קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Orismo

רשומים
  • מספר תכנים

255
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

8

6 עוקבים

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. שים לב מתי הם עשו חיים קשים לריינג׳רס.. שריינגרס היו עם אדום וגם אז הם הפסידו.. והתיקו שהוציאו גם בגלל אדום.. לא תופס ממכבי אבל מקבוצת פח שכזאת קשה מאוד לצפות שתעשה משהו בחוץ באירופה (אפילו שמכבי כרגע לא וואו)
  2. חוץ מפיאצובסקי הבלם ולוונדובסקי כמעט ואף שחקן לא משחק בליגות הבכירות.. כולם בעצם חוץ מהם, כולל שחקנים מהצמפיונשיפ והליגה המקומית.. לא יודע כמה זה יספיק מול האנגלים בעידן החדש, תזכור שלמשחקים גדולים הקבוצות החזקות בהכרח יתעלו.. מריח כמו תיקו ומקווה בשבילך אבל לדעתי אנגליה מנצחת בגול. בהצלחה
  3. לא מסכים..על פניו נראה קל וזה המוקש כמובן.. לא אתפלא גם את הקבוצה הביתית תנצח.. x1 x1 באנקר כאן.
  4. הנבחרת באה עם אחלה חלק קדמי ולדעתי ילחמו במשחק קשה ונחוש ויצאו עם נקודה נשלח ב300, תמונה בהמשך.. קארצב ודוידה יחד עם נחמני יעשו את העבודה..והכיוון בעולם גם נוטה לכיוון התיקו.
  5. ב11 שנה האחרונות קניה ניצחה פעם אחת מהמשחקים ביניהן.. מודע לזה?
  6. קניה אוגנדה הסימון הוא x אעלה בקרוב את הטופס.. אחרי בירור די מעמיק וההיסטוריה של הנבחרות הן במחזורי הפתיחה והמשחקים שביניהן- מסמנות על איקס חזק מאוד. ישלח ב300, בקרוב התמונה
  7. שמעתי בדיוק את מה שקופמן אמר גם באותו זמן ברדיו.. אל תתן לליצן הזה להשפיע על ההימורים שלך.. 90 אחוז הוא נופל
  8. כפר סבא שתי רמות מעל.. תוסיף לעובדה ששחקן סופר משמעותי חיובי לקורונה
  9. אם הייתי נוגע משחר הייתי הולך על סקרמנטו.. בכל מקרה למה דווקא משחק כזה מסובך שיש לך אחרים טובים ממש? אחת המשוכות הרשות של הלילה דווקא.
  10. מבחינת סגל שחקנים, ליוו לא נופלים מהאיכות של ברצלונה, לראיה גם ליון ברצף מעולה ביורוליג. קבוצה מאוד אתלטית וממושמעת, ניצחו את ברצלונה משחק שעבר ביניהם ובכללי אני לא אופתע אפילו אם ינצחו את המשחק. זו דעתי, בהצלחה בכל מקרה
  • צור חדש...