קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Orismo

רשומים
  • מספר תכנים

226
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

5

6 עוקבים

קצת על Orismo

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. על אחת כמה וכמה שסגל שחקנים כמו של חימקי שבכל משחק יכול להתפוצץ.. ובמיוחד בברצלונה שמשחק אחרון ברצלונה הדביקה את המשחק רק בסוף, ראיתי את המשחק אני עוד זוכר.. בקיצור- בעייתי לדעתי.
  2. לא מסכים בברצלונה.. שים לב שברצלונה מסיימת משחקים מאוד חזק ומאידך לא פותחת בצורה משכנעת. מצד שני חימקי באים כשאין מה להפסיד, ואמנם בלי ציפיות.. אלך עם סגל שחקנים כמו שלהם- מסוכן והייתי הולך הפוך כאן. זאת המלכודת של הערב.. לגבי באיירן, זה 50 50 לדעתי.. 2 הימורים מאוד מסוכנים.... הייתי ממליץ דווקא ללכת על מכבי ביג טיים וולנסיה שינצחו את אולימפיאקוס בחוץ.
  3. בגדול מבחינתך הכול הפתעות ומה שיתפוס יתפוס
  4. לא יודע בן כמה אתה אחי אבל יש פה ילדים קטנים שרק מחפשים את המילים האלו.. אז קצת אחריות זה הכול, לא אמרתי יותר מדי
  5. שום רמת ביטחון גבוהה.. חאלס להטעות אנשים חוץ מזה שהקבוצה הזאת חזרה ממשחק נגד גוואנדונג שהיא האלופה הבלתי מעורערת בסין והפסידה רק ב3, שסימס לא שיחק במשחק הזה אגב, אין יותר מדי. להתרחק, הכול יכול להיות אבל להגיד רמת ביטחון גבוהה וואלה זה בלאגן ולא נכון
  6. מסוג ההימורים שאתה יודע שאתה תיפול בהם.. ואתה הולך נגד הראש יחד עם חולון.. לא הפעם אחי, משחק של 30 הפרש קל למרות שדורסי לא משחק זוסמן ואבדיה ברוטציות ישמרו על לאב, כמו כן הסנטר של חולון יתמודד מול מפלצת.. הישראלים של חולון חלשים מאוד.. לא יקרה.
  7. ראיתי את השני משחקים אחרונים של סוסיאדד.. אם לא לופז בשער אין להם מה למכור במשחקים האלה, חוץ מזה שהם חזרו פשוט גרוע מהקורונה. מהפך במשחק אחרון מול אספניול.. לא שווה ללכת עליהם בניצחון בחיים
  8. לא רואה את טוטנהאם מנצחת בחיים במשחק הזה.. לא נראים טוב ב גם מול שפילד ראיתי כמה הם לא מוכשרים השנה לעומת זאת, אברטון עם חזרה די טובה מהקורונה.. נצחון ביתי על לסטר ונוריץ', תיקו עם ליברפול.. על פי החזרה מהקורונה ויחד עם זאת שפשוט טוטנהאם כבר לא אותה הקבוצה.. פלוס אחד על אברטון הכי קל בעולם. בהצלחה
  9. מה אתה מקשיב לנודים אחי תמשיך להמליץ והכול בסדר. לגבי ולנסיה.. וואי איזה משחק גורלי עבור ריאל. אם ולנסיה מנצחים ריאל עפים, גראן קנריה שים לב שלוקחת 3 ליינים מאז החזרה מהקורונה ולעומת זאת גם ולנסיה לוקחת 3/4..לא יודע כמה חכם ללכת נגד ולנסיה בבית שהם חייבים ניצחון. בהצלחה
  10. הקטע הוא שכשאני משווה בין קבוצות בטח ובטח בליגה הישראלית הניתוח שלי הוא השוואה בין זרים לחוד, וישראלים לחוד. אין ספק שהבולטים בהפועל הם ים מדר ותומר גינת מבחינת הישראלים.. מנגד יש כמה ישראלים בגלבוע שהיו בעתודה שלקחה את אליפות אירופה.. מה שלא יוסיף בלשון המעטה 'אוויר' לנשימה בטח ובטח למנוע של הקבוצה שזה ים מדר.. מבחינת זרים, הזרים של גלבוע החדשים מעולים, יחד עם שיטת המשחק של המאמן שם.. נראה לי שהפלוס יעשה את העבודה
  11. דווקא בגלל שכביכול זה נראה בטוח.. פה תהיה הנפילה, הטעיה של הווינר עם הליין.. ממליץ לסמן 2 דווקא חזק
  • צור חדש...