קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

winner1

רשומים
  • מספר תכנים

546
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

winner1 היה הזוכה היומי ביוני 16 2018

winner1 קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

79 Excellent

קצת על winner1

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. הדאבל היומי הוא: משחק 1: ריאל מדריד - נ ג ד - ברצלונה סימון: X משחק 2: מונפלייה- נ ג ד - מארסיי סימון 1 יחס של 8.3 שיהיה שבוע טוב!
  2. טור 1 הואסקה מול אלצה 1 פולהאם מול וולבס 1 ווטפורד נגד רידנג X טור 2 מנספילד-ניופורט 1 אולדהאם-קולצסטר 1 רגינה נגד אמפולי X טור 3 ארמניה בילפלד נגד פרייבורג X קורק סיטי-אתלון 1 אייאקס מילואים-אוס 1
  3. מבחינה מקצועית-אני פחות מתחבר לשליחת סינגלים. נכון, אני יודע שיש יותר סיכוי לזכות במשחק אחד מאשר בצירוף, אבל נניח שתזכה בסינגל אחד מתוך 2 (גם לא בטוח בטווח הארוך)- מה אז? אתה צריך לשמור על אחוז גבוה מאד של תפיסות. למה שלא תשלח צירופים באופן מצומצם למשל : לשלוח 4 מ 6 מצומצם ב 3 טורים 5 מבטיח זכיה- אם תרצה את הצירופים תרשום לי בפרטי ואשלח לך כלומר בהצעה שלי אתה שלוח 6 משחקים ב 30 שקל (במקום ב 60) (במידה והיחידת הימור שלך היא 10 ש"ח) ואם אתה תופס 5 או 4 אתה יכול להביא טור של 160 ש"ח לדעתי כך יש יותר ריגוש -במקום סינגל בודד וגם הסכום ההשקעה יותר נמוך (30 במקום
  4. שיטה אדירה לדעתי אפשר לעצור גם ב 12 אלף.. מה רע? תודה על השיתוף, רק בשביל זה כיף להכנס לפורום. סופ"ש נעים!
  5. אתה יודע מה אני אוהב בטורים שלך? שאתה עקבי, רק ככה מרוויחים בהימורים. בהצלחה!
  6. טור 1 וולפסבורג - שטוטגרט ההימור שלך X 3.30 ווסט ברומיץ' - אסטון וילה ההימור שלך X 3.30 טור 2 אברטון - ארסנל ההימור שלך X 3.30 אוגסבורג - איינטרכט פרנקפורט ההימור שלך X 3.35 משחקים מעניינים ביחסים שווים שבת שלום
  • צור חדש...