קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

מזרחי

רשומים
  • מספר תכנים

2,442
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

2

מזרחי היה הזוכה היומי באוגוסט 25 2018

מזרחי קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

155 Excellent

קצת על מזרחי

• דרגה
    דירוג פעילות
  • יום הולדת 20/08/1982

הצופים האחרונים בפרופיל

5,346 צפו בפרופיל
  1. היה לי הרגשה חזקה אתה יודע מה אומרים שיש כסף אין הרגשה שאין כסף הכול נתפס
  2. יאללה מזרחי מלחמה סתם פשוט אותו שם לא קורה כול יום
  3. אחלה יניב מזרחי בדיוק כמו השם שלי
  4. המשחק ישוחק הערב ב20.00 סכנין מארחת במשחק גביע את ביתר תא אני צופה להפתעה ראשונה בגביע ביתר עברו בסיבוב הקודם את קריית שמונה לדעתי הם ירוצה עד הסוף בליגה הם איבדו לאחרונה גובה נשאר רק הגביע תרשמו יניב מזרחי יכבוש גם היום
  5. באיירן מארחת את אוניון מי שעוקב אחרי המשחקים של אוניון יודע שאין קרנות במשחקים שלה גג 6 או 7 נקווה שגם היום יהיה אותה מגמה אם באיירן תבקיע גול מוקדם יהיה עדיף נקווה שהתחזית תתממש
  6. אוקלאומה מאחרת את דטרויוט שתי הקבוצות לא משהוא העונה בפרט דטרויט אוקלה עוד פה ושם ניצחו והפתיעו לגבי המשחק היום יש לנו גם את הפלוס הקטן למקרה שלמשחק צמוד נקווה שלא נזדקק לו
  7. מזרחי חוזר לאחר השעייה טמועה לטעמי והחמרה אבל בסדר לגבי המשחק שישוחק בשעה 19.00 אוניוון מאחרת את הרטה ברלין לדעתי קרנות בסימן 1 אונייון לא מרבה בקרנות במשחקים שלה גם היום אני צופה גג ל6 קרנות
  8. צודקים באמת לא שמתי לב לתאריך עדיין חושב מכבי חזק היום
  9. חזר לארהב סיבות אישיות לא ישחק בתקופה הקרובה
  10. מכבי תל אביב מאחרת את צאסקא הרוסים ללא גימייס זה לא אותו הדבר הרבה פחות מפחידים מנגד מכבי אולי ההזדמנות האחרונה להיתברג בשמיניה הראשונה גם מכבי השנה קבוצה אפורה ביורוליג אבל תחושה חזקה הערב משחק צמוד לא פוסל ניצחון של הצהובים
  • צור חדש...