קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

מזרחי

רשומים
  • מספר תכנים

2,420
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

2

מזרחי היה הזוכה היומי באוגוסט 25 2018

מזרחי קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

154 Excellent

קצת על מזרחי

הצופים האחרונים בפרופיל

5,198 צפו בפרופיל
  1. משחק העונה אפשר להגיד אינטר מאחרת את יובה שתי הקבוצות אחרי ההארכה במשקי הגביע באמצע שבוע לדעתי יהיה משחק טקטי בלי הרבה מצבים מה עוד שהיחס צנח משמעותי מי 3.45 ל 2.9 בהצלחה לכולם
  2. לאוקלה יש מאצ טוב אם לייקרס חיכתי לראות אתמול שהם יפסידו לסאן אנטוניו והלילה ללכת עליהם חזק לדעתי לא נזדקק לפלוס סינגל מומלץ להכפלה אבל שוב שכול אחד יעשה את הבדיקות שלו בהצלחה לכולם
  3. האמת ירושלים טיפה מדאיג אותי יכול להיסתבך לי פה חיפה וליוון אני יותר רגוע איתם
  4. הכול יכול להיות לא מאמין בעליות ירידות ליינים ראיתה מה קרה בסינית מ8 ירד עד 3 נגמר 12
  5. בחרתי ללכת היום על 3 משחקים. השיקול לבחירות הוא שהראש של כול המאמנים במקום אחר לגלבוע גליל אין מה להילחם לובין בדרך ליוון עם קטש כנל לגבי ירושלים יש מצב שהם ינצחו בשביל קטש אבל לדעתי מתחת ל5 פנא אותו סיפור צופה לקרב חפירות עם סקור נמוך נקווה שנצליח
  6. אחד החזקים חזר לפורום יעזור לכולם אני בטוח
  7. יוסטון+5 לייקרס 1111 אוקלה+2 סאן אנטוניו 222 גולדן אינדי+3 2222 יוסטון תעמוד בליין כמו שראינו קשה לנצח משחק אחרי משחק הליין 5 יעזור כאן.לגבי אוקלה נכון שהיא בכושר טוב הנטייה הראשונה שלי הייתה גם אוקלה לאחר בדיקות זה הולך לכיוון של סאן גם אינדי יעמדו בליין מאמין בניצחון שלהם לצערי לא יכול לשלוח את הטופס מכיוון שהכול סגור אצלי מי שרוצה לשכפל אני ממליץ
  8. אחלה דאבל אח יקר מזל טוב
  9. הקרנות נתפס בהרבה מזל אולימפי מלחמה למה הכול קשה
  10. משחק ראשון הלכתי על אנדר קרנות באוסאסונה מול גרנאדה שתי הקבוצות ממוצע הכי נמוך בליגה בעיקר אוסאסונה גם היום לדעתי לא יעברו ביחד יותר מ6 לגבי אולימפי תמיד היא מקשה על מכבי בהיכל לא יהיה מופתע בניצחון של היוונים
  • צור חדש...