קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Dannyman

רשומים
  • מספר תכנים

1,369
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

Dannyman היה הזוכה היומי בדצמבר 9 2018

Dannyman קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

155 Excellent

8 עוקבים

קצת על Dannyman

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

4,384 צפו בפרופיל
  1. פוניני - קריינוביץ' ( מונטה קרלו, 15:00) עונת החימר יצאה לדרך בטורניר היוקרתי במונאקו בתחילת השבוע. פוניני הותיק ידוע כחימריסט מצויין, פתח עם 2 נצחונות בסיבובים הראשונים על תומפסון וקצ'מנוביץ'. מצד שני קריינוביץ' שצעיר ממנו בכמה שנים אבל גם כבר די ותיק בסבב וגם לא רע בכלל בחימר ניצח בסיבובים הראשונים די חלק את באסילשוילי (שפרש במערכה שניה) ואת לונדרו בסיבוב האחרון. הבוקיז פתחו פה את היחסים שווים 50-50 למרות שאם מסתכלים על זה פוניני אמור להיות קצת פייבוריט פה בכל זאת שחקן יותר ותיק ומנוסה בטח בחימר המגרש האהוב עליו, אבל קריינוביץ' נראה ממש טוב וחד עד עכשיו לא התקשה בכלל וגם נראה יותר
  2. הסינגל שלי למשחק היום : כובש בכל זמן - קיליאן אמבפה שוב חושב שיהיה פה משחק של שערים , באיירן תתקוף ופריז תעקוץ ומי כמו אמבפה יודע לנצל מתפרצות. בווינר היחס אפילו מפנק יותר 1.90 עליו בווינר כשברשת נע באיזור 1.75-1.80. בהצלחה לכולם.
  3. לפי מה שאני מבין עזב כבר את הקבוצה.. הליין גם מסביר את זה בהצלחה!
  4. אולימפיאקוס - חימקי מוסקבה (+19) אז נכון שזה משחק חסר חשיבות והליין נראה מופרך אבל חימקי המושפלת מגיעה למשחק הזה גם ללא מיקי שהיה אולי היחיד ש״החזיק״ אותם בהשפלות סבירות. כמובן שהסגל החסר כולל את כל החיסורים הקבועים כולל שבד , מה שנשאר להם מהזרים זה רק מקולום שאיך נאמר לא מבריק גם בעצמו. אולימפיאקוס מבחינתה גם סיימה את העונה במיוחד שאין להם ליגה, אז אני מעריך שיתנו פה משחק כמו שצריך לסיום עונה וגם לא בהילוך גבוה אמורים לעבור פה 20 + סטייל המשחק של חימקי עם מכבי ואולי אפילו גרוע יותר כי פשוט אין מי שיקלע מספיק נקודות בחימקי. הימור : 1 , יחס 1.80 בהצלחה ושבת שלום !
  5. סיטי - דורטמונד כובש בכל זמן : קווין דה בריינה בכושר לא רע הבקיע גם בנבחרת - בועט פנדלים וחופשיות. אמור להיות משחק עם שערים לכן סיכוי טוב שיבקיע. יחס 2.10 שווה ניסיון בהצלחה לכולם !!
  • צור חדש...