קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

רשומים
  • מספר תכנים

348
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

19 Good

קצת על www

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. גראנדה יותר טובים אבל ההגנה שלהם גרועה. הם חטפו 10 גולים יותר משהכניסו. למרות זאת נשלח גרנאדה
  2. בהצלחה. מסכים. סביליה לא יפסידו
  3. הראש אומר ירושלים גם בגלל הסגל והניסיון. אבל יש חשש שאשדוד יעקצו. מאמין שירושלים יעברו את הליין ברבע הראשון (2+). גם קטש מבחינתי הוא פקטור חיובי. אשמח לקבל חוות דעת או חיזוק. המשחק בשעה 20:00.
  4. אז אולי שווה ללכת על קדאיס?
  5. משחק מספר 360 בשעה 21:15 - הפועל חיפה נגד מכבי תל אביב רבע ראשון 3- למכבי תל אביב. לא רואה אפשרות אחרת שמכבי לוקחת בגדול את הרבע אלא אם הם עולים עם מחליפים ונוער וזה דבר שלא יקרה לפי דעתי
  6. משחק 276 שעה 21:00 פלמנגו - סאנטוס סמנו 2 ביחס מטורף של 6.5 2 קבוצות צמרת והסיכוי/סיכון שווה בהשקעה קטנה כדאי לפי דעתי לנסות את ההימור הזה. כל אחד לפי שיקול דעתו. חג שמח
  7. משחק מילים: ארסנל (התותחנים) ודונדלק (הברווז מוולט דיסני) ואני הלכתי על המשחק הזה
  8. 80. שעה 19.55. דונדלק - ארסנל. לארסנל מובטח מקום הראשון לכן הייתי הולך על המשחק כי נראה לי שארסנל יעלו בהרכב מילואים כי המשחק לא רלווברנטי מבחינתם ולמה שיסכנו שחקני ההרכב הראשון לאמיצים משחק 80 - סימון 1 - דונדלק יחס 11 81. סימון 1 לקצת פחות. יחס 4.15 להמר בקטנה. המלצה שלי אבל כל אחד שיחשב את המסלול שלו. חג שמח (אולי זה נר ראשון של הצלחות)
  9. הייתי הולך גם על דונדלק - ארסנל. לארסנל מובטח מקום הראשון לכן הייתי הולך על המשחק 81. סימון 1 - כי נראה לי שארסנל יעלו בהרכב מילואים כי המשחק לא רלווברנטי מבחינתם ולמה שיסכנו שחקני הרכב ראשון לאמיצים משחק 80 - סימון 1 - דונדלק
  10. באיירן לפי דעתי קבוצה איכותית יותר עם ספסל טוב יותר. לא לשכוח שחסרים לאתלטיקו מדריד 2 הגולרים שלה דייגו קוסטה ולואיס סוארס. ולמרות הכל אני מאמין שבאיירן יבואו לנצח ולהוכיח שהם קבוצה מעולה גם עם המחליפים. הלכתי על 2 ואפילו לא על x. כל אחד יעשה את שיקול דעתו. יום שלישי פעמיים כי טוב
  11. משחק 242 אתלטיקו מדריד-באיירן מינכן 2 באיירן לפי דעתי יבאו עם רצון להוכיח שהם הכי טובים למרות שהבטיחו את ראשות הבית. משחק נוסף 292 ליברפול-אייקס וכמו השם שלה זה יגמר באיקס ליברפול יותר טובים, אבל נראה לי שתהיה "מלחמה" של אייקס
  12. משחק 246 שעה 19:30 סלטה ויגו נגד גראנדה - 2 גראנדה קבוצה הרבה יותר טובה. 2 משחקים נוספים למעקב 191 שעה 6 - צלסי נגד טוטנהם 2 303 שעה 21.45 נאפולי - רומא 2 שבוע טוב
  • צור חדש...