קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

In the game

רשומים
  • מספר תכנים

21
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

4

קצת על In the game

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אז אחרי שתפסנו תמשחק הקשה ביותר והצמוד ביותר המאזן שלי עומד על 3/3 רציתי להמליץ על המשחק של איטליה אבל אני לא רוצה להמליץ משהו שאני לא בטוח 90 אחוז לפחות אבל משהו קטן לסגור שלישה או ברשת ככה אפילו אובר 16 שלשות
  2. אני חושב שאתה צריך להמליץ משחק ביום יש לך נתונים גבוהים ואתה סתם קופץ מעל....
  3. ברכות למשכפלים כנגד כולם הצלחנו עם פלוס 1 ופלוס 3 גם
  4. שלום לכולם אחרי 2/2 אחד כדורסל ואחד קרנות של יובנטוס ברצלונה אתמול יחס 2.50 ! אנחנו ממשיכים. היום בחרתי במשחק כדורסל יוון נגד רוסיה יוון לא הראתה לנו מי יודע מה בטורניר הזה במשחקי הפתיחה נראתה רע מאוד במשחקים האחרונים שלה התחלנו לראות שהיא קצת יודעת מה היא עושה ויותר הרשימה מצד שני יש את רוסיה שהרשימה לכל אורך הטורניר ועלתה מבית קשה רוסיה נראת הרבה יותר טוב משחק צמוד בהחלט כנגד כולם הסימון שלי הוא 2 יוון(+1)-רוסיה סימון 2
  5. היום ליגת אלופות משחק מרכזי בקאמפ נו יובנטוס נגד ברצלונה הויינר החליט להטעות את המהמרים לגבי הקרנות ולתת יחס נמוך על אובר קרנות ועל × ואנדר יחס גבוה מההיסטוריה של הקבוצה אנחנו יודעים שלא ברצלונה ולא יובה חסידות של קרנות שתי הקבוצות לא עושות בדרכ הרבה קרנות וגם זה ליגת אלופות וזה אחרת אז גם את תוצאת האנדר אני לא רואה כך שאני ממליץ על × קרנות בין 9-11 בהצלחה!
  6. אפשר לסמן וי ברכות למשכפלים
  7. חברים המלצה לשיטה מוצלחת בהצלחה למשכפלים
  8. חברים פינלנד(+3)-איטליה סימון 2 נכון לפינלנד היו נצחונות נורא יפים ומשחקים טובים אבל הגענו לרגע המכריע איטליה לא תוותר בכזאת קלות אנו יכולים גם לראות שבששת המפגשים בין הנבחרות איטליה ניצחה בכל ששת הפעמים היום אנחנו אם סימון 2!
  9. חברים בלגיה (+13) - סרביה סמנו 1!!! מתחילים רצף רמת בטחון 4/5
  10. אתה קצת נסחפת אחי ישראל לא יכולה להחליט אם לנצח מה זה קיבלו הוראה לנצח הם לא טובים מהם ב7 דרגות שיכולים להחליט לנצח...
  • צור חדש...