קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

רשומים
  • מספר תכנים

396
  • ביקור אחרון

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. מסכים. בית"ר בגלל המצב הלא טוב, השחקנים יעשו הכל כדי להוכיח שהם שווים, ואולי קבוצות ירצו אותם ללא תמורה בחלון העברות. לקחתי 185 - 1 ביתר מעל גול. ניסיון שלפי דעתי די הגיוני (יחס 5.2). שווה השקעה קטנה. אבל... שכל אחד יעשה את שיקולו הפרטי
  2. על סמך מה החלטת שבילבאו? בגלל סגל או בגלל מגרש בייתי?
  3. בלייב סקור אין את הסגלים. יש עוד מקום שאפשר לראות. פשוט היחס של הפלוס ממש מפתה 3.9
  4. ברצלונה לא טובה כמו עם מסי (למרות שהוא לא מבריק בפריז) אבל היא עם סגל יותר טוב ואיכותי מאתלטיקו בילבאו. סימון -2 (2.1). לקחתי כמובן את ברצלונה, אבל הדבר היחיד שאני מתלבט זה האם לא מפתה לקחת את ברצלונה גם בפלוס 1, כלומר שינצחו מעל גול. מנסה לראות את הסגלים, יותר לראות מי חסר ומי משחק. יש מישהו שיכול להאיר את עיני ולהפנות למקום כדי לראות את הסגלים? בהצלחה לכולנו
  5. www

Football-icon-LG אדום?

טעות כתיב. התכוונתי האם לקחת בהשקעה קטנה? הבנתי שהמשחק נדחה
  6. ארסנל נגד ליברפול. שתיים הולך עם האדומים וגם בזכות היחס המדהים (מישהו יודע משהו?) גם אם חסרים שחקנים, עדיין ליברפול קבוצה מעולה ועוד מתנה ביחס של 3.95. לקחתי בהשקעה קטנה
  7. לקחתי. לפי דעתי שווה את הסיכון בהשקעה קטנה. אבל לקחתי את הסינגל 209 - פ.צ. קלן - גרויטר פירת' (‎+1) - סימון 2
  8. משחק 351 שעה 3 בבוקר - סאו פאולו - אתלטיקו מיניירו - הימור 2 מקום 12 מול מקום ראשון. החלוץ דייגו קוסטה שעבר לפני כמה שבועות מאתלטיקו מדריד לאתלטיקו מיניירו. סאו פאולו עם 21 משחקים במקום ה-12 עם 26 נקודות ואתלטיקו מיניירו במקום הראשון עם משחק חסר ו-45 נקודות. שיהיה לנו שבוע טוב וחג שמח
  9. גם אני מאמין באילת שלא יפסידו בכזה הפרש
  10. למה לא ללכת על הפלוס של לוקומוטיב? הוא גם סינגל וביחס 2.95
  11. למה לא ללכת על 156 S - סימון 2 ביחס של 3.15
  12. 161. וולבס מול מנצסטר יונייטד - 2 יחס 2.5. נראה לי שהאדומים עדיפים בכל הפרמטרים והרצון להצמד לפיסגה. אני חושב שגם הפלוס יתפס בלי בעייה. בכלל כשכריסטיאנו רונלדו יצטרף הם יהיו כמו פסז
  • צור חדש...