קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

ממליץ עם תעודות

רשומים
 • מספר תכנים

  24
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

4

קצת על ממליץ עם תעודות

 • דרגה
  דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

 1. סלחו לי על הכנות, אבל גם אדג וגם המעניש השנה באחוזים מחפירים. יש עוד הרבה ממליצים מצויינים בפורום הזה שעומדים על אחוזים גבוהים בהרבה, הם אולי לא משתחצנים וזועקים רמות ביטחון כאלו ואחרות אבל בשקט בשקט עושים עבודה יפה והם לא מקבלים את הכבוד הראוי להם. לגבי התמונה, זה אכן מצחיק להגיד "אני לא מעלה תמונות בשביל שאנשים לא יאבדו את זה" ולהכריז על רמות ביטחון גבוהות מאוד ולהיות שחצן בהמלצה ולהמציא בדיקות שטוטיות למיניהן זה בסדר? מעניש יש כבוד כלפיך אבל אל תזלזל באינטילגנציה שלנו המהמרים. אתה באחוזים לא טובים בלשון המעטה השנה קשה לי מאוד להאמין שאתה שולח בסכומים גבוהים כי אח
 2. דווקא פה בפורום כולם היו עם נס ציונה , כולם מאמינים שהם יצאו מהמשבר הרי לא סתם הם עשו עונה יפה באירופה , כדיר חוזר , ככה שהנטיה של הציבור היא דווקא נס ציונה ובכל זאת הליין מתהפך . אבל פלוס 2 בבית בהחלט נראה כמו משהו ששווה לנסות . לגבי המינוס 1 שהמלצת זה כבר מסוכן. שיהיה לנו בהצלחה.
 3. +1 השינוי הקיצוני של הליין זה בגלל מה שתום אמר , המלצה של ממליץ גדול שמזיז את הליינים בכל המלצה שלו. ולא בגלל שום דבר אחר. ככה שמבחינת המעניש אין שום דבר מעבר . ולדעתי השינוי קיצוני מדיי ,למרות שאני מחזיק מאוד מאותו ממליץ , אני נוטה ללכת על הפלוס במידה ויעלה ל3. בהצלחה המעניש .
 4. נפל ההימור, נפתח מינוס 1 מה מזל טוב? אמר גם מינוס 1 לקחת, לא לפחד . למה לזרוע מלח על הפצעים לא נורא פעם הבאה.
 5. דאלאס +3 נגד סאן אנטוניו סמנו 1 דאלאס לדעתי גם ינצחו בלי הפלוס בהצלחה
 6. כמובן התכוונתי לסינסנטי ביחס 2.05 ולא קולרדו בטעות רשמתי בנושא המרכזי את היריבה הפייבוריטית /: ולא מצליח לערוך בהצלחה גם טקסס יחס 2.25 נראה טוב אני אישית בחרתי בסינסנטי וטורונטו .
 7. לילה טוב. שיטה שעובדת לי דיי יפה , מיועדת במיוחד לשולחי הרשת , ואני משתמש בה במיוחד בבייסבול. לוקחים 2 סינגלים , ביחסים גבוהים , מחלקים סכום זהה על שני הסינגלים חשוב שהם יהיו ביחס מעל 2 במידה ואחד נתפס ישנו רווח קטן , במידה ושניים נתפסים רווח גדול , שניים נופלים הפסד דיי כואב (וגם זה אפשרי בהחלט) בגדול אני דיי מורווח מהשיטה הזאת כיוון שבבייסבול יש המון הפתעות, ולפעמים ההפתעות ביחסים של מעל 3 ככה שתפיסה אחת מביאה רווח משולש. מומלץ להתחיל בקטן ולא להתייאש גם במידה של נפילות בהתחלה. נ.ב כמובן שחייב ידע בסיסי לפחות בבייסבול. אז היום שלחתי: טורונטו מאני ליין יחס
 8. מצאפ מצויין מול השומרים שלו , גבוהה משאר המשתתפים בתחרות (יתרון ריבאונד). לדעתי יחס מצויין (2.4)במיוחד למשחק בית. נשלח בהשקעה , במידה ויתפס תעלה תמונה. ב ה צ ל ח ה.
 9. ניסיתי להכפיל איתך בכדוריד, נפל גם , אני מקווה שלא התרסקת יותר מדיי כי לפי החודשים האחרונים זה מבוא להתרסקות, תהיה שקול לא צריך להמליץ ולשלוח בכוח. נסה להמליץ רק מה שאתה בטוח , ותנסה להמנע מהליגה הלאומית פשוט ליגה קיקיונית לדעתי. נקווה לטוב בהצלחה בהמשך אח :0
 10. נפל איקס , אני לקחתי ישר אחרי שעלה הפוסט. נפילה יותר כואבת מחיפה אתמול! הזוי
 11. אין כמו המסמר, בשביל לצאת מהברוך. מזל טוב
 12. על מה ולמה החגיגות? ההמלצה פורסמה שהיה +6 וכמעט כל היום 7 , בגדול ההמלצה נפלה ויותר מיזה נפלנו על איקס , מזל טוב כמובן למי שלקח בחצי שעה שהיה 8 אבל בגדול ההמלצה נפלה ואנחנו איתה ביחד. לא רציני לחגוג על נפילות של אחרים בהצלחה בהמשך , תודה רבה בכל זאת על ההשקעה , אך נמאס לראות את המועצה גורפת איקסים יום אחרי יום . יום אבל לאומי מבחינתי .
×
×
 • צור חדש...