קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

רועי12

רשומים
  • מספר תכנים

219
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

26 Excellent

קצת על רועי12

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

618 צפו בפרופיל
  1. הכל בסדר, מעריך ביקורת יותר בשורה התחתונה אני חושב שדאלאס קבוצה יותר טובה ואני מאוד מעריך את אינדיאנה. וגם לאינדיאנה יש פצועים בנוסף דאלאס מגיעה לאחר כמה הפסדים ככה שמבחינת מוטיבציה, מניח שתהיה גבוהה.
  2. אינדיאנה (+1) - דאלאס לצערי אין לי הרבה זמן להרחיב ואני לא ככ מוכר פה שאנשים ישכפלו אבל מפרסם בכל זאת אולי להאיר לאנשים את העיניים. דאלאס מגיעה כחיה פצועה למשחק היום לאחר רצף של משחקים חלשים. חושב שדאלאס קבוצה טובה יותר ותבוא נחושה היום ובמיוחד דונציץ מהשחקנים הטובים בליגה ובהיסטוריה של העתיד שמגיע אחרי משחק סביר שבו לא לקח על עצמו מספיק לא רואה מצב שדאלאס מפסידה לאחר 3 הפסדים רצופים בהצלחה רבה
  3. אם קרי קובר את הלייקרס עם שלשה דקה לסיום כשהוא מנומנם מה יהיה כשיתעורר 😄 מסכים בסימון. בהצלחה רבה אילן
  4. גם נוטה לאוקלהומ. אך מתקשה לסמוך על עליהם השנה בהצלחה רבה נכס
  5. ניו אורלינס (2+) - טורונטו אתחיל בשורה התחתונה והיא שאני חושב שטורונטו תנצח מעל 2 אז אמנם טורונטו נחלשו קצת מהעונה שעברה אבל עדיין אני מאמין שעם כל הכבוד לאיבקה וגאסול, הם לא מה שעשו את טורונטו למכונה המשומנת שהייתה. עם אוסטר של שחקנים כמו לאורי, סיאקאם, אנונובי ו-ואן וליט אני מאמין שטורונטו עדיין קבוצה חזקה מאוד. טורנטו פתחו לא משהו את העונה אך עדיין ראיתי ניצוצות פה ושם. נגד פילדלפיה הפ שיחקו מצויין ויוצר הזכירו את היכולת של שנה שעברה. אז היום הפ פוגשים את ניו אורלינס שכבודם במקומם ואני באמת מעריך את הקבוצה אבל אני חושב שטורונטו קבוצה יותר טובה ושלמה ובנוסף תגיע במוטיב
  6. תקופה בעיני לא נמדדת לפי משחק אחד. 9 מ12 בליגה עם נצחונות על צ’לסי וארסנל, כדורגל מרשים עם 2-3 גולים מינימום למשחק. בעיני תקופה לא רעה בכלל :-)
  7. אברטון - ליברפול הסימון הוא 2, ניצחון של ליברפול ביחס 1.7 בנוסף שערים 4+ ביחס 1.9 שתי הקבוצות מגיעות יחסית בתקופה טובה. אברטון עם פתיחת עונה מדהימה עם רצף נצחונות מרשים. ליברפול מגיעה אחרי ההשפלה במחזור הקודם, בו הפסידה 7-2 לאסטון וילה אך למעט ההפסד הזה ניצחה את כל המשחקים בליגה. אמנם בליברפול אליסון יחסר גם היום ויחליף אותו אדריאן הידוע לשמצה וכנראה שזה יקשה מאוד על ליברפול לשמור על שער נקי אך אני חושב שלמרות זאת ליברפול תעשה את ההתאמות והחושבים מהמשחק הקודם והגנתית תעמוד טוב יותר מבמשחק הקודם ותנצח את המשחק הזה, בעיקר בזכות ההתקפה. בקשר לשערים, מדובר ב
  8. יחס שערוריה אם כי הסימון נראה טוב שיהיה בהצלחה מקצוען
  9. ברכות אחי. כל הכבוד תפיסה יפה
  10. מסכים איתך. נראה שיעלה ל-6 בקרוב אז הייתי מחכה שיהיה המון בהצלחה אחי
  11. מברוק אח יקר אחלה מיאמי שבעולם. אחחח איזה קבוצה מרגשת
  • צור חדש...