קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

אילן אנביאיי

רשומים
  • מספר תכנים

719
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

44 Excellent

3 עוקבים

קצת על אילן אנביאיי

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. יש רק בעייה אחת והיא אירווינג שאף אחד לא מתייחס אליה בגלל הרמאדן אירווינג צם כל היום גם במשחק בהפסקות הוא לא שותה מים וזה הסיבה שהוא היה חלש במשחק הקודם דוראנט לא יכול לקחת קבוצה שלימה נגד מילוואקי אם כל הכבוד לדוראנט. חומר למחשבה.
  2. בוא נעשה סדר אחי , היום אם המשחקים התקיימו אז זה מחזור אחרון רמה"ש מחוץ לפלייאוף בכל מקרה אחי , רק עפולה אם תרצה לשנות מיקום מ8 ל7 השאלה את מי היא מעדיפה לקבל את אשקלון או אשדוד בסיבוב הראשון . בהצלחה.
  3. זה נראה שאם כל החיסורים שציינת הם באו יותר חזקים נקווה למהפך במשחק בינתיים זה לא כוחות.
  4. תודה לך על דאלאס ותמשיך להפגיז אחד הממליצים הכי טובים שהכרתי
  5. כל הכבוד אחי ומברוק נתפסו 2 המשחקים גם דאלאס וגם קליבלנד .
  6. ע ר ב ט ו ב ו מ ו ע ד י ם ל ש י מ ח ה ל כ ל ח ב ר י ה פ ו ר ו ם . הפועל עכו 5 + הפועל חולון 1- רבע ראשון דאבל לדעתי מנצח . בהצלחה לכולם ואמן רק זכיות .
  7. מברוק אחי כל הכבוד
  8. ע ר ב ט ו ב ה ב ח י ר ה ש ל י ה י ו ם פורטלנד לאחר ההפסד למיניסוטה תבוא נחושה ותנצח את ניו אורלינס שניצחה את הקליפרס , אורלינס עדיין לא יציבה והיום פורטלנד בבית לא תיתן למשחק לחמוק ממנה בידיעה שההיתבססות לפלייאוף חשובה. בהצלחה. פורטלנד 3-
  9. אחי היחס 1.8 שהמועצה נותנת על כדורסל ולפי השיטה שלך אחרי נפילה שנייה אין החזר השקעה אלא אני טועה ותקן אותי.
  10. אחי היחס 1.8 שהמועצה נותנת על כדורסל ולפי השיטה שלך אחרי נפילה שנייה אין החזר השקעה אלא אני טועה ותקן אותי.
  • צור חדש...