיל

3,684 צפו בפרופיל
  1. מאחל לך הרבה הצלחה אחי
  2. אהלן חברים בוקר טוב לכולם! סינגל ליגה אירופית: ⚽️ שעת המשחק: ⏱ 19:55 -שעון ישראל- סלביה פראג - לסטר הסימון שלי 2 ביחס 1.75 לטעמי לסטר אמורים לנצח ללא קושי, קבוצה בכמה רמות מעל הקבוצה הצ'כית. כמובן שאין כזה דבר משחק בטוח ב100%, אבל מכל המשחקים שמתקיים היום באירופית ועברתי על אחד אחד מהם, זה המשחק עם האחוזים הכי גבוהים לזכייה לדעתי. היחס אמור לרדת עוד אז כדי לנצל כבר מעכשיו. משחק מספר 156 בטופס סמנו 2 לסטר תנצח. בהצלחה רבה למשכפלים ורק זכיות
  3. אם כל זה שזה משחק בית של מכבי והכל וכל אהבה אליהם כמובן. אם נודה באמת שחטאר כמה רמות מעל ובאמת צריך נס שיקרה משו במשחק הזה. אגיד תודה לתוצאת תיקו ושמכבי לא תפסיד, אבל באמת שקשה לי לראות איך זה קורה! בהצלחה והלוואי ותתפוס.
  4. תותח על אתה Magic Johnson מזל טוב על הזכייה
  5. מברוק אחשליי כל הכבוד אלוף האוברים המשך כך !
  6. שאפוו אח יקר ואלוף ברכות על הזכייה!
  7. טופס אש אחי מחזיק לך אצבעות. בהצלחה רבה !
  8. כן שמתי לב לזה רק אחרי. עדיין מאמין מאוד בניצחון שם, גם שלא מדובר במגרש הביתי בגרמניה. תודה על המידע צ'ולו וטוב לדעת. בכל מקרה חזק שם בניצחון של הגרמנים שלדעתי טובים יותר מהאנגלים. תודה רבה אח יקר ואלוף!
  9. אהלן חברים צהריים טובים לכולם! סינגל ליגת האלופות: ⚽️ שעת המשחק: ⏱ 22:00 -שעון ישראל- ר.ב לייפציג - ליברפול הסימון שלי 1 ביחס 2.65 לייפציג נמצאת בתקופה טובה ובכושר נהדר, לטעמי מסוגלים לנצח בבית את ליברפול. משחק מספר 267 בטופס סמנו 1 לייפציג תנצח. בהצלחה רבה למשכפלים ורק זכיות
  • צור חדש...