קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

OmerShaul

רשומים
  • מספר תכנים

192
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

13 Good

1 עוקב

קצת על OmerShaul

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. לפי הבדיקות שלי רעננה בתקופה אדירה ובחמשת משחקים האחרונים היא מנצחת כמעט מעל 10 הפרש חבר. מדוע הלכת על אליצור יבנה?
  2. מכבי ת"א עדיפה בכל עמדה במגרש. ובמיוחד בהיכל שהיא מרגישה בבית. היא תייחס חשיבות למשחק הזה כמו אל משחק יורוליג.
  3. המשחק במנורה? אתה בטוח? דרך אגב, אהבתי את ההמלצות.שאפו.
  4. זאת אומרת שהם חייבים את הניצחון? אם כן זאת אומרת שזה הסימון המתבקש והמעולה.
  5. אפשר פירוט למה בחרת בסימון הזה? לבאסקוניה נשארו סיכויים? והאם היא חייבת את הניצחון הזה?
  6. למכבי יש סיכויים להצלבה אחי? (סתם שאלה לידע כללי) כי אם כן, אין ספק שהסימון פה נכון
  7. סליחה, טעות שלי . אם אפשר בבקשה לערוך את הנושא, הפלוס הוא לטובת אנאדולו אפס. אני מתנצל.
  8. מלאגה - אנאדולו אפס[-5] הסימון הוא 1. ניצחון של מלאגה מעל הליין. מלאגה תבוא למשחק הזה ברצינות ותכפה על המשחק הקודם בה הובילו לאורך כל המשחק נגד חימקי מוסקבה בשבוע שעבר ולבסוף הפסידו על הבאזר בנקודה אחת. למלאגה יש על מה להילחם, אנאדולו יודעת שאת הסיכויים היא איבדה. בהצלחה למשכפלים. צופה ניצחון של מלאגה מעל ל 10. המשחק מחר כמובן (יום חמישי) . *המלצה מוקדמת, לפני שיעלה הליין*
  9. חיכיתי להמלצה שלך.. חיפה על הפנים נוטה לפתוח משחקים ברגל שמאל וקבוצות יריבות פותחות פער גדול והיא לא מצליחה לצמק... אני תמיד משכפל.... אבל הביטחון בהימור הוא נמוך... אשמח להסבר למה בחרת דווקא במכבי חיפה שבוע טוב בן אדם יקר
  10. כל החיים איתך, הפעם הפוך. בהצלחה בכל מקרה. אני עם נהריה, גם רבע ראשון גם מחצית וגם במשחק.
  • צור חדש...