קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Hb7

רשומים
  • מספר תכנים

66
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

4

3 עוקבים

קצת על Hb7

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. עכשיו ראיתי, בצהריים הוא עוד היה בסטטוס GTD
  2. שוב וושינגטון "עם" דני שלנו, קבוצת הסולו של הNBA מול אחת הקבוצות הכי קבוצתיות בליגה, מיאמי. וושינגטון שיחקה הלילה והפסידה, וושינגטון עם התקפת סולו קטלנית ועם הגנה שקוטלת אותה מול קבוצה שיודעת לשחק קבוצתי ובעיקר עושה הגנה. מיאמי תנצח את המשחק ולדעתי בדו ספרתי. בעולם היחס כבר +7 לוושינגטון. סמנו מיאמי -6. מאזן שלי בפורום 7/8 חיובי.
  3. והנה נתפס לו עוד סינגל ביחס נחמד. למרות הסרבים הארוכים, היתרון של טורמו בא לידי ביטוי בסבלנות בהחזרה להגשות של נאדיה ובסוף 6-3 6-3 לטורמו. מזל"ט למשכפלים!
  4. נאדיה פודוראסקה פוגשת את שרה טורמו הספרדייה, שתי שחקניות שאוהבות את משטח החומר האיטי על פני המשטח הקשה והמהיר. המשחק של נאדיה מגוון אבל משהו חסר בהגשות.. הן לא חזקות מספיק ומאפשרות לשחקניות קו אחורי טובות כמו טורבו להגיב אליהן בצורה טובה. אני לא מבין למה נאדיה פייבוריטית, אולי בגלל העונה המדהימה שלה בשנה שעברה ובעיקר על חומר. לדעתי לכל הפחות היה היה צריך להיות שווה.. אני עם טורמו וה 1.9 בווינר. מאזן המלצות 6/7 חיובי.
  5. אני מאמין תמיד שמי שצריך את הניצחון ומי שרוצה יותר במשחקים כאלה גם משיג אותו. אולימפיאקוס במשחק קריטי עבור המקום השלישי מול פורטו שכבר עלתה ועולה היום עם מחליפים.. אני חזק עם אולימפיאקוס. כמו שאני מאמין שצריך, אני גם מפרט את המאזן שלי בפורום עד עכשיו. 5/6 חיובי. בהצלחה
  6. מכבי חוזרת מספרד אחרי 2 הפסדים היישר לזירה המקומית. מכבי פוגשת את הפועל חיפה הבינונית למשחק שיש בו מצב להחזיר קצת מהכבוד והביטחון. מכבי לא רשמה היום את ג'ונס (מאט את המשחק לדעתי), ברייאנט ואת בנדר המאכזב. מנגד היא מקבלת את דיברתולמאו וכספי לדקות ראשונות, אני עם מכבי מעל הליין. הפועל חיפה כבדה מידי לרדוף אחרי מכבי. סמנו מכבי תל אביב מעל 12. מאזן בפורום עד עכשיו, 5/5 חיובי.
  7. תודה לכולם. המלצה נוספת נתפסת והרצף נמשך, 5/5 חיובי.
  8. אז שוב מדבדב ועכשיו בגמר קשה מול תיאם הנמסיס שהצליח לנצח אותו 3-0 באליפות ארה"ב רק לפני חודשיים. אז מה השתנה מאז, לא הרבה.. מדבדב הגיע לשיאו בשנה הזאת, המפגשים הקודמים פחות פקטור במקרה הזה. מדבדב מגיש חד, הולך חזק על ההגשה הראשונה ומאד קשה לשבור אותו. אם יש שחקן שמסוגל לענות טוב להגשות זה תיאם אבל עדיין זה לא מספיק על שחקן שמסיים עם מספר דו ספרתי של אייסים ומנצח ב90 אחוז את ההגשות הראשונות שלו. אני עם מדבדב! מאזן בפורום עד עכשיו 4/4 חיובי. הלוואי וימשיך ככה..
  • צור חדש...