קפוץ אל תוכן

יואב

רשומים
  • מספר תכנים

2,892
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

יואב היה הזוכה היומי ביוני 14 2018

יואב קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

400 Excellent

5 עוקבים

קצת על יואב

הצופים האחרונים בפרופיל

2,486 צפו בפרופיל
  1. בוקר טוב אח יקר תמיד נפלא לקרוא את הא/ערותיך מה הכיוון לדעתך ? האם שווה להשקיע חפירת עומק למשחק? לממליץ היקר ,שכוייח ,נפלא שהצתרפת לשורות הממליצים ,בהצלחה!
  2. מברוק רועי ,חזרה יפה לתלם מהיום רצף ארוך ארוך של תפיסות יום יומיות תרוויח אתה ירויחו משכפלייך בהצלחה אחי ,יום טוב ומבורך!!
  3. מאוד מאוד אוהב את דרך המחשבה שלך ,חייב לציין שזו דרך מקורית ומענינת להסתכל על הליין ....חייב עוד לציין שבאתרי התשלום שאני ושותפי מנויים אין התיחסות לתיאוריה שלך ...ושם הממליץ ממש נמדד על פי הצלחה ...וככול שיצליח כך יקבל יותר נהנה מאוד מתגובותיך ,אנא המלץ יותר
  4. איתך לחלוטין!! בהצלחה
  5. אילן יקירי ,אני פשוט אוהב את תגובות "מכבי האש "שלך ...נהנה מהן ,כל השאר בונוס
  6. דרך אגב הליין העולם 4 מה שאומר ....טוב אתה מבין כמוני מה זה אומר
  7. לטעמי שי בצד הזוכה היום ,אבל אין על אילן הצדיק
  8. אני ממש נהנה מכתיבתך המשובחת ואולם מתקשה להבין את ההגיון שבהם נניח שהליין היה 5 או 6 היכן הכסף היה מונח לדעתך ? באם תשובתך היא שהכסף היה עדיין מונח על דנוור ...אזי הם קנו עוד 2 נק' בחינם ,באם תשובתך הכסף היה מונח על ברוקלין אזי הם מרווחים כי הם עם דנוור לשיטתך , רוצה להגיד :כל כתבה שקראתי והאמן לי קראתי המון ,מציבה את הכסף במדויק ובמקום שבו הוא ימצא נק' איזון ...ולכן 3 הוא כרגע נק' איזון ללא קשר למשיכה
  9. בה הצלחה צדיק ,נראה כיוון מעולה,!
  10. בהצלחה כבודו ,כמי שעוסק אחרייך זמן רב חייב לציין אני ממש מתרשם מהידע שלך ,אחוזי פגיעה לא רעים אמן ואמן תיקח ותשמח
  11. בהצלחה רבה ,נוטה להסכים אמן ואמן ברכות בסוף
  12. כתבת יפה אחי ,יכולתי לצרף לך שלל כתבות שתומכות דווקא בכיוון ההפוך ואולם בחרת צד ויש לכבד זאת . אני עם ברוקלין ,לטעמי הליין מושך הפוך ,או אתה או אני רק לא איקס בהצלחה !!
  • צור חדש...