Jump to content
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

ממליץ עם תעודות

רשומים
    24
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. סלחו לי על הכנות, אבל גם אדג וגם המעניש השנה באחוזים מחפירים. יש עוד הרבה ממליצים מצויינים בפורום הזה שעומדים על אחוזים גבוהים בהרבה, הם אולי לא משתחצנים וזועקים רמות ביטחון כאלו ואחרות אבל בשקט בשקט עושים עבודה יפה והם לא מקבלים את הכבוד הראוי להם. לגבי התמונה, זה אכן מצחיק להגיד "אני לא מעלה תמונות בשביל שאנשים לא יאבדו את זה" ולהכריז על רמות ביטחון גבוהות מאוד ולהיות שחצן בהמלצה ולהמציא בדיקות שטוטיות למיניהן זה בסדר? מעניש יש כבוד כלפיך אבל אל תזלזל באינטילגנציה שלנו המהמרים. אתה באחוזים לא טובים בלשון המעטה השנה קשה לי מאוד להאמין שאתה שולח בסכומים גבוהים כי אחרת היית בפשיטת רגל. וכמו שציינו פה שני הממליצים שולחים הפוך אחד מהשני כי זו הדרך שלאחד מהם לפחות לתפוס משהו בתקופה שכזו. הלוואי ותתרוממו, אבל ליפול בלי סוף ולהמשיך להמליץ בכוח זה מראה על התמכרות חריפה. תעשו לי טובה ותחסכו את עניין הבדיקות, רמות ביטחון הזויות וכל הבולשיט הזה. יש אנשים שלא יודעים מי זה מי הם רואים המלצה שיש הרבה תגובות ובביטחון רב ומשכפלים בלא מעט כסף. אז בבקשה ממכם תחסכו את הביטחון הזה במיוחד שהאחוזים נמוכים בלשון המעטה. ולכל אותם אנשים שהם חברי קבע בפורום, יש מספיק ממליצים כגון עומר, סהר, גרש, באטמן, איש האינטואיציה, דור מלול בצאט, מר ביג אופק שנעלם ועוד רבים שברחו לי מהראש שעומדים על אחוזים גבוהים בהרבה אבל נחבאים אל הכלים צנועים. שלא מספרים סיפורים על שיטות למיניהם פשוט באים לעבוד. גם אדג וגם מעניש מאחל לכם בהצלחה ומאחל לכם ללמוד מהחברים שציינתי. שקטים שקטים אבל מקצוענים. זהו פרקתי, חח יום מקסים ומוצלח לכולם:)
  2. דווקא פה בפורום כולם היו עם נס ציונה , כולם מאמינים שהם יצאו מהמשבר הרי לא סתם הם עשו עונה יפה באירופה , כדיר חוזר , ככה שהנטיה של הציבור היא דווקא נס ציונה ובכל זאת הליין מתהפך . אבל פלוס 2 בבית בהחלט נראה כמו משהו ששווה לנסות . לגבי המינוס 1 שהמלצת זה כבר מסוכן. שיהיה לנו בהצלחה.
  3. +1 השינוי הקיצוני של הליין זה בגלל מה שתום אמר , המלצה של ממליץ גדול שמזיז את הליינים בכל המלצה שלו. ולא בגלל שום דבר אחר. ככה שמבחינת המעניש אין שום דבר מעבר . ולדעתי השינוי קיצוני מדיי ,למרות שאני מחזיק מאוד מאותו ממליץ , אני נוטה ללכת על הפלוס במידה ויעלה ל3. בהצלחה המעניש .
  4. נפל ההימור, נפתח מינוס 1 מה מזל טוב? אמר גם מינוס 1 לקחת, לא לפחד . למה לזרוע מלח על הפצעים לא נורא פעם הבאה.
  5. דאלאס +3 נגד סאן אנטוניו סמנו 1 דאלאס לדעתי גם ינצחו בלי הפלוס בהצלחה
  6. כמובן התכוונתי לסינסנטי ביחס 2.05 ולא קולרדו בטעות רשמתי בנושא המרכזי את היריבה הפייבוריטית /: ולא מצליח לערוך בהצלחה גם טקסס יחס 2.25 נראה טוב אני אישית בחרתי בסינסנטי וטורונטו .
  7. לילה טוב. שיטה שעובדת לי דיי יפה , מיועדת במיוחד לשולחי הרשת , ואני משתמש בה במיוחד בבייסבול. לוקחים 2 סינגלים , ביחסים גבוהים , מחלקים סכום זהה על שני הסינגלים חשוב שהם יהיו ביחס מעל 2 במידה ואחד נתפס ישנו רווח קטן , במידה ושניים נתפסים רווח גדול , שניים נופלים הפסד דיי כואב (וגם זה אפשרי בהחלט) בגדול אני דיי מורווח מהשיטה הזאת כיוון שבבייסבול יש המון הפתעות, ולפעמים ההפתעות ביחסים של מעל 3 ככה שתפיסה אחת מביאה רווח משולש. מומלץ להתחיל בקטן ולא להתייאש גם במידה של נפילות בהתחלה. נ.ב כמובן שחייב ידע בסיסי לפחות בבייסבול. אז היום שלחתי: טורונטו מאני ליין יחס 2.25 וקולרדו מאני ליין יחס 2.15 שני המשחקים נבדקו ולדעתי האנדרדוג שיכולות לנצח היום מגיעות מהמשחקים האלה לדעתי ואם לא נמשיך בשיטה גם מחר ב ה צ ל ח ה 🙂🙂
  8. מצאפ מצויין מול השומרים שלו , גבוהה משאר המשתתפים בתחרות (יתרון ריבאונד). לדעתי יחס מצויין (2.4)במיוחד למשחק בית. נשלח בהשקעה , במידה ויתפס תעלה תמונה. ב ה צ ל ח ה.
  9. ניסיתי להכפיל איתך בכדוריד, נפל גם , אני מקווה שלא התרסקת יותר מדיי כי לפי החודשים האחרונים זה מבוא להתרסקות, תהיה שקול לא צריך להמליץ ולשלוח בכוח. נסה להמליץ רק מה שאתה בטוח , ותנסה להמנע מהליגה הלאומית פשוט ליגה קיקיונית לדעתי. נקווה לטוב בהצלחה בהמשך אח :0
  10. נפל איקס , אני לקחתי ישר אחרי שעלה הפוסט. נפילה יותר כואבת מחיפה אתמול! הזוי
  11. אין כמו המסמר, בשביל לצאת מהברוך. מזל טוב
  12. על מה ולמה החגיגות? ההמלצה פורסמה שהיה +6 וכמעט כל היום 7 , בגדול ההמלצה נפלה ויותר מיזה נפלנו על איקס , מזל טוב כמובן למי שלקח בחצי שעה שהיה 8 אבל בגדול ההמלצה נפלה ואנחנו איתה ביחד. לא רציני לחגוג על נפילות של אחרים בהצלחה בהמשך , תודה רבה בכל זאת על ההשקעה , אך נמאס לראות את המועצה גורפת איקסים יום אחרי יום . יום אבל לאומי מבחינתי .
  • Create New...

Important Information

Terms of Use Privacy Policy