קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Dannyman

רשומים
 • מספר תכנים

  1,329
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

 • ימי ניצחון

  1

Dannyman היה הזוכה היומי בדצמבר 9 2018

Dannyman קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

152 Excellent

8 עוקבים

קצת על Dannyman

 • דרגה
  דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

4,188 צפו בפרופיל
 1. אין הרבה זמן המשחק מתחיל ב11 מייקל מו - רינדרקנץ׳ שלב הגמר במוקדמות - שני שחקנים בינוניים בולטים בחוסר היציבות שלהם , רינדרקנץ׳ הצרפתי עבר שני סיבובים ראשונים די חלקים לעומת האמריקאי שהציל אתמול 2 נקודות משחק מול סיני בינוני ומטה. יש פה משחק של 50-50 בגדול אבל היחס על הצרפתי משתלם פה מאמין שיקח את המשחק הזה. הימור 2 , יחס 1.80 בהצלחה !
 2. שכחת לכתוב הליגה השישית באירופה.. בהצלחה
 3. צסקא מוסקבה - אנדולו אפס (+1) - רבע ראשון משחק בין שתי קבוצות אדירות יש לנו פה, העונה אנדולו פתחו הרבה פחות טוב עם פציעות מכל כיוון בקבוצה שפגע בה מאוד אבל בגדול נשארה אותה קבוצה. היום סוף סוף אמורים להיות בסגל מלא כולל סימון שפספס כמה משחקים. נכון שצסקא נראת יותר טוב עד כה וגיימס בלתי עציר אבל דווקא בגלל זה לדעתי אנדולו יבואו להוכיח שהם אותה אנדולו מהעונה שעברה ולפחות בפתיחה יתנו את הטון. הימור : 2 , יחס 1.80 בהצלחה !
 4. הכוכב האדום (+2) - ריאל מדריד - רבע ראשון (שעה 20:00) ריאל מדריד מתחילה להכנס לעניינים אחרי פתיחה לא טובה של העונה ביורוליג. הכוכב אחרי ניצחון יפה בליון לפני יומיים. ריאל אוהבת ויודעת לפתוח משחקים חזק ובלי הקהל של הכוכב אני חושב שגם פה הם אמורים לרוץ טוב בהתחלה, לכן אני חושב זה ההימור הכי טוב במשחק הזה. הימור : 2 , יחס 1.80 בהצלחה ושבת שלום
×
×
 • צור חדש...