קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

באבו

רשומים
  • מספר תכנים

498
  • ביקור אחרון

הודעות פורסם על ידי באבו

1. לפני 9 דקות, שחמט אמר:

אכן ניצח אחרי 3 שעות במשחק קשה, מאמין שהנקמה של הפיני תבוא היום במיוחד אחרי התצוגה שלו מול יימר הוא נראה בשל לעבור לשלב הבא.

אוקיי לקחתי אותו ואת סאנדרס

2. לקחת בחשבון שגומבוס ניצח לפני חודשיים על אותו משטח?

לפני 21 דקות, שחמט אמר:

דושאן לאיוביץ' - אלכס מולצ'ן - סימון 1 ביחס 1.65 (טורניר המבורג)

לאיוביץ מגיע אחרי ניצחון נהדר על פוי בסיבוב הראשון ונראה שהוא חוזר לעצמו, בכלל השילוב שלו עם קריינוביץ בזוגות עשה טוב לשניהם הטורניר והכניס אותם לכושר משחק טוב, מנגד מולקן הסלובקי מגיע בכושר טוב אחרי הרבה ניצחונות השנה אבל אף אחד מהם לא היה על שחקן טופ 50 ובטורניר רציני כמו זה.

לסיכום לדעתי לאיוביץ' עם כל הניסיון שלו אמור לנצח את הסלובקי .

נורברט גומבוס - אמיל רוסוברי - סימון 2 ביחס 1.70 (טורניר בשטאד)

שני שחקנים שחימר הוא לא המשטח המועדף עליהם ושניהם העיפו שני שחקני חימר מובהקים וטובים בסבב קואבס ויימר הביתי. מבחינת טניס נקי רוסוברי עולה בכמה רמות לדעתי על גומבוס ומציג בקהנד קטלני שאיפשר לו לנצח את יימר בסיבוב הראשון. מנגד הסלובקי ניצח את קוואבס אחרי קרב אדיר ועם הגשות נהדרות.

להערכתי לא נראה כאן הרבה שבירות ומי שיהיה יותר מרוכז ינצח, אני חושב שרוסוברי הפיני מגיע ממוקד יותר ואחרי שהדיח את יימר אהוב הקהל הוא אמור לעשות את העבודה גם מול גומבוס וסופסוף להתחיל לייצר יציבות בסבב.

סטורם סאנדרס - נוריה פאריזאס - סימון 1 ביחס 1.70 (טורניר פראג)

סאנדרס האוסטרלית הפתיעה את בוזקובה הביתית בסיבוב הראשון עם טניס נהדר וניצחון אחרי קאמבק שביצעה, מנגד פאריזאס הספרדייה , בעיקר שחקנית חימר, הדיחה את אורסולה רדוואנסקה לאחר שפיגרה כל המשחק והייתה בפיגור די גדול, אבל אז אורסולה נפצעה ומכאן הספרדייה לקחה שליטה וניצחה בקלות.

לדעתי סאנדרס, שהיא גם שחקנית זוגות מעולה, שחקנית יותר שלמה ומנוסה על המשטח הקשה ותדע להשכיל לנצח את הספרדייה הצעירה.

אנהלינה קלנינה - ברנרדה פרה - סימון 1 ביחס 1.55 (טורניר בודפשט)

קלנינה האוקראינית בכושר פשוט פנטסטי שכולל 11 ניצחונות רצופים על החימר, מנגד פרה האמריקאית שהטיקט שלה הוא בעיקר הגשות חזקות תתקשה מאוד מול קלניניה ואני מעריך שנראה כאן ניצחון אוקראיני בשתי מערכות.

מהחזק לחלש:

לאיוביץ'

סאנדרס

קלנינה

רוסוברי

בהצלחה למשכפלים!

3. לפני שעה, MJFerman אמר:

אחלה סימונים מלבד הסימון המרכזי שלך שאני ממש לא מסכים איתו .

דניאל עם הקהל הביתי, דניאל מומנטום מצויין.. עם סרבים חזקים, פורהנד חזק.. לעומת זאת פיליפ במומנטום לא טוב. משחק של 50 50 לדעתי. אבל בהחלט לא חד צדדי.

אם הייתי הולך על המשחק הזה הייתי הולך על דניאל.

דניאל ניצח שחקנים מטופ 150 ומעלה.. אני ביחד עם שחמט לדעתי קריינוביץ

4. חצנוב 1.6

חצנוב בכושר מטורף עם הגשות חזקות וטובות, לדעתי יעבור את קורדה שגם נמצא בכושר שיא, הניסיון יעשה את שלו במשחק.

