קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי הסיום בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

באבו

רשומים
  • מספר תכנים

499
  • ביקור אחרון

כל מה שפורסם על ידי באבו:

1. לא חושב שזה רלוונטי אוקלהומה יש להם משחק אחרון והם לא יעברו אותם בכל מקרה אז אין להם מה להפסיד בכוונה
  2. אינגרם משחק היום אחי
  3. מסכים איתך זה החזק שלי בהצלחה
  4. Ingram has missed the last four games, but he still has a chance to play Friday. If he does suit up, he could be looking at a heavy workload with several key New Orleans players on the sidelines
  5. בדיוק בגלל מה שרשמתי וכניראה שאינגרם חוזר
  6. לקחת בחשבון שביל בחוץ וגרלנד כניראה חוזר היום לשתף פעולה עם סקסטון?
  7. אתה מודע לזה שקרי וויגינס וגרין פצועים ובספק גדול תמשחק נכון?
  8. אין בעיה חבר.. נותן רק עוד זווית ראייה.. בהצלחה ואמן ותתפוס
  9. איזי אל תיהיה בטוח כל כך.. הכל יכל להיות ואם יש הרבה כסף על המשחק הם ינצחו אבל תיהיה מכירה של הליין.. ככה זה באנביאיי... לא אומר שזה יקרה היום אבל תמיד יש סיכוי שמעורב הרבה כסף.
  10. אני אישית לא מתקרב לזה, משחק מוקש. לדעתי ניו יורק יכולים לנצח.
  11. בדרך כלל שהמלצת נגד ברוקלין הייתי הפוך.. הפעם אני זורם איתך ומקווה שהשינוי מגמה שלי תצליח, יאללה שיקגו. בהצלחה.
  12. https://www.rotowire.com/basketball/nba-lineups.php ממליץ על האתר הזה, יש גם פירוט על השחקן ברגע שאתה לוחץ על השם שלו רשום בדיוק מה יש לו וכו', לפעמיים רשום בספק אבל בפנים שאתה נכנס רשום שלא ישחק וזה מדוייק באחריות. ממליץ בחום
  13. Ingram is still recovering from a sprained left ankle and is expected to miss a second straight game. In his presumed absence, Naji Marshall should start again לא סופי לגמרי אבל 90 אחוז שהוא בחוץ רק לקראת המשחק יהיה סופי
  14. גם אם היא תזכה הפלוס יכל לקחת.. אין קשר בין הדברים
  15. יש לך דעה על בש נגד נס ציונה במשחק?
  • צור חדש...