קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

באבו

רשומים
  • מספר תכנים

535
  • ביקור אחרון

כל מה שפורסם על ידי באבו:

1. חושב כמוך בהצלחה
  2. אחרי משחק עיקש ומערכה 5 שכולה שבירות, חצנוב עושה את העבודה ומנצח 3-2. יאללה קורי גוף הבאה בתור.
  3. חצנוב 1.6 חצנוב בכושר מטורף עם הגשות חזקות וטובות, לדעתי יעבור את קורדה שגם נמצא בכושר שיא, הניסיון יעשה את שלו במשחק. קורי גוף 1.55 גם פה יש לנו שחקנית עם הגשות חזקות ומטורפות ושהיא נכנסת למומנטום במשחק קשה מאוד לעצור אותה, השחקנית הצעירה לדעתי תעשה את העבודה היום ותעבור משוכה לא פשוטה בכלל בשם קרבר. איילה טומליאנוביץ 1.55 ראיתי אותה משחקת נגד קורנה, שיחקה מצויין ולאחר מכן עברה את אוסטפנקו המצויינת שמבחינתי הייתה פייבוריטית במשחק. אם את אוסטפנקו היא עברה אין סיבה שלא תעבור את רדקנו שנמצאת במומנטום טוב. אני איתה היום.
  4. מסכים עם חצנוב, ראיתי את המשחק שלו עם שוורצמן והוא בכושר מפחיד עם הגשות מטורפות. קוף שכפלתי ולדעתי איילה טומליאנוביץ גם הימור טוב היום.
  5. ידעתי שיהיה שם משו, לכן לא נגעתי למרות שלקחתי אותו ב2 משחקים לפני
  6. יאללה זרמתי איתך, שוכפל
  7. למה בורל? לפי מה שראיתי ניצחה רק שחקניות נחותות ממנה ליובן יש ניצחונות יפים דווקא.. אשמח לפירוט
  8. לקחתי את טסונגה ו קאוורי בהצלחה
  9. ואללה אני עוקב אחרייך ואתה לא רע בכלל.. אוהב תהמלצות שלך.
  10. אתמול שמתי על ונוס ראיתי שהמלצת על השניה התבאסתי אני אוהב את ההמלצות שלך, יש לה סיכוי?
  11. בהצלחה חשבתי גם על באבליק, חיזקת אותי.
  12. אוהב את ההמלצות שלך בטניס, תודה.
  13. כמה אתה בטוח בזה?
  14. אפילו שליואביץ מדורג גבוה יותר? אשמח לכמה מילים על זה
  15. הפסידו לשטרסבורג במשחק האחרון
  16. אם הייתה רואה את המשחק אחרי שארווינג נפצע( לא ישחק היום ) הייתה מדבר אחרת... דוארנט לבד בלי עוד סופרסטאר לא מסתדר נגדם והמוביל כדור יחידי עכשיו זה גיימס שהוא לא מזכיר את גיימס של מוסקה. לדעתי מילווקי חזק היום בהצלחה
  17. אני מאוד מקווה שאתה לא מתכוון לניצחון האחרון על חולון שהם עלו בהרכב שלישי... הפוך ממך חזק, בהצלחה
  • צור חדש...