קורי גוף 1.55

גם פה יש לנו שחקנית עם הגשות חזקות ומטורפות ושהיא נכנסת למומנטום במשחק קשה מאוד לעצור אותה, השחקנית הצעירה לדעתי תעשה את העבודה היום ותעבור משוכה לא פשוטה בכלל בשם קרבר.

איילה טומליאנוביץ 1.55

ראיתי אותה משחקת נגד קורנה, שיחקה מצויין ולאחר מכן עברה את אוסטפנקו המצויינת שמבחינתי הייתה פייבוריטית במשחק. אם את אוסטפנקו היא עברה אין סיבה שלא תעבור את רדקנו שנמצאת במומנטום טוב. אני איתה היום.

5. לפני 9 שעות, zipi asher אמר:

שמינית הגמר מביא אלינו מספר מפגשים מאוד מסקרנים , עברתי על האפשרויות והנה כמה סימונים ש משכו את עיניי,

שאפובאלוב - אגוט ,

אגוט הספרדי מביא איתו טניס יציב איכותי יודע לספק את הסחורה במאני , שאפובלוב מהעבר השני , מפוצץ בכשרון אבל רחוק מאוד מול יציבות ,

הקנדי במשחק מול קולשרייבר עשה לא פחות מ16 שגיאות כפולות , אני חושב שההתמודדות מול אגוט תביא אותו לקצה , זה אומר טיי ברייק זה אומר הטוב מ5 , ושלקנדי היד תרעד , הספרדי יהיה שם כדי לנצל את זה,

קוקו גאוף - קרבר ,

קוקו פיסלה את הדרך אל השמינית גמר שלה בצורה אבולוסטית ומרשימה , קרבר מהעבר השני הפסידה את הסט הראשון מול ססנוביץ' והייתה לא רחוקה מלעוף מהטורניר הזה , אני חושב שמול גוף היא תוכל להרשות לעצמה באותה רמה ,

וחושב שגוף תנצח את זה ב2 סטים בצורה חד משמעית,

אחרון חביב ,

קארן חצ'אנוב נמצא בכושר פנטסטי  מהעבר השני מחכה לו סבסטיאן קורדה שנותן בעצמו טורניר יוצא מ הכלל , אני חושב שהיסיון של קאצ'נוב והסרבים העוצמתיים ידעו להביא אותו לשלב הבא , בהצלחה לכולם ואחלה יום

image.png.bbfa02cbaee9a8931ba7b1f6e42e4c80.png

Wimbledon Draw: Roger Federer Placed In Daniil Medvedev & Alexander  Zverev's Half | ATP Tour | Tennis

מסכים עם חצנוב, ראיתי את המשחק שלו עם שוורצמן והוא בכושר מפחיד עם הגשות מטורפות. קוף שכפלתי ולדעתי איילה טומליאנוביץ גם הימור טוב היום.

6. לפני 29 דקות, המעניש במזומן אמר:

גרמניה (+7) - ברזיל 1

לדעתי נתנו ליין מאד מכובד לגרמניה שעד עכשיו נראית מצויין , מאמין מאד שהליין לכל הפחות ייתפס וגם אם ברזיל תנצח זה יהיה עד חמש הפרש להערכתי.

בהצלחה למשכפלים .

יש לך דעה על סלובניה?

7. לפני 11 דקות, OR1 אמר:

שתי השחקניות עוד ילדות. בעוד שיובן לא הייתה צריכה משחקי העפלה לווימבלדון, בורל היתה צריכה ונלחמה חזק בכדי לעלות לטורניר. שתי המתמודדות נפגשו אגב בערך לפני כשנה על משטח החימר ובורל ניצחה. יובן אתמול ניצחה את בנציץ, פירקה אותה 6-3 6-3 , שזה מרשים למדי ואין להתעלם מזה. אבל זה בא לה אחרי תקופה גרועה של 6 הפסדים רצופים. בסך הכל לדעתי משחק מעו שקול - מאמין שבורל תנצח אחרי שנלחמה להעפיל לווימבלדון.

יאללה זרמתי איתך, שוכפל

8. לפני 4 שעות, OR1 אמר:

יובן - בורל 2 ביחס 1.7 ווימבלדון נשים

דאקוורת - סאם קווארי 2 ביחס 1.20 (כמובן סינגל לסגירת טופס) 

בהמשך יכול להיות שאעלה עוד סימונים ואפרט אם מישהו צריך

בהצלחה

למה בורל? לפי מה שראיתי ניצחה רק שחקניות נחותות ממנה ליובן יש ניצחונות יפים דווקא.. אשמח לפירוט

• צור חדש...