קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Master

רשומים
  • מספר תכנים

25
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

7

קצת על Master

• דרגה
    דירוג פעילות
  • יום הולדת 11/09/1991

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. קובנטרי - רדינג 2 ביחס: 2.35 האורחת רדינג פתחה את העונה בצורה פנטסטית. היא נמצאית בכושר מטורף לאחר שהשיגה 22 מ-24 נק' אפשריות בשמונת המחזורים הראשונים. היא מוליכה את הטבלה בבטחה עם פער של 6 נק' מבורנמות', והיא תתארח אצל העולה החדשה קובנטרי. קובנטרי נמצאת מתחת לקו האדום כאשר עד כה הצליחה להשיג ניצחון בודד העונה. עושה רושם שהמארחים יאבקו בתחתית עד סוף העונה, חומר השחקנים שלהם לא מספיק טוב כדי להתמודד בצ'מפיונשיפ שכבר מזמן נחשבת לליגה טובה ומעניינת במיוחד. אני לא מבין כל כך את היחס הגבוה שרדינג מקבלת פה. כשתסתכלו על הטבלה תבינו על מה אני מדבר, בדקתי את סגל השחקנים ונראה שאין לה חיסורים משמעו
  2. משחק מאוד קשה להימור. יתרון קטן לטורקים בגלל יתרון הביתיות.
  3. אנטוורפן - טוטנהאם 2 ביחס: 1.40 מוליכת הליגה הבלגית, אנטוורפן של ליאור רפאלוב, מארחת את טוטנהאם למשחק מאוד מסקרן. שתי הקבוצות פתחו את הקמפיין האירופי עם ניצחונות, הבלגים חזרו מבולגריה עם 2-1 חשוב על לודוגורץ ואילו טוטנהאם, לא התקשתה אחרי ניצחון בלונדון 0-3 על לאסק לינץ' האוסטרית. טוטנהאם רחוקה 2 נקודות מהפסגה בפריימיר ליג, ולמרות התוצאות האחרונות שלה (3-3 עם ווסטהאם וניצחון דחוק 0-1 על ברנלי) עושה רושם שהיא קבוצה מאוד חזקה שיכולה לרוץ העונה עד הסוף, במיוחד שהפריימיר ליג העונה תהיה לא צפויה בכלל בגזרת הקבוצות הגדולות. סטיבן ברחווין וסרג' אורייה בספק למשחק. טוטנהאם התחילה את דרכה בליגת האיר
  4. אפשרי בהחלט. בהצלחה חבר
  5. אחלה טופס פרט לאייאקס, לדעתי לא תפסיד. בהצלחה!
  6. קרסנודאר - צ'לסי 2 ביחס: 1.30 עושה רושם שסוללת הכוכבים החדשה של למפארד עדיין לא מתחברת לו, זה ניכר ביכולת בעיקר בהגנה. ללא ספק ההגנה של הבלוז היא החוליה החלשה שלה העונה. מהשוער קפה, שאיבד את מקומו למנדי המצויין שהגיע מראן, ועד הבלמים שלה שפשוט לא מספקים את הסחורה. קרסנודאר הרוסית בהופעה ראשונה בליגת האלופות תארח את הבלוז אחרי שפתחו את הקמפיין בצורה טובה עם תיקו 1-1 קשה בחוץ מול ראן הצרפתית ואילו הבלוז, פתחו עם תיקו 0-0 ביתי מאכזב עם סביליה. צ'לסי עדיין לא הגיעה העונה. הפוטנציאל שלה אדיר עם שחקנים כמו טימו ורנר, קאי האברץ, מייסון מאונט, כריסטיאן פוליסיץ', חאקים זייש וכו'. כשזה יתחבר, זה יה
  7. שחטאר דונייצק - אינטר X ביחס: 3.60 מנור סולומון מה נאמר ומה נגיד. שרואים את השם ''שחטאר דונייצק'' הוא השם הראשון שקופץ לי לראש, וברור למה. השאלה היא כמה זמן הוא ישאר בקבוצת הפאר האוקראינית כי הוא הולך להיות הדבר הבא. לאחר הניצחון המדהים על ריאל מדריד בשבוע שעבר, תארח האלופה האוקראינית את אינטר של אנטוניו קונטה שפתחה את הקמפיין האירופי בתיקו ביתי 2-2 מאכזב מול בורוסיה מנשנגלבאך. מרגע זה ואילך, הנראזורי של קונטה יודעים שכל איבוד נקודות כאן יכול להוות בשבילם מכשול רציני בהמשך הקמפיין, במיוחד שאתה משחק עם שלושה קבוצות חזקות מאוד בבית. החיסורים המשמעותיים של אינטר הם הבלם מילאן שקריניאר שנעדר
  8. מילאן - רומא X ביחס 3.30 פתיחה חלומית למילאן של סטפנו פיולי שלאחר 4 משחקי ליגה היא נותרת מושלמת עם 12 מ12 אפשריות. היא מארחת היום את רומא שמתחילה סוף סוף קצת להתחבר בחודש האחרון. מוקדם הבוקר נודע לרוסונרי שהשוער הראשון הפנטסטי שלה ג'יאנלואיג'י דונארומה, נדבק במחלת הקורונה וזאת צרה לא קטנה לקראת המשחק החשוב הערב. ניצחון ביתי היום של מילאן תהיה אמירה חדה שהם רצים העונה עד הסוף, במיוחד שיובנטוס נראית כמו הצל של עצמה. ראיתי את רומא משחקת בחודש האחרון, יש לה חומר שחקנים פנטסטי שיעשה המון צרות הערב בסן סירו. אני חושב שתיקו תהיה תוצאה טובה עבורה, ואני מעריך שהיא תשיג אותה. ברייטון - ווסט בר
  • צור חדש...